Şimdi Ara

Gigabyte Marka Telefon Almayın/Aldırtmayın! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
5
Favori
25.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    w736 idi heralde 2000 mah olan o türkiyeye geldi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutozsoy

Arkadaşlar merhabalar ;

ürünü 5 gündür kullanıyorum sanki arkadaki ses çıkışı bozuldu gibi son sese alınca bozulma oluyor gibi normal mi yoksa datastara göndermelimiyim?

Datastar gayet ilgili, rahatsız edici bir şeyse hemen gönderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhzekeriya

w536 satılan site var mı

W736 nın özellikleri gs202 ile aynı pil dışında ama tr'de şatışı yok

W536 ise pek fazla yerde yok gibi 500 tl ye kadar alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

quote:

Orijinalden alıntı: dhzekeriya

w536 satılan site var mı

W736 nın özellikleri gs202 ile aynı pil dışında ama tr'de şatışı yok

W536 ise pek fazla yerde yok gibi 500 tl ye kadar alınabilir

w736 ne zaman türkiyeye gelir acaba gelse uygun fiyatlı olursa alırım pilin 2000 mah olması çok iyi bir artı bence
  • Arkadaşlar telefonu kullanışımın 5. günü az önce video izlerken ses gitti . sanırsam bu modelde ses olayları çok olmuş datastarla iletişime geçicem
    teknik destek nasıl olacak bakalım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutozsoy

Arkadaşlar telefonu kullanışımın 5. günü az önce video izlerken ses gitti . sanırsam bu modelde ses olayları çok olmuş datastarla iletişime geçicem
    teknik destek nasıl olacak bakalım .

Gelişmelerden haberdar edin, ben de merak ettim.
  • Telefon datastarda giden her telefon 10 gün kalıyormus serviste. Durumunu telefon ile öğrenebiliyorsunuz. Benimkisi daha işleme koyulmamış.
    Yapılan işlemleri buraya yazacağım :)
  • Nasıl yani, diyelim 5. gün işi bitti bekletiyorlar mı? :-)
  • 5 günde iş bitmiyormuş en az bir telefona 1 hafta 10 gün bakıyoruz dediler :)
  • v17 güncellemesini gigabyte'dan indirmeyi başarabildiniz mi arkadaşlar?
  • son olarak v14 güncelmesi vardı v17 nezaman geldi ki
  • Yeni geldi ve indirmeyi sonunda başardım, muhtemelen serverda bir problem vardı. v14'ü yüklememiştim, v17'de daha önemli değişiklikler var gibi. En azından telefon rehberindeki problemi gidermişler.
  • v17 bende indirmeyi başaramadım. Avea kullanıyorum telefon rehberinde +90 şeklinde kayıtlı olmayan kişilerin arama kaydında isimleri gözümüyor bende.

Örneğin bir kişi cevapsız çağrı bıraktı diyelim kişi rehberde kayıtlı olsa bile arama kaydına sadece teleon numarası gözüküyor. Ama kişiyi rehbere +90 şeklinde kaydedersem arama kaydında ismi gözüküyor.

Sizdede böyle bir dorun varmı ?
  • Ben de durum aynı. Yalnız ben v17'yi yüklemeyi başardım ve bunun düzeleceğini düşünüyordum, fakat yine benzer bir durum devam ediyor. Çok ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: netkingv

Ben de durum aynı. Yalnız ben v17'yi yüklemeyi başardım ve bunun düzeleceğini düşünüyordum, fakat yine benzer bir durum devam ediyor. Çok ilginç...

iyi günler
    v17 guncellemesini zip dosyası olarak telefona yukledim zip programıda yukledim ama guncellemeyi yapamadım.bilgisayara yukleyip denedim oylede yapamadım.otomatik guncellemeyi telefon baslatmıyor.samsung gibi kies falanda yok heralde.zahmet olmazsa nasıl yukledigini anlatabilirmisin.simdiden tesekkurler
  • Gigabyte'dan indirdiğin dosyayı unzip yapıp içinden çıkan dosyayı sd karta atman gerekiyor. Daha sonraki adımlar şöyle:

1- GBC_update.zip dosyasını SD kartın root'una kopyalıyoruz. Yukarıda ifade ettiğim dosya...
    2- Batarya dolu olacak ve cihazı kapatıyoruz.
    3- Ses açma ve normal açma tuşuna basılı tutarak cihazı açıyoruz. Android simgesi gelince bırakıyoruz.
    4- Ses kapama tuşunu kullanarak "apply update from sdcard" seçeneğine geliyoruz ve telefonun alttaki menu tuşu kullanarak seçiyoruz (dokunmatik olan en sol attaki tuş)
    5- Sonraki adıma çıkan "Yes" to delete all user data" seçeneğini seçiyoruz.
    6- Sonra ROM otomatik update yapılıyor. Bekliyoruz...
    Not: Bütün veriler gidiyor, yedek almayı unutmayın.
  • Kardeş selam yüklemeyi şu şekilde yapabilirsin. Önce bilgisayarına bir downlonder indir...Püf nokta bu yoksa yoğunluk nedeniyle dosyayı indiremezsin... Sonra gigabyte yurtdışı sitesinden V17 rom linkini kopyala ve buraya yapıştır ... dosyayı masaüstüne indir. Sonra boş bir sd karta bunu kopyala ve telefona yerleştir. Telefonunu kapat ve güç ses arttırma düğmesine en az 10 saniye bas. yönelgeleri takip et telefon kendini yeniden başlatacak ve artık otomatik güncellemeleri wifi bağlantın olduğunda takip edebileceksin. Kılıf falan denmiş datastar da üç dört renk deri ve çok kaliteli çekmeli kılıf mevcut ben antik kahverengi kullanıyorum 32 tl gibi fiyatı ama gerçekten kalite... Bu telefonda beğenmediğim iki şey oldu kulaklığı ve şarj cihazı. Bunları yeniden edindim. Şu anda elimde fazladan bir adet piano black ( Kibrit kutusu kadar boyutu olan ) -usb kablosu da aynı şekilde-şık ve son derece kaliteli cihaza tam uyumlu ithal şarj cihazı mevcuttur. İlgilenen olursa mesaj atabilirler. selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plaka -- 4 Mayıs 2013; 12:56:28 >

• arkadaslar cok tesekkur ederim zahmet edip anlatmıssınız suan disari cıkmam gerekiyor.aksam anlattıgınız sekilde yapmaya calısıcam.iyi gunler dilerim
  • bu gigabyte 'ın maya m1 telefonu türkiyeye ne zaman gelir
  • Arkadaşlar telefon 6575 değil 6577 çipsetini kullanmaktadır ve bu da çift çekirdekli işlemci barındırmaktadır.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.