Şimdi Ara

GIGABYTE ürünleriyle ilgili görüş ve sorunlarınız hk. (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
2
Favori
8.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herhangi bir problem yaşamadım. Bugün Gigabyte GA AB350 Gaming 3 anakart aldım ancak satış sonrası desteğinizle alakalı çok şikayet var. Ürünü iade etmek istemiyorum şu an için ama inşallah bir problemle karşılaştığımda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorsunuzdur.
  • Ryzen sistemimi 1 ay kadar önce topladım. Anakart tercihimi ilk olarak Asus prime x370 dan yana kullandım. 6.Günde Ledleri bozulunca servise verdim iade olarak üstüne para koyup MSI x370 gaming pro carbon aldım. Oda 14.günde bios güncellemesinden sonra bir daha açılmadı. Yıllardır bu işin içindeyim bu tür arızalar ilk defa geliyor başıma. Daha önceki anakartım ECS idi . 6 Yıl kullandım. Hala çalışıyor. Şimdi MSI ı iade edip GIGABYTE AORUS AX-X370 Gaming 5 alacağım. Ancak bu tür şeyler bu kartta da başıma gelir mi diye korkuyorum. Servis süreci nasıl sizde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakPasa

Ryzen sistemimi 1 ay kadar önce topladım. Anakart tercihimi ilk olarak Asus prime x370 dan yana kullandım. 6.Günde Ledleri bozulunca servise verdim iade olarak üstüne para koyup MSI x370 gaming pro carbon aldım. Oda 14.günde bios güncellemesinden sonra bir daha açılmadı. Yıllardır bu işin içindeyim bu tür arızalar ilk defa geliyor başıma. Daha önceki anakartım ECS idi . 6 Yıl kullandım. Hala çalışıyor. Şimdi MSI ı iade edip GIGABYTE AORUS AX-X370 Gaming 5 alacağım. Ancak bu tür şeyler bu kartta da başıma gelir mi diye korkuyorum. Servis süreci nasıl sizde ?

Dostum Gigabyte Ax370 Gaming 5 kullanıyorum. Gskill Flare X 3200 ram aldım. Agesa 1.0.0.6'yı içeren F6 bios güncellemesini yaptım ve çok şükür 3200 MHZ olarak kullanıyorum. Gigabyte servisi İstanbul'dadır. Kalite olarak Asus CH6 daha iyi ama stabilite ve kararlılık açısından okuduğum ve kullandğığm kadarıyla Gigabyte daha iyi gibi. Elektronik şans işi biraz ama Gigabyte almaın tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: sense21

quote:

Ryzen sistemimi 1 ay kadar önce topladım. Anakart tercihimi ilk olarak Asus prime x370 dan yana kullandım. 6.Günde Ledleri bozulunca servise verdim iade olarak üstüne para koyup MSI x370 gaming pro carbon aldım. Oda 14.günde bios güncellemesinden sonra bir daha açılmadı. Yıllardır bu işin içindeyim bu tür arızalar ilk defa geliyor başıma. Daha önceki anakartım ECS idi . 6 Yıl kullandım. Hala çalışıyor. Şimdi MSI ı iade edip GIGABYTE AORUS AX-X370 Gaming 5 alacağım. Ancak bu tür şeyler bu kartta da başıma gelir mi diye korkuyorum. Servis süreci nasıl sizde ?

Dostum Gigabyte Ax370 Gaming 5 kullanıyorum. Gskill Flare X 3200 ram aldım. Agesa 1.0.0.6'yı içeren F6 bios güncellemesini yaptım ve çok şükür 3200 MHZ olarak kullanıyorum. Gigabyte servisi İstanbul'dadır. Kalite olarak Asus CH6 daha iyi ama stabilite ve kararlılık açısından okuduğum ve kullandğığm kadarıyla Gigabyte daha iyi gibi. Elektronik şans işi biraz ama Gigabyte almaın tavsiye ederim...

İadenin onaylanmasını bekliyorum. Yarına onaylanır büyük ihtimal. C6H Çok pahalı açıkcası. Fakat sunduğu özellik çok fazla. Gigabyte fiyatına göre iyi gibi. Bilmiyorum kararsızım.

• gaming 5 iyidir son bios ile cold boot sorunuda kalktı,üzmez sizi.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Elimde Gigabyte Z68 DH serisi bir sistem vardı. Birden bire Bios okumamaya başladı ve açılmıyor. İzmir içerisinde bu kartrı tamir edebilecek bir firma varsa bana yardımcı olabilir misiniz ?
  • Tristan23 kullanıcısına yanıt
    Sayın İlgili,

Ürünlerimiz ile yaşayacağınız her türlü sorunda RMA SERVİS ile direkt iletişime geçerek sorununuzu giderebilirsiniz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

Saygılarımızla
  • quote:

Sayın İlgili,

Ürünlerimizde kronik hiçbir arıza bulunmamaktadır. En son güncellemeler ile yazılım konusunda yaşanan bazı sorunlarda giderilmiştir. Yine de en ufak bir sorununuzda direkt teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hatta ürününüzün seri numarasını bize iletirseniz servis süresinde de yardımcı olmaktayız.

