Şimdi Ara

GIGABYTE 3D1-XL TEST SONUÇLARI (DUAL 6600 GPU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dual gpu'lu karrtların o.c potansiyelini merak ediyordum bu test hem fiyat performans hemde dual gpu'nun başarımı hakkında çok faydalı oldu :)
  • abicim oyun sonuçlarını da alalım

hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: VenomS

bence bu kart 2*128bit ram veriyollu kullanıyordur ama tabii ki bir müdale ile bu iki gpuda tüm ramler ile haberleşebiliyorlarsa 256bit gibi scor vermesi çok normaldır bu arada kart hiçte fena gözükmedi gözüme hayırlısı olsun

malesef olmuyor. Bende oyle sanıyordum.

Her gpu kendi 128mb ramini kullanıyor ve bus 128bit. Yani framebuffer da 128mb ve hek iki 128mb hafizada da aynı anda aynı bilgiler islenmek zorunda.

Yani bu karta 256mb ve 256bit demek son derece yanlıs olur ki gigabyte cakallk yapıp her yerde dual 128bit + dual 128mb veya direk 256mb 256bit diye ibareler koyuyor.

• o fiyata mükemmel kartmış valla Cüneyt abi. güle güle kullan
  • zaten 256bit olsaydı aa af açılınca düşüş oranları 6800gtler ile aynı olurdu ama 6800gtden daha çok düşüyor perf oranları aa af açılınca.
  • OOOHH be sonunda 2 kişi benim dediğimi desteklemiş evet abi AA AF açıkken 256bit performansını yakalıyamamış kart bariz. yoksa 250dolara 256bit vede böyle bi kart aman allahım yani
  • ben size ne dedim alırım akşama ifadenizi ddemedim mi he

ss ler ve link aşşağıdadır

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8721329

GIGABYTE 3D1-XL TEST SONUÇLARI (DUAL 6600 GPU)

• alın size bride 30k
    kızmıyosunuz dimi arkideşler

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8721373

kimse yanlış anlamasın arkadaşlar benim verdiğim ss ler
    toplamda 600 usd ye yakın bir para tutan 2x 6600gt sli dir
    cüneytin kartı tek olarak bunları yapıyor ve fiyat olarak
    235+kdv gibi bir maliyeti var
    hayırlı olsun güle güle kullansın

GIGABYTE 3D1-XL TEST SONUÇLARI (DUAL 6600 GPU)

• Ahmet belden aşşağı vurma delikanlıya yakışmıyorKartların saat hızlarınıda bir görelim.Ondan sonra o ramleri bana gönder sonra senin yüzünü görelim
  • ekran kartı hızları vereyim canım

hava ile
    520/1100@580/1180
    len olm 512 mb rem ile telef ettim sizi hala konuşuyorsun ya birde yok efendim remler şöle yok getir bilmem ne
  • hayırlı olsun cidden harika kart 2k3 den def 15k SLI mantığıyla mı çalışyıor yoksa tek gpu mantığıylmaı çalışıyor tek ise SLI dan daha iy i gibi SLI her oyunda iyi değil mesela
    hayırlı olsun tekrar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataruz

ekran kartı hızları vereyim canım

hava ile
    520/1100@580/1180
    len olm 512 mb rem ile telef ettim sizi hala konuşuyorsun ya birde yok efendim remler şöle yok getir bilmem ne

Ahmet bu yazdıklarını hemen sil millete kendini güldürtmeBu forumda birçok kişi bilirki BH-5 ramlerle 2-2-2-5 timinglerle 3d01 kanatlanır.Sen bunun ve kartlarının yaptığı 580/1180 ile bu skorlu aldın ki gülünç bi skorBiz 510/1119 yapan kartla rahat bi skor yaptık.Zorla bakalım ne kadar uzağa iş.............sin

• @ataruz

ekran kartı top overcloking odelimi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: goblin

hayırlı olsun cidden harika kart 2k3 den def 15k SLI mantığıyla mı çalışyıor yoksa tek gpu mantığıylmaı çalışıyor tek ise SLI dan daha iy i gibi SLI her oyunda iyi değil mesela
    hayırlı olsun tekrar

sli antığı tek fark tek pcbde toplanmış bide normal sli 2x16xpci-ex iken bu single 16x.
  • yani yine SLI la yaşadığı uyumsuzluk söz konusu mudur ?
  • evet top edition denilen model

quote:

Orjinalden alıntı: nemesis returned

@ataruz

• Arkadaşlar gigabyte çakallık yapmış bu baştan belliydi, çünkü nvidia bi kere böyle bir karta müsade etmez dengeleri bozar.

Baştan diyecektim 6600lerin Pcbsinin 256 bite uygun olacağını sanmıyorum diye ama bizim çocukların hevesini kırmayayım dedim

Bazı kartlarda olduğu gibi bu kartların 64bitleri veya 256bitleri hiç gündeme gelmedi, sıradışı bir kart içinde bunca zaman sonra yapmaları mantıksız olurdu.

128bit olsada çok güzel kart, Sli boardumuz yokki alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @tEnDEr -- 16 Eylül 2005, 23:23:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: @tEnDEr
    Baştan diyecektim 6600lerin Pcbsinin 256 bite uygun olacağını sanmıyorum diye ama bizim çocukların hevesini kırmayayım dedim

• quote:

Orjinalden alıntı: @tEnDEr

Sli boardumuz yokki alalım

bir zamanlar takım makım bişiler yapan birileri vardı ama sanırım ormanda yaşayan babaanneye kurabiye götürürken kurt kaptı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataruz

evet top edition denilen model

quote:

Orjinalden alıntı: nemesis returned

@ataruz

mem hız sanki az oluş gibi geldi bana leadtek extreme ile 1320 benchable biraz daha çok olmasını beklerdim asusun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.