Şimdi Ara

GİGABYTE 780T-D3L ANA KARTA RYZEN İŞLEMCİ OLUR MU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba fx 6100 işlemci birde gigabyte 780t-d3l anakartım var.Pc de futboldan başka birşey oynamıyorum.Ekran kartım r9 280x buna uygun işlemci almak istiyorum.Anakartımıda değiştirmem gereklimi overlock fln yapmıyorum sade kullanıcıyım.Değişmesi gerekiyorsa değiştirebilirim anakart+işlemci bütcesi ayırdım kendime elimdekileri satıp üstüne 500 tl fln koyabilirim.Siz olsaydınız ne yapardınız

• Ryzen olmaz tabiki biri am3+ diğeri am4 anakart,gerek yok o sisteme birşey yapmaya,uygun bir 8350 fx bulursan belki onunla yükseltebilirsin ama gene çok bişey farketmez.
  • İkisini birden satıp yeni anakart ve işlemci alacağım ozaman
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Gene çok bişey farketmez derken? Fx8350 ile fx6100 performansı aynı mı yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatten sonra FX adı taşıyan hiç bir işlemci alınmaz. Bütçem yok vs diyen adam da gidip PS4 yada Xbox alsın daha iyi yine de FX gibi rezalet işlemciye sakın bulaşmayın.
  • songoku35 S kullanıcısına yanıt
    En iyisi yeni sistem toplamak olur,hem anakartında yeni girişlerede sahip olursun usb 3.1-type-c gibi.

Zaten ram ihtiyacıda giderek katlanıyor 16 gb almanı öneririm.
  • 4InsaneWork kullanıcısına yanıt
    Oyunların çoğu zaten 6 çekirdekten sonrasında pek bir artış sağlamıyor,ayrıca zaten fx mimarisinin tek çekirdek gücü zayıf.
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Oyunların çoğu derken? Cs go ya bile çoklu çekirdek desteği geldi. Artık bütün oyunlar çoklu çekirdeğe tam destek vermektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.