Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.039
Cevap
79
Favori
258.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafa kopuyor ama nasıl yapıldığına dair benimde bir bilgim yok.
    Aşağıda Oynayan kişi bunu yapmış.:)

• Kasatka kullanıcısına yanıt
    Atmosfer ve mekan tasarımı konusunda bence Ghost feci tokatlıyor Last of us 2'yi. Sadece grafik bakımından teknik açıdan belki daha iyi sayılabilir Last of Us 2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 19 Temmuz 2020; 23:26:29 >
  • hocam bu adam baya ilerlemiş öyle böyle değil 3 üncü bölgeye falan gelmiş ben daha 2.bölgenin başındayım
  • Demek ki seviye seviye hocam Yetenek ağacı ile de bir durum olsa gerek.
    Oyuna daha erişemediğim için bu konu hakkında yorum yapmamam gerekiyor ama dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim. :)

3. Bölge de işler daha da kızışıyor anlaşılan. :)
  • ya yetenek ağacı ile yada destanlar ile alakalı onlarda güzel mistik eşya falan veriyor benim bütün skiller full 4 tane duruş şekli var fulledim onların hepsini
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

hocam bu adam baya ilerlemiş öyle böyle değil 3 üncü bölgeye falan gelmiş ben daha 2.bölgenin başındayım
    Demek ki kopuyormuş
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    aynen

bu şiir yazmamızı istediği yerler oluyor onunla alakalı kupa falan yok dimi ben kafama göre yazıyorum hep şiirleri saçma sapan şeyler oluyor bilen varmı
  • Şu görevlerin sunumu kimseyi rahatsız etmedi mi benden başka laf ettiğimiz ac odyyseyde bile daha çok ruh vardı sanki. Oyun gayet güzel keyifli fakat karakterler çok ruhsuz ve donuk. Dünyadaki özeni görevlerde bulamadım nedense
  • Keşke açık dünya olmasaymış, görevler kendini tekrar ediyor oynama hissini çok öldürüyor. Ne gerek var ki açık dünya yapmaya. Saldım artık yan görevleri ana görev yardırıyorum, çok kaliteli ana görevler hakkını vereyim. Senaryo çok olağanüstü iyi olmasa bile yerinde giren müzikler vesaire bayağı moda sokuyor sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punisher_1907

5 saattir Pro da oynuyorum 4k 50 inch tv hdr kapalı. Abartmıyorum grafikler den gözümü alamıyorum sp çok iyi iş çıkarmış. Hikaye de fena gitmiyor. Dualshock u köküne kadar kullanmış yapımcı ekip infamous daki gibi. Oyun teması grafikleri açık dünyası o kadar güzel ki hayran kalmamak elde değil uçuşan yapraklar, japon çiçekleri falan beni bitirdi bazen tabloya bakarcasına hissettiriyor. Fps düşüşüne denk gelmedim gayet stabil bug glitch de yok patch 1.04 kurduktan sonra. Önce 4 gb indirdi sonra oyuna girince 6 daha indirdi. Bu arada belirteyim bendeki kutulu sürüm. Samuray temalı oyunlarla aram yoktur ama çok sevdim. Mutlaka deneyimlemenizi tavsiye ediyorum.
    grafikler bazi yerlerde ps3 seviyesinde. Last of us 2 oynamadin herhalde? bu neslin tek next-gen oyunu TLOU 2 dir

• Valla istenildiği zaman tr altyazı nasılda koyuluyor onun dersi olmuş bu oyun kim bilir kaç sayfa diyalog çevrildi çok güzel olmuş,umarım birdaha horizon faciası yaşatmaz ps Türkiye böyle büyük ve güzel oyunları anlayıpta oynamak ayrı bir zevk veriyor, 2. bölgedeyim zorda başladım ve devam ediyorum her görevi yapma takıntımdan dolayı baya güçlendim ama yinede baya zevkli combat sistemi,yan görevler hoşuma gitti saçma sapan şunu getir bunu getir görevleri yok ayrı ayrı hikaye yazmaya çalışmış adamlar merak uyandırıyor ve güzeller,sadece tilki işini çok abartmışlar heryer tilki :D atmosfer harika olmuş grafikler bazen güzel bazen kötü ama şu oyun yokluğunda hem uzunluğu hem oynanış olarak bulunmaz hint kumaşı diyebilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maria volonte

hocam yapmak istediğinize last of us konusunda devam eder misiniz
    Edemem cunki Last of us par 2 babamin oglu :) savunmam lazim.
    Saka bir yana zaten kisaca deginmisim LOTU a mesajimin devami GHost uzerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trident02

