Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar:

Yardımcı olabilmem için pm üzerinden isim soyisim irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

iyi günler dileriz
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Kendi modemimi kullanacağım için bu +10TL modem ücretini ödemeyeceğim değil mi?
  • ceyhunistanbul kullanıcısına yanıt
    Merhabalar:

Vdsl/Adsl kullanıcıları kendi modemlerini kullanabilirler. Ancak yerleşik operatör anlaşmamız gereği Fiber kullanıcıları + 10 tL modem kira bedeli yansıtmak durumundayız. Cihazlar tarafınıza yerleşik operatör tarafından sizin tarafınıza kira şeklinde verilmiş olup abone iptali durumunda tarafımıza iletmeniz gerekiyor. Dilerseniz bridge mod olarak ayarlayıp istediğiniz modemi kullanabilirsiniz. Tekrardan belirttiğim gibi dilerseniz alt yapı kontrolleri sağlamam için adres bilgilerinizi paylaşabilirseniz pm üzerinden size sağlıklı bilgi aktarmak isteriz.

iyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 2 Ekim 2020; 11:12:52 >
  • 13897 nolu faturam olması gerektiğinden fazla gözüküyor halen.
    Yeni indirim kampanyanız yok mu kaçırmışız eskisini 20 güne kadar taahhütüm bitiyor geçiş yapacak sağlayıcı arıyorum
  • Gibirnet her yere Cgnat mi uyguluyor? Geçen sene millenicom ve Turknet denemiştim Adana'da yaşadığım için cgnat yoktu. Sanırım Adana'da kullanıcı sayıları az. Türk Telekoma geçtim cgnate düştük.
    Gibirnette de böyle bölgesel mi cgnat durumu? Yoksa her yerde var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altyapımda port yok. Takip kaydı oluşturuyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

İlk ay bedava olması gerekirken fatura yansıtıldı.. WhatsApp a yazıldı yanıt alınamadı..ayrıca 100 MBS VDSL paketinizde download hıziyla ilgili problemede çözüm saglanmadi..nperf değerleri 45 mbs..60 TL'lik pakete geçirmek için yine de 35 TL ücret talep edecek misiniz? Şayet edecekseniz iptal işlemini başlayacağım..bilgi talep edilmekte

Alıntıları Göster

İlgili arkadaş, neden kampanyalı olduğumuz halde fatura geldiğini açıklamadı? Daha önceki konuşmalarda fatura ile ilgili problem yaşayan var dediğimde problem yok sorun çözüldü cevabını almıştık..fakat abonelik öncesi yaptığımız tüm bildiri ve taahutlere rağmen yine fatura yansıtılması problemini yasadik

• quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar:

Vdsl/Adsl kullanıcıları kendi modemlerini kullanabilirler. Ancak yerleşik operatör anlaşmamız gereği Fiber kullanıcıları + 10 tL modem kira bedeli yansıtmak durumundayız. Cihazlar tarafınıza yerleşik operatör tarafından sizin tarafınıza kira şeklinde verilmiş olup abone iptali durumunda tarafımıza iletmeniz gerekiyor. Dilerseniz bridge mod olarak ayarlayıp istediğiniz modemi kullanabilirsiniz. Tekrardan belirttiğim gibi dilerseniz alt yapı kontrolleri sağlamam için adres bilgilerinizi paylaşabilirseniz pm üzerinden size sağlıklı bilgi aktarmak isteriz.

iyi günler dileriz.

Bu forumda eski mesajlarında download hızıyla ilgili problem olduğunu belirtmiştim..birkaç kullanıcıda aynı sorunu yaşadığını dile getirmişti..problemi WhatsApp hattınıza yazdığımda benden kablolu nperf testi sonucunu istediniz..test sonucunu size ilettim..100 MBS VDSL paketi için download ort 45 cikmaktaydi..konuyla alakadar olunmadi, gorulmezlikten gelindi..seek oranı yüksek torrentlerin 2-3mbs indirdiğini görünce tekrar WhatsApp a yazdım..gelen yanıt toorent yasal değil!! Konumuz torrentin yasalligimi yoksa taahhüt edilen download hızımı?

