Şimdi Ara

GIGABYTE P35DS3L ile GIGABYTE P35-S3 kıyaslaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakart olarak GIGABYTE P35DS3L ile GIGABYTE P35-S3 çook fark varmıdır? Yaklaşık 18-20$ fark vermeye değermi ?

• arkadaşlar bilen kardeşlerimizden bi yorum alabilirmiyim ???
  • Aralarında öyle çok bir fark yok.Merak ettim ben daha detaylı bir bakıcam eğer gördüğüm çok büyük bir fark olursa yazarım
  • Bildiğim kadarıyla aralarındaki fark ds3l nin Durability(dayanıklılık) özelliğinin olması. Buda sanırım daha iyi hız aşırtılabileceğini belirtiyor. Aralarında görebildiğim fark bu.
  • oc yapmayacaksan aralarında matah bir fark yok aslında
  • arkadaş almış p35-s3 olanını e6550 ile birlikte , solid capacitor olayı bunda da var . ilk denemede 3 ghz e rahatça aşırttım işlemciyi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coverdale -- 24 Eylül 2007; 19:40:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: asprog

Anakart olarak GIGABYTE P35DS3L ile GIGABYTE P35-S3 çook fark varmıdır? Yaklaşık 18-20$ fark vermeye değermi ?

Aralarındaki fark bildiğim kadarı ile p35 ds3l tam katı kapasitör raid yok 4 sata girişi ve 4 fazlı s3 ise işlemci çevresi sadece katı kapasitör 6 adet sata girişi 6 fazlı
  • P35-DS3L ve P35-S3 yerine biraz daha verebilirseniz P35-DS3R alın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 24 Eylül 2007; 19:59:12 >
  • p35 ds3l bu kartı benim arkadaşıma aldık cd de ses sürücüsü vistadan başka sürücü yok sesi yükleyemiyoru şimdi ne iş yaw cd de xp sürücü yok yaw arkadaşlar elinizde kulannalar varsa burdan falan bieye upload yapabilen varsa cok makbule gecer
  • katı kapasitöre aldanmayın, ds3l o.c için değil genel kullanım stabilitesi ön planda tutularak hazırlanmış bir karttır.

alabiliyorsanız ds3r , o da olmadı ds3 , o da olmadı s3 alın. bunlar o.c'ye daha yatkın.

s3'te de zaten işlemci çevresindeki kapasitörler katı, diğerlerinin pek bir önemi yok, overclock bölümüne bakarsanız e6600 ve s3 ile 540fsb yapan arkadaş var, demekki işlemci iyi çıkarsa s3'ün hiçbir eksiği yok
  • Kimsenin aldandığı falan yok ben ds3l yi zaten almam alınacak model ds3,ds3r veya ds4 tür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 24 Eylül 2007; 20:20:39 >
  • S3 de katı kapasitör var 6 adet sata var bunlardan 4 tanesi ich9 kontrol ediyor ve vista yüklemeden raid yapamassın 2 adetinide gigabyte sata kontrolcüsü yönetiyor bunlarla ahci ve raid yapabilirsin raid 1 ve 0 ı destekler .... S3L de ise katı kapasitör yoktur 4 adet sata bağlantısı vardır ve bunu ich9 yönetir yani vista yoksa raid de yoktur ... yani aralarındaki fark birinde 6 sata raid destekli diğerinde 4 adet sata raid desteği yok birde katı kapasitör raid yapacak için 20 dolarlık farka değecektir yok yapmam diyosan gerek yok ilerde vista oturur vista kullanırken yaparsın raidi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.