Şimdi Ara

GG yüzde 10 bonus 22-28 aralık (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
2
Favori
6.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 lu paketi aldım bende. Bakalim tarihler nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %5 için ne yapmak gerek?
  • %5 indirim çekinin olması gerek. Yok satıyorlarmış ama satanı bulmak zor bitirmişler. Biriside 20 TL diyip kayıplara karışmış parayı alınca çek bulursanız alırken dikkatli olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

%5 indirim çekinin olması gerek. Yok satıyorlarmış ama satanı bulmak zor bitirmişler. Biriside 20 TL diyip kayıplara karışmış parayı alınca çek bulursanız alırken dikkatli olun.

Bende var ama altın almayı düşünüyorum...ama kararsızım almazsam ücretsiz veririm hesabi kullanırsınız...

• Arkadaşlar çok sayıda pm gelmiş, öncelikle şunu belirteyim altın alıp almayacagim yarın netleşecek, ayrıca dediğim gibi çok sayıda pm gelmiş ancak ilk pm atan laciwert nickli arkadaş olduğu için eğer kullanmazsam adaletli olmak adına hesabı laciwerte vericem...

• Ayrıca pm gonderen arkadaşlar hakkını helal etsin tek tek cevaplamam çok zor olacaktı, bu nedenle üstteki mesajı attım...

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Ayrıca pm gonderen arkadaşlar hakkını helal etsin tek tek cevaplamam çok zor olacaktı, bu nedenle üstteki mesajı attım...

Hocam ücretsiz veririm dersen 100 tane bile PM alırsın. Ücretsiz verdiğin hesabı 20TL karşılığı havada kapacak adamlar var.. En başta ben!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Ayrıca pm gonderen arkadaşlar hakkını helal etsin tek tek cevaplamam çok zor olacaktı, bu nedenle üstteki mesajı attım...

Hocam ücretsiz veririm dersen 100 tane bile PM alırsın. Ücretsiz verdiğin hesabı 20TL karşılığı havada kapacak adamlar var.. En başta ben!

Bugüne kadar hiç hesap satmadim (çok aldım ama :)))) verdigim arkadasin bi allah razı olsun demesi yeter ya...birde bu iş takip emek gerektirir ugrasamam ben...

• %5 için doğum günümü yarına ayarlayıp yarını beklersem alıyor muyum indirimi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih Erdoğan

%5 için doğum günümü yarına ayarlayıp yarını beklersem alıyor muyum indirimi..

Özelden belirtmiştim..

her dogum günü ayarlamasına gelmez
    eski hesaplara genelde..
  • quote:

%5 için doğum günümü yarına ayarlayıp yarını beklersem alıyor muyum indirimi..

Ben denedim daha önce malesef olmuyor.Acaba 1 sene geçmesimi gerekiyor aradan.
  • Alinik %5 indirimli gg gittigidiyor hesap

• İndirimli GİTTİGİDİYOR hesabı alacağım arkadaşlar
  • indirimi anladımda hesapta %5 indirim nasıl nerde gözükecek yada satın alma ekranında mı aktif oluyor..
  • 2 çeyrek almayı düşünüyorum satan varsa fiyat pm bekliyorum
  • ya arkadaş hanımla konuştuk kartı elime aldım bilgileri girdim 6 adet çeyrek almak için baktım sepet boş, ya ürün kalmadı, yada günün ürünü olduğu için saat 12'yi geçtiğinden kaldırıldı, velhasıl almaya karar verdik ama alamadık, bakalım yarın bu fiyata bulabilecekmiyiz ki zor görünüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Önereceğiniz satıcı varmı arkadaşlar alınıp nakit çevrilecek.

Ben harem_altin dan almıştım bir önceki kampanyada.

Bu fena degil evet.
    http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/6li-eko-eski-ceyrek-altin-ucretsiz-kargo-71946799

Bu arada sakın benim gibi sanal kartla almayın, aman dikkat ! Sanal karta puan yok. Ne alaka ise !!

hocam ne saçma iş o öyle,,, internet alışverişi ve sanal kart kullanılmayacak,,, neyin peşinde acaba bonus???

• quote:

indirimi anladımda hesapta %5 indirim nasıl nerde gözükecek yada satın alma ekranında mı aktif oluyor..

Sırasıyla:

Bana Özel > Bilgilerim > Tüm Promosyonlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Önereceğiniz satıcı varmı arkadaşlar alınıp nakit çevrilecek.

Ben harem_altin dan almıştım bir önceki kampanyada.

Bu fena degil evet.
    http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/6li-eko-eski-ceyrek-altin-ucretsiz-kargo-71946799

Bu arada sakın benim gibi sanal kartla almayın, aman dikkat ! Sanal karta puan yok. Ne alaka ise !!

hocam ne saçma iş o öyle,,, internet alışverişi ve sanal kart kullanılmayacak,,, neyin peşinde acaba bonus???

Ben de aynısını sordum m.hizmetlerine. Bonusu kullanıyorum işte, ödemeyi de ona yapıyorum,tek fark kartın üzerindeki numaraları degil,sanal kartın numaralarını giriyorum,ne alaka,niye vermiyorsunuz bonusumu dedim. (Altın aldım,100 liralık bonus yandı sırf bu yüzden). Kampanya şartlarında yer alıyor,üzgünüz falan dedi. Tamam yer alıyormuş,böyle saçma birşeyi tahmin edemedim,benim dikkatsizliğim,ama ben bunun mantığını merak ediyorum falan dedim.

Bu mantıkla kampanya mı olur arkadaş.Napacaksınız benim gerçek kart bilgilerimi, önemli olan bana o kart ile o siteden alışveriş yaptırmak degil mi !!!

• alınık gg gittigidiyor indirimli hesap
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.