Şimdi Ara

gigatek nasıl bir yer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu firma hakkında yorumları okudum ama mayıs ayında tartışılmış.
    son zamanlarda problem yaşayan varmı bu firma ile?
    telefonla stok bilgisi alıp ona göre sipariş vericem. telefonda da stok konusunda yalan söylemezler heralde.?

http://www.gigatek.com.tr/index.php

• valla bole bakkal gibi bi yer ama sorunsuz güvenilir bir yer
  • Sorun yaşamazsın
  • sorun yaşamazsın , ama sorun yaşayan birçok arkadaş oldu birazda şansına kalıyor parçaların sorunsuz çıkması.
  • site olarak da bir çok firmaya göre çok daha iyi. hem hızlı hem fotoğraflı, stok bilgileri de günceldir umarım.
    çünkü birçok firmada stokta gözüktüğü halde aslında stokta olmayan ürünler var.
    bakalım telefon edicem onaylatıcam ona göre sipariş veririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: COrleone[TUR]

valla bole bakkal gibi bi yer ama sorunsuz güvenilir bir yer

ehehe :) super aciklamissin,ama hakkaten de oyle bi yer.internet sitesindeki stoklar 1gun gecikmeli olabiliyor,yani mesela bugun bir ram bitmistir,sitede yarin stokta yok gozukur,bugun siparis verirsen seni arayip yok derler.ama para coktan cekilmistir,taksitli aldiysan iade de taksitli olcagi icin ugrasmak istemezsin hemen istedigin parcanin yerine baska bisi istersin.gordugum tek eksigi o.
  • quote:

Orjinalden alıntı: habecan

quote:

Orjinalden alıntı: COrleone[TUR]

valla bole bakkal gibi bi yer ama sorunsuz güvenilir bir yer

ehehe :) super aciklamissin,ama hakkaten de oyle bi yer.internet sitesindeki stoklar 1gun gecikmeli olabiliyor,yani mesela bugun bir ram bitmistir,sitede yarin stokta yok gozukur,bugun siparis verirsen seni arayip yok derler.ama para coktan cekilmistir,taksitli aldiysan iade de taksitli olcagi icin ugrasmak istemezsin hemen istedigin parcanin yerine baska bisi istersin.gordugum tek eksigi o.

yani guncelleştirmeleri geç yapan bir site

• DH ile bir bağlantısının olduğuna inandığım iki defa alışveriş yaptığım hepsiburada yı havada karada geçmiş olan ticaret şirketi

yalnız çalıştığı ups kargo evimiz şehir merkezinden 8 km uzak diye (neymiş efendim daha orada şube açmamışlar) beni taa şubelerine kadar yoran site (Allah bilir adrese teslim ücreti kesmişlerdir)
  • sorun yaşamazsın, son aldığım makinanın çoğu parçasını ordan aldım. kasada sıkıntı çıktı, gönderdim ertesi gün yenisini gönderdiler.. teknik servis bilgi bakımından doyurucu, arayıp fikir alışverişinde bulundum. kısacası ben memnun kaldım, tekrarda tercih ederim....
  • Geçen gün ilk alışverişimi yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: suslu76

DH ile bir bağlantısının olduğuna inandığım iki defa alışveriş yaptığım hepsiburada yı havada karada geçmiş olan ticaret şirketi

yalnız çalıştığı ups kargo evimiz şehir merkezinden 8 km uzak diye (neymiş efendim daha orada şube açmamışlar) beni taa şubelerine kadar yoran site (Allah bilir adrese teslim ücreti kesmişlerdir)

Aynen katılıyorum sadece UPS ile çalışmaları (Antalya'da çok sorunlu hale geldi UPS 1 yıldır) ve Sadece 3 Çeşit kredi kartına taksit imkanı sunmaları dışında 4/4lük hizmeti ve satış sonrası desteği çok iyi olan 100lerce alışveriş yaptığım yaptırdığım bir firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SorrowOcean -- 2 Ekim 2007; 16:51:12 >

• telefon ettim, ellerinde sadece CPU yoktu, diğer malzemeler vardı telefonda sordum.
    CPU yarın gelecek dediler ben de sipariş geçmedim yarını bekledim.
    umarım dedikleri gibi gelir CPU yarın :)
  • gigatekten sistem toplamıştım. 3 ekim saat 16:00 suları internetten sipariş verdim, 5 ekim saat 13:00de elimdeydi.
    stokları telefonla kontrol ettirip sipariş vermiştim. sistemim şu an canavar gibi nazar değmesin.
    gigatek
  • Bende gigatekten anakart almistim yaklasik 1 sene sonra arizalandi garantiye yolladim gigateke yenisi ile degistirdiler hicde sorun yasamadim.Gigatek 1 numara bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.