Şimdi Ara

Gigabyte nVIDIA GTX770 2GB - 999 Lira (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
2.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama 1.100 indirimli fiyatı. Ben 1.350 derken, indirimsiz halini kastdetmiştim. Ki daha fazla çıktı. Neyse, Eylül'e kadar düşer umarım. Bir de Gigabyte'in kartlarını satsalar daha güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Ama 1.100 indirimli fiyatı. Ben 1.350 derken, indirimsiz halini kastdetmiştim. Ki daha fazla çıktı. Neyse, Eylül'e kadar düşer umarım. Bir de Gigabyte'in kartlarını satsalar daha güzel olacak.

Her haftasonu Vatan da indirim olduğunu bilip 1350 lira 1450 veren kerizler düşünsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explore The Universe

Ben bu serideki 780-770 ilişkisinin geçen serideki gibi olacağını düşünmüyorum. Gpu farkları çok büyük çünkü

dusunmene gerek yok oyle zaten..770 ve altı 600 serısının cılalanmıs seklı 780 ıse farklı gpu olan tıtanın kırpılmıs seklı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: Explore The Universe

Ben bu serideki 780-770 ilişkisinin geçen serideki gibi olacağını düşünmüyorum. Gpu farkları çok büyük çünkü

dusunmene gerek yok oyle zaten..770 ve altı 600 serısının cılalanmıs seklı 780 ıse farklı gpu olan tıtanın kırpılmıs seklı..

Tamam kardes fikrimi belli ettim sadece.
  • Yalnız, Zotac'ın bu kartı Nova'da da aynı fiyat. Üstelik Asus GTX770 DCII bile daha ucuz. Zotac uçmuş sanırım!

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9119
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9120

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 1 Haziran 2013; 12:52:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Yalnız, Zotac'ın bu kartı Nova'da da aynı fiyat. Üstelik Asus GTX770 DCII bile daha ucuz. Zotac uçmuş sanırım!

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9119
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9120

Orada bir sorun olduğu açık. Aslında biraz sabretsek 7970 indirimiyle bu kartı 850-900 e alırız. Şahsen gtx560 ın DCU modelinden sonra Asus almam. Gigabyte alacağım inşallah. 1 hafta 10 gün geçsin bakalım.

• 1000tl gibi rakamlar kesinlikle normal değil AL-MA-YIN bir ay sabredin bakın o fiyatlar nasıl düşecek
  •  Gigabyte nVIDIA GTX770 2GB - 999 Lira

nova bilgisayarda körüm,tuttuğumu bellerim diyor

Gigabyte nVIDIA GTX770 2GB - 999 Lira

Gigabyte nVIDIA GTX770 2GB - 999 Lira

• quote:

Orijinalden alıntı: tersol

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

VATANSEVELER SOKAĞA !!! GEZİ PARKI İÇİN

Yanlış yerdesin genç burası donanım forumu. Taksim de değiliz.

Televizyonlar göstermiyor, insanlar canla başla direniyorlar. ben yaralandım eve geldim tekrar gitcem birazdan. Burası donanım formu evet ''bu ülkenin donanım formu'' bu ülkedeki direnişe kulak vermesi, ses vermesi insanlık görevidir bu formun ve herkesin

+1!

• arkadalar amd 8 serisi ve nvbidia 7 serisi hikaye mi oldu tam bir farkli jenerasyon degil gibi sadece modifiye edilmisi gibi bir onceki serinin dogru mu bu arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 1 Haziran 2013; 21:00:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

VATANSEVELER SOKAĞA !!! GEZİ PARKI İÇİN

Yanlış yerdesin genç burası donanım forumu. Taksim de değiliz.

