Şimdi Ara

Gigabyte Z97 Gaming 5 İnternet Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün itibariyle anakartım elime ulaştı i7 4790k yı da taktım sıcaklıklar falan iyi ama internet çok problemli windows 7 yi crackli kullanıyodum o da olmadı bir daha format atıcam sorunu anlayamadım windows dan mı killer ethernet ten mi? Bunlara ek olarak bios güncellemesi falan yapıcam sorunu çözer mi dicem o biosu indirene kadar zaten yıl geçer 5 kb de indiriyor çok saçma geldi. Ek olarak tavsiyeleriniz var mı bu anakart için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uuuupppp

• Killer ethernet surucusunu yuklemeden ethernet portunu kullanamazsin, surucu yuklu sorunlar hala devam ediyorsa surucusunden bant genisligi kontrolcusunu kapatacaksin.

• Hocam merhaba,

Muhtemelen BIOS ile ilgili bir sorun, Ethernet ayarlarında. Anakartla ilgili, donanımsal bir sorun değil.

Yine çözemezsen mutlaka iletişime geç bizimle.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holybody2000

Arkadaşlar bugün itibariyle anakartım elime ulaştı i7 4790k yı da taktım sıcaklıklar falan iyi ama internet çok problemli windows 7 yi crackli kullanıyodum o da olmadı bir daha format atıcam sorunu anlayamadım windows dan mı killer ethernet ten mi? Bunlara ek olarak bios güncellemesi falan yapıcam sorunu çözer mi dicem o biosu indirene kadar zaten yıl geçer 5 kb de indiriyor çok saçma geldi. Ek olarak tavsiyeleriniz var mı bu anakart için?

Son driverini sitesinden çekip tanıttın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gigabyte_Türkiye

Hocam merhaba,

Muhtemelen BIOS ile ilgili bir sorun, Ethernet ayarlarında. Anakartla ilgili, donanımsal bir sorun değil.

Yine çözemezsen mutlaka iletişime geç bizimle.

Teşekkürler.

Az önce biosu güncelledim. Driverlar da şuan güncelleniyor bakalım ne olucak..
    Not: Biosda 1 2 ayar var LAN için benimle alakası yok onların
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.