Şimdi Ara

GH - L-Arginine kullanmayi dusunuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyum 1.72 yaptigim spor geregi asiri dezavantajliyim gerek kol acikliyim olsun gerek baslarkenki avantaj olsun..

Gecenlerde L-arginine denen takviye ilaci gordum sanirim buyume hormonunu tetikliyormus, yasim 18 oyle aman aman 1.85 olayim manken olayim havasinda degilim, 1.75 1.78 yeterde artar.

Daha once kullanan etkisini goren yada baska bir sey tavsiye edicek olan var mi?

• 1 haftadır kullanıyorum daha bir etkisini fark edemedim. İdmanda 1 tık fazla performans artışı sağlıyor. Zamanla damarlar genişledikçe görürüm inşallah faydasını :)
  • BraveDark kullanıcısına yanıt
    yas kac hocam boy kilo? gorursun insallah kullandigin urunun linkini pm den atabilir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcancan

yas kac hocam boy kilo? gorursun insallah kullandigin urunun linkini pm den atabilir misin

Yaş 18, boy 1.76

Ürün burada.
  • Beyler bu hap boy mu uzatıyor.
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    hocam yalan olmasin net bilgim yok ama kikirdaklar galba kapanmadiysa yani eger daha uzama imkanin varsa bu ilac buyume hormonu salgilanmasina yardimci oldugu icin uzayabilirsin yani her kullanan uzamiyor
  • quote:

hocam yalan olmasin net bilgim yok ama kikirdaklar galba kapanmadiysa yani eger daha uzama imkanin varsa bu ilac buyume hormonu salgilanmasina yardimci oldugu icin uzayabilirsin yani her kullanan uzamiyor
    tek başına arginine alacaksan weider ama o da damar genişletsin diye ama gh tetiklesin dersen

aol + gaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

tek başına arginine alacaksan weider ama o da damar genişletsin diye ama gh tetiklesin dersen

aol + gaba

Alıntıları Göster
    Boşuna paranızı kaptırmayın, boy meselesi tamamen genetik. sokaklarda büyüyen çocuklar var 185-190 olmuşlar, bu çocuklar arginine mi kullandı yada gaba mı kullandı yada gh tetikleyici herhangi birşey mi kullandı, hayır. dnasında herşey doğduğu andan itibaren belliydi aslında. yani demem o ki, uzayacağın varsa uzarsın yoksa uzamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Boşuna paranızı kaptırmayın, boy meselesi tamamen genetik. sokaklarda büyüyen çocuklar var 185-190 olmuşlar, bu çocuklar arginine mi kullandı yada gaba mı kullandı yada gh tetikleyici herhangi birşey mi kullandı, hayır. dnasında herşey doğduğu andan itibaren belliydi aslında. yani demem o ki, uzayacağın varsa uzarsın yoksa uzamazsın.

Alıntıları Göster
    aol, gaba boy uzatmak için kullanılmaz orası da ayrı bir konu.
  • Amroth. kullanıcısına yanıt
    Hocam orasi oylede bi yere kadar genetik bi yerden sonra cevresel faktorler beslenme vs vs yani belli olmaz herkes ayni etkiyi gormez illa uzicam diye bir sey yok tabii
  • tcancan kullanıcısına yanıt
    hardline amino full yada 3whey matrix ürününe bir bakın.
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Kullandiniz mi? Kullandiysaniz herhangi etkisini gordunuz mu? Oneri icinde tesekkurler
  • tcancan kullanıcısına yanıt
    amişno full kullandım 2 kere.şuan ikinci kutu bitiyor.ilk kullanımımda baya bi değişim oldu.2. kullanımımda da değişimi gördüm.tabiki bu yaptığınız antremanla vb ilgili.yoksa oturduğun eyrden iç iç iç kas çıkacak değil.aminofull içemis zordur.ben toz haline getiriyorum.ancak toz ürünleir süt ayda su ile karıştırıp içmek daha basit.yukarda resmim var.öcneden kanatlar yoktu.2 ay kanat çalılştım.beslenmemi doğal ağırlıklı,peynir süt balık tavuk, yaptım.karın içinse neredeyse hiç çalışmadım desem yeridir.bel ağrısı yapıyodu.ancak 45 derece bi sehpada yukardan ttunup ayakları indirp kaldırmak çok etkili.sonuç reismde var.

not:resim diğer konudaydı unuttum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 7 Şubat 2014; 9:22:36 >
  • İşe yaradı mı hocam?
  • 3RE3RA kullanıcısına yanıt
    kullanmadim
  • quote:

kullanmadim
    gereksiz...
    kaliteli bir protein tozu zaten işi fazlasıyla görür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveDark

quote:

Yaş 18, boy 1.76

Ürün burada.

Hocam bi faydasini gördünüzmü ? Bende almayi düşünüyorumda , damarlarda belirginlik oldumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Beyler bu hap boy mu uzatıyor.

Uzadimi
  • Killer_Elite kullanıcısına yanıt
    Kısaldı.
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    Üzdün valla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.