Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.090
Cevap
72
Favori
174.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 486
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 72
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Hattori- (394 mesaj) Raising Kratos (230 mesaj) ra's al ghul (151 mesaj) Ellie_Williams (133 mesaj) Thejoker58906 (127 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2043 mesaj) Mobil (1368 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (148 mesaj) Uygulama (807 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU
Giriş
    2046 Mesaj

Evet ben de yan görev abanıp dağ taş gezdim şu an achilles gibiyim 20 kişiyi pat pat alıyorum hard a alcam bu gidişle. Gerçi normalde bile ufak dikkatsizlikleriniz olursa canınız bir anda gidiyor. Fakat azim puanı da çok fazla olunca sürekli can basıp duruyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Wight Lord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bı tane nazarlik var adada bir tapınakta kendi kendine can basiyor canin azalınca uzaklaş çatışmadan tekrar saldir sonra

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    koftehor1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj

Normalde açman hata hemen Hard a alıyorsun oyunu ben şuan baya zevk alıyorum zorluğundan ama işte başında sayılırım.
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj

Renk paleti değişiyor görüntü bozuluyor. Hdr açtım önce bide kapatıp oynadım daha güzel geldi. Sende önce açık oyna sonra kapat hangisi gözüne güzel gelirse devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 20 Temmuz 2020; 13:11:42 >
    |
    |

Benim tvde hdr genel olarak daha karanlık yapıyor oyunları fakat renkler de daha güzel oluyor. Genelde hdr açık oynuyorum. Bu arada oyun ps in hdr ayarlarını kullanıyor diğer oyunların aksine. Ps in ayarlar kısmından hdr ayarlarını yapıp tekrar deneyin bir isterseniz. Redditte hdr konusunda sıkıntı yaşayanlar böyle çözmüş sorunlarını

|
    |
    Punisher_1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj

Hocam hdr tv nin biraz maharetine bağlı. Ayarları yapmadım gerçi hiç siz yaptınız mı? Bide sizin tv modeli nedir?

|
    |

Hocam şöyle salondaki tv 49 mu7400. Parlaklık 1000 nits yani renkler hdr da çok canlı ve parlak. Benim odamdaki tv ise ru7400. Samsung her ikisi de. Ru7400 hdr da ortalama bir parlaklık sunuyor. Odam karanlık olduğu için idare ediyor ancak kesinlikle salondaki diğer tv gibi bir görüntü sunmuyor hdr da. Ekstra ayar dediğim direkt psin ayarlar bölümünde hdr için olan parlaklık ayarı var. Onu düzgün kalibre ederseniz görüntü değişebilir.

|
    |
    Punisher_1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 20 Temmuz 2020; 15:20:5 >
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000

• Yarbay
    7678 Mesaj

Boynuzlu olan ve üstteki iyi bence. Ben hep hasır şapka kullanıyorum.

|
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sağol hocam boynuzlu olanı takasım gelmiyor yahu boynuzlu samuray mı oluyor diyorum kendi kendime
    |
    |
    OnLiNe MaNaGeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj

Bendeki tv https://www.vatanbilgisayar.com/lg-50uk6950-50-127-cm-4k-uhd-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html bu. Sadece oyunlarda hdmı deep color aktif ediyor otomatik olarak bide oyun modu yapıp iki üç küçük ayar yapıp geçiyorum. Aslında biraz daha uğraşmak lazım hdr için. Ps in ayarlar kısmından evet dediğiniz gibi hdr ayarlanıyor akşama ayarlayıp bakacağım thushima da sağolun.
    |
    |

Bu zırhı nasıl aldın dostum

|
    |
  • Yarbay
    2046 Mesaj

Hikayede ilerleyin bir görevde alcaksınız

|
    |
    ra's al ghul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sondaki fazla iyi 😎

Çok yakışmış, ilk fotoğrafta ki başlıkta fena değil ama ortadaki başlık komik ve alakasız duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 20 Temmuz 2020; 16:37:9 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1191 Mesaj

Artistik açıdan kesinlikle Ghost çok daha güzel gözüküyor. Aynı oyunu oynadığımızdan emin miyiz ben de şüpheye düştüm. Yabancı inceleme sitelerinin de çoğunu okudum. Oyunu eleştirenler dahi yani Ghost'a ortalama puanlar verenler dahi "inanılmaz güzel" gözüktüğünü itiraf etmişler hatta ingilizce wikipedia'daki sayfada bile belirtilmiş bu. Örnek:

"Despite not recommending the title, Chris Tapsell of Eurogamer said the game's "world as a whole is beautiful - utterly, undeniably, oppressively beautiful"

https://en.wikipedia.org/wiki/Ghost_of_Tsushima

Kısaca Eurogamer'da adam oyunu tavsiye etmiyor ancak yine de oyunun ne kadar güzel gözüktüğü konusunda oyunu öve öve bitiremiyor. Sorunu biraz kendinde ara bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 20 Temmuz 2020; 16:48:37 >
    |
    |
    Kasatka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4611 Mesaj

aynen boynuzlu kötü sondaki güzel bende onu kullanıyorum
    |
    |
    Ellie_Williams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | WD 1TB
  • Binbaşı
    1036 Mesaj
    Ben elimden geldiğince ağır zırh olmadan ilerlemek istiyorum. Çünkü samuray dediğin kıvrak olur kardeşim. Çekiceksin sade tulumu üstüne, kaçıcaksın her türlü kılıçtan.
    |
    |

Minimum 3 Milyon satmıştır diye tahmin ediyorum.

Hem benzersiz bir temaya ve özgün, başarılı bir combata sahip, hem de Part II'nin olan rekorunu kırması için bile alan binlerce kişi olduğundan bu sayılar mümkün.

Part II'ye verilen tepkiyi GOT üzerinden gerçekleştiriyorlar, puanda olduğu gibi.

|
    |
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.