Şimdi Ara

Ghost SE 1150

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşk 1.5 ay önce ghost se 1150 marka bisikletimi aldım bu yazıyı neden 1.5 ay sonra yazdın derseniz bisikleti kullanmadan yorum yapmak istemedim gerçekten çok rahat ve güzel bir marka ghost hergün toplam 20km yol katediyorum ve hiçbir sorun yaşamadım ayrıca şekil açısından da çok güzel bence bir üst modeli ile arasında 70 euro fark vardı ve tek farklı özelliği lastik markası ve renkleriydi bu yüzden se 1150 almak daha mantıklı geldi hız göstergesi taktırdım maksimum hızım yokuşt 63.1km genelde düz yolda 35km yapıyorum kısacası ben memnunum...

Ankarada yaşayan arkadaşlar face aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz geziler düzenleyebiliriz

http://www.facebook.com/ismet.ayduman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smite666 -- 29 Mayıs 2013; 22:36:34 >

• Hayırlı olsun, Donanım Haber'deki grubumuza imzamdan ulaşabilirsiniz.
  • Kaskın varmı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Kaskın varmı hocam?
    var resimlerde takmadım ama sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: smite666

quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Kaskın varmı hocam?
    var resimlerde takmadım ama sadece

Aman dikkat et hocam.
  • Hayırlı olsun kazasız belasız.
    Bisikletin ağırlığından memnun musunuz peki ? bide sakıncası yoksa ne kadara aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhysCopat

Hayırlı olsun kazasız belasız.
    Bisikletin ağırlığından memnun musunuz peki ? bide sakıncası yoksa ne kadara aldınız ?

memnunum bisiklet gayet güzel 15 kg pek ağır değil açıkcası
  • hmm bende 18 kg lik bisikletten buna geçmeyi planlıyorumda ama aklımda carraro crs 620,bianchi tdl 1300 falan var ayırt edemiyorum hangisini düşünsem :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhysCopat -- 29 Mayıs 2013; 22:46:21 >
  • Bende de var aynısından :) Aldığımdan beri topu topu 10 kere binemedim, iş sebebiyle evimden uzaktayım, sıfır bisiklet evde yatıyor :( Ama gerçekten şahane bir bisiklet. Kadrosu hem görünüş hem de sağlamlık olarak 1 numara, alırken zaten satıcısıyla baya uzun uzun tüm bisikletleri konuştuk tarttık falan 3 günde aldım bisikleti. Servisini de övmüştü adam baya, dediği gibi de kullanıcı hatasına bağlı olarak ön maşa kilidini benim kendim bozmama rağmen adam maşayı servise gönderip sıfır maşayla değiştirtti. Bisikletin sürüşü de aşırı zevkli, akıyor resmen :) Selesi ilk başta acıtıyor ama 1-2 günde alışıyor insan. Şu sezonluk işim bitse de eve gidip bisikletime atlasam diye gün sayıyorum resmen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 1 Eylül 2013; 18:19:44 >
  • smite666 S kullanıcısına yanıt
    Facebook sayfanızda "KIZIMIZ SATILIKTIR" başlıklı video yu esefle kınıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Original

Facebook sayfanızda "KIZIMIZ SATILIKTIR" başlıklı video yu esefle kınıyorum.

+1
  • bende ghost se1100 aldım ,1150 ve 1175 modellerini bulamadım
    şehir içinde iyi olacağını düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.