Atmosfer ve mekan tasarımı konusunda bence Ghost feci tokatlıyor Last of us 2'yi. Sadece grafik bakımından teknik açıdan belki daha iyi sayılabilir Last of Us 2.
    Ayni oyunu oyanadigimiza emin miyiz ?
    Neresi tokatliyor ?
    Yil 2020 olmus yeni nesile giricez cute scene yerine siyah ekran koymak nedir arkdas.
    Hani eski turk filmlerinde yatak sahnesin de kamera soyle yukari girer sonra sabah olurduya RYuzo (ronin) bolumunde resmen iki yerde olay orgusunu gostermek yerine siyah ekran koymuslar. Bir koca nesil bir oyun yap onu da boyle kolayciliklarla doldur. Ara sahne hele hic yok. EKran sabit vidi vidi edip duruyorlar. Benim gozumde bunlar alayi kolaycilik da su siyah ekrani gordum adamlarin yerine ben utandim ya.
  • Açık dünya bir oyunla çizgisel bir oyunun grafiğini karşılaştırmayın. Açık dünyada birtakım şeylerden kısmak zorundalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkimjj -- 20 Temmuz 2020; 1:37:0 >
  • 10 saati geçmiştir sanırım, oyun acayip sardı. Oynanış çok zevkli. Atmosfer diğer oyunlara göre çok farklı. Oynamanızı tavsiye ederim.
  • oyun bana last of'tan daha zevkli gelmeye başladı.
  • devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Bu oyunun grafiklerini rdr2, tlou2 gibi oyunlar ile karşılaştırmak bence saçma. Zira oyunda gerçekçi bir tasarımdan ziyade sanatsal bir tasarım var. Yoksa 6 sene de emin olun isteseler grafikleri hayli hayli hallederlerdi, keza seneler önce yaptıkları Infamous oyunu hala bir çok oyundan grafik bakımından daha iyi. Yani pek "gerçekçi" olsun kafasında yapmamışlar oyunu. En azından grafikleri açısından rahatça böyle diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 20 Temmuz 2020; 2:6:45 >
  • Kasatka kullanıcısına yanıt
    O zaman teknoloji demolari dunyanin en iyi oyunlari. Boyle sacma mantik mi olur. Oyun dediginiz seyin once oyuncuyu eglendirmesi, zevk vermesi lazim. Oyunun grafigi var diye oyun iyi olsaydi eger su an crysis dunyanin en iyi oyunu crytek de su an batmamis olurdu. Oyunucun oyunu once bir butun olarak sevmesi gerekiyor. Grafik falan filan sonraki ovulecek detaylar. 2017 game awards'da Zelda(Selaler ps2 donemi gibi) ve Horizon zero dawn adaydi. Zelda daha iyi bir oyun oldugu icin zelda kazandi. Kimse grafik teknigi daha iyi diye horizon'a vermedi odulu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 20 Temmuz 2020; 2:27:34 >
  • western açık dünya - Red dead redemption
    süper kahramanlı açık dünya - Spiderman
    post apokaliptik açık dünya - Death Stranding
    zombili açık dünya - Days gone
    samuraylı açık dünya - Ghost OF Tsushima
    asaissian ve farcry serislerini de eklersem ps4 sand box open worldun zirvesi
    god of war bile açık dünyaydı vay be her çeşit açık dünya var ve şu saydığım oyunları oynamak insanın rahat bir yılını alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maria volonte -- 20 Temmuz 2020; 2:36:46 >
  • Evet teknoloji demolari (teknik anlamda) en iyi oyunlardir :) Ornek EPIC in ps5 icin yaptigi demo ANCAKKKK dedigin gibi adi ustunde DEMO. Ve en ust seviye render. LAst of us ise ayni kalitede nerdeyse ve DEMO degil kanli canli oynayabildigim oyun . Arada ki fark bu
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.