Şimdi Ara

GG yüzde 10 bonus 22-28 aralık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
6.904
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Closer
    bu forumda bi altın muhabbetidir gidiyo anlamadım :)

bu altınları alıp tekrar parayamı çevriyosunuz ne yapıyosunuz anlatında bizde bi harekiri yapalım :))

Aynen öyle yapıyoruz.

999TL olan 6'lı Çeyrek Altın(Eski Tarihli) aldığımızı düşünelim...

999TL'ye ürünü 6 taksitle alıp %10 Bonus kazanıyoruz. Dolayısıyla kartımızda 99,9TL bonus oluyor. Bu bonusu herhangi bir alışverişinizde kullanabileceğinizden dolayı ürünü 999TL - 99,9TL = 899,1TL'ye almış oluyoruz. Bu şekilde aldığımız eski tarihli çeyrek altının tanesi 149,85TL'ye gelmiş oluyor. Şu an eski tarihli çeyrek altının alış fiyatı 152TL. Bu fiyattan direk sattığınız zaman elinize 912TL nakit para geçmiş oluyor.

Bu şekilde ay sonunu getiremeyen benim gibi kişiler eksi limitten kurtulup bu parayı faizsiz bir şekilde taksitlendirmiş oluyor.

• neye göre altını dahil ediyorsunuz anlamış değilim aksesuara girmiyormu daha önceden böyle kapmanyadan puan var mı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: sku

quote:

bu forumda bi altın muhabbetidir gidiyo anlamadım :)

bu altınları alıp tekrar parayamı çevriyosunuz ne yapıyosunuz anlatında bizde bi harekiri yapalım :))

Aynen öyle yapıyoruz.

999TL olan 6'lı Çeyrek Altın(Eski Tarihli) aldığımızı düşünelim...

999TL'ye ürünü 6 taksitle alıp %10 Bonus kazanıyoruz. Dolayısıyla kartımızda 99,9TL bonus oluyor. Bu bonusu herhangi bir alışverişinizde kullanabileceğinizden dolayı ürünü 999TL - 99,9TL = 899,1TL'ye almış oluyoruz. Bu şekilde aldığımız eski tarihli çeyrek altının tanesi 149,85TL'ye gelmiş oluyor. Şu an eski tarihli çeyrek altının alış fiyatı 152TL. Bu fiyattan direk sattığınız zaman elinize 912TL nakit para geçmiş oluyor.

Bu şekilde ay sonunu getiremeyen benim gibi kişiler eksi limitten kurtulup bu parayı faizsiz bir şekilde taksitlendirmiş oluyor.

süpermiş :)

Bu eski tarihli altın muhabbetinden hiç anlamam.. Daha doğrusu altından anlamam...

Sizin gittigidiyorda önerdiğiniz bi satıcı yahut şuan satışda olan bi ilan varmı ? kampanya geçerli olduğunda bende bi atlıyayım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

neye göre altını dahil ediyorsunuz anlamış değilim aksesuara girmiyormu daha önceden böyle kapmanyadan puan var mı ya

Worldcard'ın kampanyasındaki açıklama şöyle;
    "Kampanya GittiGidiyor.com'da yer alan "Seyahat", "Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar", "Ziynet ve Külçe Altın" ve "Emlak" dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir."

Bonus'un kampanyasındaki açıklama ise şöyle;
    "Kampanya; , "Seyahat", "Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar" ve "Emlak" kategorileri dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir."

Dolayısıyla altın dahil oluyor...
  • quote:

Bu eski tarihli altın muhabbetinden hiç anlamam.. Daha doğrusu altından anlamam...

Sizin gittigidiyorda önerdiğiniz bi satıcı yahut şuan satışda olan bi ilan varmı ? kampanya geçerli olduğunda bende bi atlıyayım :)

Altının üzerinde yazan basım yılı 2012 ise, yani güncel ise yeni tarihli, eski tarihliyse adı üstünde eski tarihli altın oluyor. Yani olay altının üzerinde yazan basım yılında...

harem_altin ve altinmerkezi10 satıcıları bana göre güvenilir.
    http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=harem_altin
    http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=altinmerkezi10

Şu an için bana göre en uygun görünen(yukarıda da açıklamasını yaptığım ilan) ise şu;
    http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/6li-eko-eski-ceyrek-altin-ucretsiz-kargo-71728242

• quote:

Orijinalden alıntı: sku

quote:

Altının üzerinde yazan basım yılı 2012 ise, yani güncel ise yeni tarihli, eski tarihliyse adı üstünde eski tarihli altın oluyor. Yani olay altının üzerinde yazan basım yılında...

harem_altin ve altinmerkezi10 satıcıları bana göre güvenilir.
    http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=harem_altin
    http://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=altinmerkezi10

Şu an için bana göre en uygun görünen(yukarıda da açıklamasını yaptığım ilan) ise şu;
    http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/6li-eko-eski-ceyrek-altin-ucretsiz-kargo-71728242

Çok teşekkürler.. Bu başlıktan takip edicem.. Eğer şartlar uyarsa bende almaya çalışayım..

• quote:

Çok teşekkürler.. Bu başlıktan takip edicem.. Eğer şartlar uyarsa bende almaya çalışayım..