Saygılarımızla

• sense21 S kullanıcısına yanıt
    Sayın İlgili,

Ürünlerimiz ile ilgili bir sorun yaşamamanız bizler için sevindirici. Yine de en ufak sorunda ürünümüzün arkasında olduğumuzu biliniz. Sorun gidermek adına ister bizlerle ister direkt teknik servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla
  • Merhaba,

Gigabyte Z270X gaming 7 anakartını alarak sıfırdan sistem kurdum.
    3000 mhz ramler
    i7 7700K işlemci
    gtx 1070 asus rog striz ekran kartı vs vs

şimdi anakartın sitesinden driver ları indirdim kurdum, bios kısmından bir şey yapmam gerekiyor mu ? Utility kısmından da hepsini değil ama çoğunluğunu indirdim. Önemli olanlar hangileri indirmem gereken ?

Bir de başka bir başlıkta bu anakart için biostan ayarlama fln mı yapmam lazım gibi şeyler okudumi mesela işlemcinin sıcaklığını düşürmek gibi fln ?

Kısacası ilk defa kasa topladım neler yapmalıyım bir fikrim yok açıkçası önemli ve elzem olan şeyler için.
  • Yeni kurduğum sistem için gigabyte anakartındaki Bios u güncellemem gerekiyor mu ?
  • grefolyon G kullanıcısına yanıt
    Sayın İlgili,

Ürününüz F3 bios ile size gelmiştir ve seçtiğiniz işlemci de F3 bios'ta çalışmaktadır. Bios güncellemesine gerek yoktur. İşlemci destek listesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-z270x-gaming_7#support-cpu

Saygılarımızla
  • Merhaba,

Ryzen 1700 ve Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5 anakartım var. F7B bios yüklü. Oyunlarda anlık fps düşmesi, tekleme sorunları yaşıyorum. Aynı durumu yaşayan arkadaşlar varsa ve yardımcı olabilirse sevinirim. Elimde İntel sistem de var ve o sistemde bu tekleme sorunlarını yaşamıyorum. Ayrıca Biosa girip işlemci çarpanını değiştirip uygun voltaj ayarlamasını yapmama rağmen bios çarpanı uygulamıyor ve işlemci fabrika hızında kalıyor. Yurtdışı destek ile iletişime geçtim yanıt bekliyorum. Burada da aynı sorunla karşılaşanlar var mı? Ona göre intel sistemi kullanmaya devam edebilirim. Herkese yardımları ve yanıtları için şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba gigabyte z270x gaming 7 modeli ana kartım var. SBK Pro Studio gibi bir özellikten bahsediyor özelliklerinde.

"SBX Pro Studio™ ses çalma teknolojileri, yeni bir ses derinliği sunar. Gerçek saran ses, SBK Pro Studio’ nun bir oyun ortamında sadece birkaç özelliği açıkça belirli sesleri duymak yeteneğini verir bu da genel deneyimini zenginleştirir, bu film, oyun veya müzik olabilir."

Şu şekilde bir özellik. Bunun için ayrıca bir driver fln mı indirmeliyim ya da program mı kurmalıyım ? Yoksa 2+1 ses sistemim otomatik olarak bu özellikle mi çalışacak ?
  • Sayin yetkili.

Ekran kartimla ilgili bir problemden oturu, Pazar aksami info@gigabyte.com.tr adresine mail attim. Daha once bu forumda belirtildiginin aksine, mailimi takiben bir otomesaj almadim. Haftasonu olmasi nedeniyle Pazartesi'nin de bitmesini bekleyip bir mail daha attim. Yine hic bir cevap gelmedi. Turkiye sitesindeki iletisim bilgileri en son 2010'da guncellenmis. Bir marka temsilcisine ulasmak icin forum hesabi aciyor olmam icler acisi.

Size olan sorum, info@gigabyte.com.tr adresi hala aktif mi? Sizden mail almayi beklemeli miyim? yoksa resmi iletisim kanali olarak artik donanimhaber'i mi kullaniyorsunuz?
  • Ebrak kullanıcısına yanıt
    Sayın İlgili,

Bu konuyla ilgili en doğru yardımı teknik servisimiz sağlayabilir. Lütfen 0 212 288 52 96 numaralı telefondan teknik servisimiz ile iletişime geçiniz.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: grefolyon

Merhaba gigabyte z270x gaming 7 modeli ana kartım var. SBK Pro Studio gibi bir özellikten bahsediyor özelliklerinde.

"SBX Pro Studio™ ses çalma teknolojileri, yeni bir ses derinliği sunar. Gerçek saran ses, SBK Pro Studio’ nun bir oyun ortamında sadece birkaç özelliği açıkça belirli sesleri duymak yeteneğini verir bu da genel deneyimini zenginleştirir, bu film, oyun veya müzik olabilir."

Şu şekilde bir özellik. Bunun için ayrıca bir driver fln mı indirmeliyim ya da program mı kurmalıyım ? Yoksa 2+1 ses sistemim otomatik olarak bu özellikle mi çalışacak ?

Sayın İlgili,

Konu ile ilgili detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz,
    http://www.gigabyte.com.tr/microsites/132/data/Audio.html

Saygılarımızla

• exnihilodub E kullanıcısına yanıt
    Sayın İlgili,

Sunucular ile yaşamış olduğumuz bir sorun mevcut an itibariyle ancak maksimum 2 gün içerisinde çözülecektir. Sizi direkt 0 212 288 52 96 numaralı telefondan teknik servisimize yönlendirebiliriz.

Saygılarımızla
  • Allah rızası için yardım edin mail attım cevap vermediler bende gigabyte ab350 gaming 3 anakart var ancak bios ax370 gaming 5 biosu lütfen yardım edin.
  • crybeek kullanıcısına yanıt
    Sayın İlgili,

https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-AB350-Gaming-3-rev-10#support-doc linkinden anakartınıza uygun bios yazılımını bulabilirsiniz.

Saygılarımızla
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.