Şimdi Ara

Gigabyte B660 GAMING X DDR4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Üstad asusun giriş seviye modelleri prime, orta seviyesi tuf ve üst seviyesi de sırayla rog-strix-formula-maximus cart curt gidiyor çok da hakim degilim üst segmente hiç ihtiyacım ve hevesim olmadı. Asusun en giriş seviye kartları prime modelleri ama, Asrock nasıl giriş seviye oluyor asrock taichi en başarılı x570 modeli seçildi milyar tane sitede? Her markanın kendi içinde segmentleri var, asusda da durum böyle yani.

Gigabyte da ise gaming x orta segment, buna üst dersek o zaman aorus master, aorus elite ne oluyor. Yine de b660 için fiyatına göre güzel bir kart, tercih edilesi.

• Ben direk Gigabyte olanı alırdım.

• Neden wifi/bluetooth koymazlar standart şunlara
  • korayakbiyik kullanıcısına yanıt

Gaming X ayrı bir seviye kart, tabikide Gigabyte. Asus Prime serisi orta seviye kart oluyor.

• Prime giriş seviyesi, gaming X orta seviye oluyor daha doğru olur sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Saglamsalassa

Prime giriş seviyesi, gaming X orta seviye oluyor daha doğru olur sanırım

İki 5950x'i çalıştıracak VRM'lere ve milyar PCI-E slotu olan kartlar üst seviye değil over-overkill'dir bence  

Giriş seviyesi olarak asrock ve biostar kartları referans almıştım

• Fiyatına göre güzel kart. Taksit olayı da kaymağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 22 Temmuz 2022; 18:46:0 >
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

Üstad asusun giriş seviye modelleri prime, orta seviyesi tuf ve üst seviyesi de sırayla rog-strix-formula-maximus cart curt gidiyor çok da hakim degilim üst segmente hiç ihtiyacım ve hevesim olmadı. Asusun en giriş seviye kartları prime modelleri ama, Asrock nasıl giriş seviye oluyor asrock taichi en başarılı x570 modeli seçildi milyar tane sitede? Her markanın kendi içinde segmentleri var, asusda da durum böyle yani.

Gigabyte da ise gaming x orta segment, buna üst dersek o zaman aorus master, aorus elite ne oluyor. Yine de b660 için fiyatına göre güzel bir kart, tercih edilesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saglamsalassa -- 22 Temmuz 2022; 19:41:49 >
  • Bir şey dikkatimi çekti.

Hiç bir TR teknoloji sitesi veya youtube kanalında bu anakartın incelemesini bulamadım.

Neden ?

gigabyte kimseye reklam vermiyorsa niye olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

gigabyte kimseye reklam vermiyorsa niye olsun

Kullanıcı yorumlarını okuyup bilgi sahibi olmak istedim ama bahsettiğim konudan ötürü bu mümkün olmadı.

https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/14-CZ8-a4-UBMN5-0x_QYOrvLk4EfI4Kn2jmIG70CAss/htmlview

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkür ederim ama İngilizce bilmiyorum.

• amazon
    MSI PRO Z690-P DDR4 SOKET 1700 DDR4 5200 (OC) PCI-E,Gen 5,M.2 USB3.2 2.5G LAN ATX
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09HK7FFZ5

Bunu almıştım bende 3.284,90 TL den Overclock la falan işim olmaz ssd sayısı daha önemli benim için iptal edip bunumu alsam karar veremedim

• dextersmt D kullanıcısına yanıt

Hocam çok iyi fiyata almışsınız. External clock generator vardı dimi bu modelde

• geçen hafta vatandan bu anakartı 2 bin tl ye almıştım. iyi denk getirdim heralde. alıp foruma konusunu açacaktım aldıktan sonra ürün tükendi yazdı stoğu bitirmek için geliş fiyatından mı verdiler naptılar.

www.vatanbilgisayar.com
    ASUS ROG STRIX B560-G GAMING WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5000MHz(OC) Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-b560-g-gaming-wifi-intel-h570-soket-1200-ddr4-5000mhz-oc-anakart.html
  • liang kullanıcısına yanıt

Hocam linkteki ürün B560. Biz B660 dan bahsediyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.