• quote:

Merhabalar:

Yardımcı olabilmem için pm üzerinden isim soyisim irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

iyi günler dileriz

Velhasıl o an anlık test yaptık ve sizin sistemde de paylaşıldığı üzere download ortalaması benimle aynı 45 MBS olarak çıktı? Devamında whatsapptan bir ilgisizlik umursamazlık..görmedim duymadım politikası..bugün Info mailinize hem faturayı ,hem de download problemini aktardığım da gelen yanıt. Siz yalancisiniz hız düşürmek için yalan söyorsunuz iması seklindeydi..şayet,ben tarife değiştirmek için yalan söylüyorsam sizin sisteminizde olctugunuz degerlere nasıl mudahele ediyorum..??? böyle seviyesiz ithamlarda sonra ..şayet ceosunun diğer konuma nick değiştirerek yazdığı işine gelen gelsin gelmeyen gitsin sozuylede yılanın basının baştan koktuğunu anladık!! Seviyesizlige hiç gerek yok!!

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 2 Ekim 2020; 15:50:19 >

• 0850 ile başlayan numaranızı abonelik için aradım, açan dahi olmadı.

• passmann P kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Pm üzerinden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız. Bu konuda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

• zaomss kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Pm üzerinden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız. Bu konuda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

• judger90 kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Tarifelerimizde firmamızın almış olduğu karar itirbariyle. Fiyat sabit sözümüz 2021 Mayıs ayına kadar geçerlidir. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz. Çağrı merkezimizi arayıp veya pm üzerinden yazabilirsiniz.

İyi günler dileriz

• ajanblue kullanıcısına yanıt

Değerli müşterimiz; daha önce download hızınız ile ilgili olarak iletmiş olduğunuz probleminizin hatlarla alakalı olmadığı kullanımınızla alakalı olabileceği tarafınıza bildirilmiştir. 

Daha önceki görüşmelerimizde hat değerlerinizin 75 Mbps olduğu ve alabildiğiniz hızınızın da 75 Mbps olduğu yapılan kontrollerden anlaşılmış ve tarafınıza iletilmiştir. 

Torrentten 2-3 Mbs indirdiğinizi belirtmişsiniz eğer bu değer 3 megabyte ise 24 Megabit eder, Dosya indirme işlemi sadece indirme hızınız ile alakalı değil dosya indirdiğiniz sunucu ile alakalıdır. 

Son olarak hat değerlerinizi paylaşarak takdiri size bırakıyoruz. 

İyi günler dileriz.

Gönderdim. Umarım faydası dokunur. Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merabalar, akşamları vdsl internet hız ve kalitem çok düşüyor, sorun ISS mi yoksa Turk Telekom altyapısından mı kaynaklıdır? Eğer ISS den ise bende geçmeyi düşünüyorum.

• Cmulkut C kullanıcısına yanıt

İki taraftan da olabilir garanti verilemez.

• quote:

Merhaba @Hakko_76 Tabiki efendim :)

İnanın bunun için canla başla çalışıyoruz, Kampayalarımızı, Hedileyelerimizi ve hizmet kalitemizi belirledik :)
    IPTV için çalışmalar devam etmekle birlikte ay sonunda hizmetinize sunmayı planlıyoruz :) (Ve diğer ücretsiz hizmetlerimizle).

Bankalarla anlaşmaya çalışıyoruz fakat kolay bir süreç değil bu yüzden ödemelerinizi faturamatik kredi kartı ve banka havale / eft yollarıyla yapabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederi.

iyi günler dileriz.

2 ay önce alıntıladığım mesajınızda: "IPTV için çalışmalar devam etmekle birlikte ay sonunda hizmetinize sunmayı planlıyoruz :) (Ve diğer ücretsiz hizmetlerimizle)." bahsetmiştiniz.

Planladığınız bu ücretsiz hizmetlere ne zaman ulaşacağız?

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.