Şimdi Ara

GG yüzde 10 bonus 22-28 aralık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
6.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 adet birkaç senelik üyeliğim var ve 3-4 alışverişim oldu. dogum günümü güncelledim ama çek tanımlanmadı. neden olabilir?
  • Benim altınlarım da az önce geldi. Kuyumcuya gidip bozdurduktan sonra ödeme onayını vereceğim inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Nétwork bu sefer altın almıyor mu?

Geçen bonus kampanyasında almıştım, şimdilik gerek yok. Borcu taksitlendirmiştim.
  • Aklında soru işareti olan arkadaşların şüphesini gidermek için yazıyorum bu yazıyı:
    Daha önceki kampanyalardan da mümkün olduğunca faydalanıyordum. Bu kampanyadan da faydalandım ve hesabım aşağıdaki gibi çıktı.

Aldığım ürün linki:http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/6li-eko-eski-ceyrek-altin-ucretsiz-kargo-71728242
    Elime geçen eski tarihli çeyrekleri 152TL'den sattım. (Bana gelişi 149,85TL idi.)
    Hem 12,9TL kâr ettim, hem de maaş hesabımdaki eksi limitten kurtulup bu parayı faizsiz bir şekilde taksitlendirmiş oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sku

Aklında soru işareti olan arkadaşların şüphesini gidermek için yazıyorum bu yazıyı:
    Daha önceki kampanyalardan da mümkün olduğunca faydalanıyordum. Bu kampanyadan da faydalandım ve hesabım aşağıdaki gibi çıktı.

Aldığım ürün linki:http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/6li-eko-eski-ceyrek-altin-ucretsiz-kargo-71728242
    Elime geçen eski tarihli çeyrekleri 152TL'den sattım. (Bana gelişi 149,85TL idi.)
    Hem 12,9TL kâr ettim, hem de maaş hesabımdaki eksi limitten kurtulup bu parayı faizsiz bir şekilde taksitlendirmiş oldum.

Bankalar bizi bununla ugrastirmasa 1000 tlyi temiz temiz 12 aya bolse 900 tl + 100 bonus verse ölürler sanki.

Onlar bilmiyor mu bu taklayi attigimizi, bal gibi biliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1013 tl den 6 ceyrek aldim.
    % 5 ile 963,2 tl ye geldi.
    %10 bonusdan gelen 96,3 tl.
    963,2-96,3 =866,9 TL ye 6 adet ceyrek aldim.Maliyet 144,48 TL.Karli bir yatirim oldu.
  • bende 2 çeyrek aldım yakında arkadaşın düğünü vardı birini ona birini de yastık altına atarım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_han -- 25 Aralık 2012; 20:54:47 >
  • Arkadaslar gg den bir urun alacagim ama bonus kartim yok. Benim icin urunu alabilirseniz urun fiyatinin %10 nu dustukten sonra kalan kismini havale yapabilirim. Alacagim urun 1100 tl alan arkadasa 1000 tl gonderecegim. Ilgilenenler pm atsin lutfen

• bugün tanesini 152den 6tanesini 912 liraya bozdurdum. süper oldu... ilaç gibi geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginbeyist

1013 tl den 6 ceyrek aldim.
    963,2-96,3 =866,9 TL ye 6 adet ceyrek aldim.Maliyet 144,48 TL.Karli bir yatirim oldu.

Ben de dün akşam sipariş verdim ama bugün kargoya verilmedi, sizin siparişiniz kaç günde geldi?
    Altın düştü diye yatırımlık aldım ya bakalım artık...
  • Dün alışveriş yaptım bonusla fakat herhangi bir mesaj falan gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

quote:

Orijinalden alıntı: enginbeyist

1013 tl den 6 ceyrek aldim.

Ben de dün akşam sipariş verdim ama bugün kargoya verilmedi, sizin siparişiniz kaç günde geldi?
    Altın düştü diye yatırımlık aldım ya bakalım artık...

dun ogleden once siparis vermistim saat 10.30 itibari ile elime gecti.
  • arkadaşlar bu çeyrek altından alarak 100 tl bonus kazandık. Bu bonus ile kuyumcudan çeyrek altın alabiliyor muyuz (üstüne para verip ) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halley yıldızı

arkadaşlar bu çeyrek altından alarak 100 tl bonus kazandık. Bu bonus ile kuyumcudan çeyrek altın alabiliyor muyuz (üstüne para verip ) ?

İstediğin yerde istediğin şekilde kullanırsın hcm sıkıntı yok

• quote:

acaba % 5 hediye çeksiz alsak karlı oluyor mu yatırım amaçlı ? hiç hediye çeksiz alan var mı , altın fiyatlarını bilmediğimden soruyorum.

Ben beklemedeyim hesap bulamazsam yatırım amaçlı olacagından indirim siz alacagım
    152 tl felan geliyor
  • günün fırsatında 6 lı çeyrek altın var. onu çekle alabiliyormuyuz çek geçmiyor mu?
  • ben aldım arkadaşlar
    almayı düşünenler için bir de ben hesap yapayım;

1013 tl ye 6 tane aldım, inşallah gelir
    bonus verdiklerinde çeyrek altın atıyoru 155 tl olsa bonus 100 + 55 tl ödeyip alacağım.
    böylece 7 çeyrek altın toplam 1068 tl ye gelecek. 1068 / 7 : 152,57 TL ye geliyor.
    tabi ben yatırım amaçlı aldığımdan öyle bir kenarda duracak ama benim hesabıma göre alıp satanlarda borçlarını yapılandırmış olacaklar faizsiz.

yalnız eski tarihli alanlar , acaba hangi yılların geliyor buraya yazsalar iyi olurdu. çok anlamam bu işlerden 1980 li yılların altınları mı gelecek yoksa

hesabımda hata varsa bilgi verin mümkünse.

• sırasıyla 2002-2004-7-8-9-11-
    tarihliler geldi bana.
  • quote:

ben aldım arkadaşlar
    almayı düşünenler için bir de ben hesap yapayım;

1013 tl ye 6 tane aldım, inşallah gelir
    bonus verdiklerinde çeyrek altın atıyoru 155 tl olsa bonus 100 + 55 tl ödeyip alacağım.
    böylece 7 çeyrek altın toplam 1068 tl ye gelecek. 1068 / 7 : 152,57 TL ye geliyor.
    tabi ben yatırım amaçlı aldığımdan öyle bir kenarda duracak ama benim hesabıma göre alıp satanlarda borçlarını yapılandırmış olacaklar faizsiz.

yalnız eski tarihli alanlar , acaba hangi yılların geliyor buraya yazsalar iyi olurdu. çok anlamam bu işlerden 1980 li yılların altınları mı gelecek yoksa

hesabımda hata varsa bilgi verin mümkünse.

Hayırlı olsun,
    çeyreklerde sıkıntı olmuyor

ben genelde alıyorum eski tarih felan da ilişmedi gözüme hiç 2011 olanıda oluyor
    elinizde %5 yoksa yatırım amaçlı alıyorsanız bence alın.152.167 tl ye uygun bence.
    hiç kuyumcuya soran oldumu bugun alışları nekadar.

• @enginbeyist @sedaps teşekkürler.

hayırlı olsun herkese. inşallah garanti zamanında bonusu yatırır umarım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.