Rica ederim. Hayırlı alışverişler.
  • biyere mesaj gönderiyormuyuz
  • altın düşüşte dikkat etmek lazım

http://ekonomi.milliyet.com.tr/altin-fiyatlari-tepetaklak/ekonomi/ekonomidetay/21.12.2012/1644985/default.htm

Altın bu hafta sert bir satış dalgasına maruz kaldı. Son üç günde yüzde 3 değer kaybederek 1650 doların altına inen altın, son dört ayda ilk kez 200 günlük hareketli ortalamasının altına geriledi. Spot altın, bu düşüşle son dört ayın en düşük düzeylerine geriledi. Altının değer kaybetmesinde, hedge fonların satışları etkili oldu. Hedge fonların, altın yatırımlarını nakde çevirme ihtiyacı duyduğu spekülasyonu yapılıyor

Bu arada mali uçurumla ilgili belirsizlik de hedge fonları etkiledi. Çünkü mali uçurum gerçekleşirse, sermaye kazancından alınan vergiler de artacak. Hedge fonlar, ödemeleri gereken ekstra vergi için gerekli kaynağı altın satarak elde ediyor. Diğer yandan, ABD'de dün açıklanan olumlu 3. çeyrek büyüme verisi de altına gelen satışı hızlandıran bir diğer etken oldu. ABD ekonomisindeki olumlu seyir, güvenli liman olarak algılanan altına satış gelmesine yol açtı

• geçen kampanyadan aldığım 10 gram altın elimde patladı Gramı 100 lira iken bozdurmadım 95 liraya düştü 1 ayda 1016 liraya almıştım %5 indirimle 10 gram altını 66 lira zarardayım tabi yatan 100 lira bonusla da 1 gram altın almıştım 11 gram altını 1016 liraya almış oldum beklemedeyim %5 indirim bulursam bi 10 gram daha alıp yastığın altına koymayı düşünüyorum bakalım artık takipdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

geçen kampanyadan aldığım 10 gram altın elimde patladı Gramı 100 lira iken bozdurmadım 95 liraya düştü 1 ayda 1016 liraya almıştım %5 indirimle 10 gram altını 66 lira zarardayım tabi yatan 100 lira bonusla da 1 gram altın almıştım 11 gram altını 1016 liraya almış oldum beklemedeyim %5 indirim bulursam bi 10 gram daha alıp yastığın altına koymayı düşünüyorum bakalım artık takipdeyim

%5 indirim kime veriliyor. bize hiç denk gelmiyor yaaa....

bir de sen nerden buluyorsun ya da bulacaksın hocam. biz de bulabilir miyiz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

quote:

geçen kampanyadan aldığım 10 gram altın elimde patladı Gramı 100 lira iken bozdurmadım 95 liraya düştü 1 ayda 1016 liraya almıştım %5 indirimle 10 gram altını 66 lira zarardayım tabi yatan 100 lira bonusla da 1 gram altın almıştım 11 gram altını 1016 liraya almış oldum beklemedeyim %5 indirim bulursam bi 10 gram daha alıp yastığın altına koymayı düşünüyorum bakalım artık takipdeyim

bir de sen nerden buluyorsun ya da bulacaksın hocam. biz de bulabilir miyiz acaba?

Eski üyelere veriliyor doğum gününüzü güncelleyin gece 24:00 den sonra %5 indirim çeki hediye olarak veriliyor doğum günü hediyesi bahabında dediğim gibi eski üyelik tarihi şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: ywz10

fiyat güzel

12 den önce 19 tane idi şuan 11 tane kalmış sabaha kalmaz elinizi çabuk tutun fiyatı gayet iyi tabi çekle :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ywz10

fiyat güzel

12 den önce 19 tane idi şuan 11 tane kalmış sabaha kalmaz elinizi çabuk tutun fiyatı gayet iyi tabi çekle :)

çekim yok güncelleme yaptım ama o gelene kadar bitecek dediğin gibi şu an nakite ihtiyacım vardı ben alacağım bu haliyle sanırım....

• Ben çeksiz aldım, yine de fiyat çok iyi. İnşallah bonus yüklemede bir sorun yaşamayız. En son seferki bonus kampanyasında, gg müşteri hizmetleri, altın alımında hiçbir zaman puan yüklenmez gibi bir cevap vermişti, acaba bu arkadaşlar bir sorunla karşılaştı mı? Gerçi kampanya şartları çok açık...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

quote:

Eski üyelere veriliyor doğum gününüzü güncelleyin gece 24:00 den sonra %5 indirim çeki hediye olarak veriliyor doğum günü hediyesi bahabında dediğim gibi eski üyelik tarihi şart.

3 sene önce açmış olduğum bir eski üyeliğim vardı. 21 Aralıkta doğum gününü 22 Aralık olarak güncelledim. %5 indirim çeki vermedi. Sadece eski üyelik olması yetmiyor arkadaşlar, aynı zamanda en az 1 alışveriş yapmış olması da gerekiyor.

• ne zamandır altın arıyordum aldık hayırlısı bakalım...
  • acaba axess'e GG kampanya yapıyor mu?Yaptı mı daha önceden
  • aldık bakalım hayırlısı...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.