Şimdi Ara

Gigabyte Anakartlarda Bios Update Yapımı.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
9
Favori
59.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bi sorunum var hapocod Anakartımın Gigabyte GA-880GM-UD2H yeni olmasına rağmen pc yide yeni sıfır kasa herşeyi yeni olarak getirdim fakat fişe taktıktan sonra eski pc gibi çalıştı? açılırken eski bilgisayarlarda olur ya benim istedğim anakartımın modelini falan resmini neden göstermiyor diğer cafe pcleri bile bunu yapıyor ekranla alakalı birşeymi? Teşşekkür ederrim şimdiden
  • gigabyte 890gpa-ud3h anakartım var. galiba FD bios yüklü çünkü @bios programında BIOS Sign on Message kısmında GA-890GPA-UD3H FD yazıyor. buna FF biosumu güncellesem yoksa beta olan FGC yi mi yüklesem daha stabil olur
  • Beta tavsiye etmiyorum çünkü beta bioslarda bir takım sorunlar olabiliyor. F8 yükleyin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Beta tavsiye etmiyorum çünkü beta bioslarda bir takım sorunlar olabiliyor. F8 yükleyin.

F8 diye bi bios yokdu orda. betadan önce cıkmıs FF var. herhalde en stabili odur?http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-890gpa-ud3hrev_21/download/bios
  • Sizin anakart revizyonu benim bakmış olduğum ile farklı o yüzden F8 dedim.

FF sürümünü yükleyin.
  • hapocod?
  • biosa gir dvanced bios features sekmesi icnde full screen logo show kısmını enable yap dedler fakat bende o kısım yok?
  • Gerek yok sizde sistem açılırken basit bir gigabyte logosunu görmeyin.
  • he o olmasa da olur diyorsun yok diğer herkeste bunu görünce kafam takıldıda
  • Sorun değil
  • Bide ben ekran kartımı onboard kullanıyorum onu güclendirmek istiyorum ramlardan falan verip bu imkanım varmı?
  • evet 2.1 olacak
  • ep35-ds3r anakartımın biosunu bu konu sayesinde güncelledim paylaştığınız için teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

ep35-ds3r anakartımın biosunu bu konu sayesinde güncelledim paylaştığınız için teşekkür ederim...

Hayırlı olsun.

iyi forumlar
  • http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2958&dl=1#bios

Hala Beta yazıyor ne yapayım yüklesem sıkıntı olurmu
  • Deneyin hocam
  • quote:

Deneyin hocam

Beta sürücüsü olduğundan tırsıyorum hocam
  • Peki sorun varmı şuan anakartta bios güncellemesini gerektirecek

bir çin atasözü vardı çalışıyorsa kurcalama diye
  • quote:

Peki sorun varmı şuan anakartta bios güncellemesini gerektirecek

bir çin atasözü vardı çalışıyorsa kurcalama diye

:):)Şemsiye li olan Atasözü ise hatırladım.Aslında hiçte gerek yok bios güncellemeye.Hani güncel olsun daha iyi olur mantığı işte
  • Birazda psikolojik aslında, sorun yoksa gerek yok uğraşmanı önermem fakat beta olduğu için illa sorun yaşarsın demiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.