Şimdi Ara

'GG, WP' gibi kelimelerin kullanımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
86.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim en çok ayar olduğum, kafamı duvarlara vurma isteği uyandıran, laptop'u camdan atmama bigün neden olacak şey, lane'de deli gibi ezdiğin 0-10 civarı giden bir feeder'ın eğer yenerlerse '' gg easy '' yazması. eğer bigün bırakırsam oyunu sebebi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

Şimdi Türk serverında oynuyorum malum, kendilerine güldürüyorlar.

Adamlar her durumda GG, WP deyip duruyorlar. Kaçı şu kısaltmaların açılımını, anlamını biliyor acaba?

Knight Online oynayanlar zamanında bilir, aşağılamak anlamında "lolsun" falan derdi bazı kıtlar. Bunu da ona benzetiyorum, var mı forumda da GG, WP nerelerde kullanılır bilmeyen

Knight zaten süper bir olaydı
    Yazlıkta arkadaşlar nayt diye okurlardı
    Mahalleye gelirdim nayt derdim one la ğınayt diyeceksin yok lolsun ezmesin neler neler duyduk

• GG nedir özentiler Hll dururken
  • Peki OP'nin acilimi nedir ?
  • Tr serverında kullanılmaması lazım yabancı kelimelerin bence.Tr nin kalitesi artsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.DarkDevil

Peki OP'nin acilimi nedir ?

Overpowered

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 7 Mart 2013; 10:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.DarkDevil

Peki OP'nin acilimi nedir ?

Overpowered

Tesekkurler. Ogrendigim iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Orta okul düzeyindeki ingilizcesi olan herkes anlamını bilir, ben biliyorum herkes bilmeden kullanıyor tribine girmeyin. Doğru kullanınca toefl vermiyorlar

Senelerce yabancılarla HoN oynadım hiç kimse GGyi good game anlamında kullanmıyor. Bir şey bittiği zaman,hatta genelde bir olay istenildiği gibi gitmediği zaman x gg diyorlar.
    Bu zamanla insanın dilinede yapışıyor kuzenle bi araya geldik mi sigara bitince sigara gg, kola bitince kola gg v.s gibi kullanımlar ister istemez yapıyoruz. Kız arkadaşım bile alıştı bu duruma.

Bu oyunda niye ise herkes çok takılıyor kısaltmalara. Lolde biri birinden 2 gram fazla bilgisi olunca bunu gösterip bak ben biliyorum demek için bi yerini yırtıyor, yazık

+1 isterse gd der ne olacak yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_961 -- 7 Mart 2013; 10:44:24 >

• GG WP = Good Game Won Point asdfghj

• Gg ve wp'i oyun icinde kullanmiyorum illa birini takdir ediceksem n1 guzel oluyor

• Oyun bittikten sonra bence bu kelimeleri kullanmayın. Tribunal'da gördüğüm kadarıyla yoğun şekilde rapor edilen bir durum.
  • Gg'nin anlamını zamanında cs oynayanlar bilir oyun bitince gg denirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BetterNerfLuffy

Gg ve wp'i oyun icinde kullanmiyorum illa birini takdir ediceksem n1 guzel oluyor

Morde es numero uno HUEHUEHUE
  • Good guy
    Gay guy
    gossip girl

• quote:

Orijinalden alıntı: iCb4uC

Good guy
    Gay guy
    gossip girl

• sarkazm yapmak için ggwp kullanırım genellikle. mesela adam flash fail yaptığında ggwp diyerek dalga geçerim. anlamını biliyorum tabiki de.
  • bkz:imza
  • IIIKurtIII kullanıcısına yanıt
    Qnq şu intel turnuvasında sen olaydın clg yi alırdınız hanny
  • quote:

Orijinalden alıntı: iç mihrak

sarkazm yapmak için ggwp kullanırım genellikle. mesela adam flash fail yaptığında ggwp diyerek dalga geçerim. anlamını biliyorum tabiki de.

no dark sarkasm in the samınırs rift pls ty.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.