Televizyonlar göstermiyor, insanlar canla başla direniyorlar. ben yaralandım eve geldim tekrar gitcem birazdan. Burası donanım formu evet ''bu ülkenin donanım formu'' bu ülkedeki direnişe kulak vermesi, ses vermesi insanlık görevidir bu formun ve herkesin

Hocam çok şey yazardım ancak yönetim uzaklaştırma verirdi yorumuma amaç gezi parkı değil orada sanki orada direniş gösterenlerin kaç adet fidan dikti acaba bırakın bu işleri resmen provokasyon var orada milletin kafasını bulandırıyorlar ayrıca burası uygun bir bölüm değil konuşmak için konu dışında anakonu var oradan çağrınızı yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 1 Haziran 2013; 21:00:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rezes

quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

yalnız şu an 4gb özel soğutuculu 770 yerine özel soğutuculu 780 beklemek veya almak mutlak enayilik oluyor galiba, test sonuçlarına bakıp karara varmaya çalışıyorum

780 in oc ile yolu açık tek düşündüren de o oluyor ama o kadar fiyat farkına değer mi ki?

1800TL dan satılan GTX780 1600TL dan satılsa tamam diyecem ama GTX770 1000TL olunca aradaki 800TL değecek performans farkı yok ortada Şu an beklemedeyim merkez

Dolar kuruda $1.90 ı aşacak bu gidişle ekonomide dış açık rekor kırmış Verigleri çok bulduğumuzu söyleyip duruyoruz istermisiniz vergi oranları daha da artsın dış açığı azaltmak için

hocam asıl önemli konu 200 daha verip 2tane 770 miş almakmı mantıklı sorusu.
    2 tane 770 de heralde 780 ni tokat manyagı yapar.
    ben niye 1800 veripte 780 alayımki dediğin gibi 800 tl fiyat farkı var kesinlikle değmez.200 daha verir 2 tane 770 alırım.

kimse almazsa düşer diyoruz ama boşuna biz burda çenemizi yoruyoruz.stoklarda anında bitiyo ne hikmetse.

• Fiyat konusunda 770 slı mantıklı seçim gözüküyor. 780 1600TL olsa mantıklı olabilirdi de 1800TL üzerindeki fiyatı ile ancak (Titan ı saymazsak) illa ki ben en güçlüsünü istiyorum diyenlerin göze alacağı bir bir kart ülkemizde. Performans olarak elbetteki tek 780 den 770 sli hertürlü güçlü olur ne kadar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 3 Haziran 2013; 6:36:45 >

• hey maaşallah, fiyatlara bak çay demle.
  • su yanındaki aydınlatmalı geforce yazısı için alınır bu kart
  • dolar 1,90 oldu.dolar düşene kadar bir şey almayın derim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 770 2gb mı yoksa 670 4gb mı mantıklı olur acaba beyler? Gerçi tam olarak bench sonuçları çıkmadı bildiğim kadarıyla ama yinede sorayım dedim. Belleği çok olduğu için 670 4gb iyi gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

dolar 1,90 oldu.dolar düşene kadar bir şey almayın derim ben.

ya dahada çıkarsa hatta cok daha yükseğe mesela gene develüasyon olursa peki ?
    2001 yılında en son yasandı bu olay. dolar 2 kat fırlamıştı.
    yada diyelim bu olay olmadı.
    son olan olaylarlar borsaya yanısıdı. borsa yüzde 6.5 düşüşte bugun itibari ile haftaya böyle başladı.
    ya dahada borsa dğserse dolar dahada tırmanırsa ?
    mesela 2.300 lere
    almayın diye bence mıllete akıl vermeyın.
    dolar artık düşmez, aksıne yukselır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

son olan olaylarlar borsaya yanısıdı. borsa yüzde 6.5 düşüşte bugun itibari ile haftaya böyle başladı.
    mesela 2.300 lere

geçen sene de 1,90 olmuştu.merkez bankası önlem aldı ve 1,90 nın üzerine çıkmasını engellemişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

quote:

mesela 2.300 lere

geçen sene de 1,90 olmuştu.merkez bankası önlem aldı ve 1,90 nın üzerine çıkmasını engellemişti.

hadi bakalım, işallah senin dediğin gibi olur.
    doların dusmesı herkese yarıyacagı gıbı banada yarar her yönden.
    altın yükselir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.