Şimdi Ara

GG Teknosa SEG 48SC7600 48inç SMART TV (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
4
Favori
22.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet ses çok iyi değil tizli. Vestel tv lerin hepsinin genelinde ses bu şekilde maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 15 Eylül 2017; 16:33:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence seg regal sunny axen vs gibi markaların smart 3d özellikli tv lerini sırf ucuz diye tercih etmeyin.. bu benim şahsi düşüncemdir.. ben bu markaları almayın demiyorum ama boş modellerini tercih edin daha uzun ömürlü dayanıklı oluyor..

misal vatandan aldığım 48 inc axen tv kullanıyorum hiçbir özelliği yok sadece FHD DLED monitör olarak geçiyor 800 liraya aldım.. amacım maks. 1000 tl bütçe ile ucuz büyük ekran bir tv-monitör almaktı.. evde boşa çıkmış hdmi bide uydu alıcı bağladım sorunsuz bi şekilde kullanıyorum..

smart 3d 4K oled vs vs özellikler bekliyorsanız LG samsung gibi markaları tercih edin derim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv kampanyada şuan. Yüzde 8 ve 100 axess puan ile 1279 a geliyor ama niyatovic in olumsuz yorumları beni caydırdı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: snl_

bence seg regal sunny axen vs gibi markaların smart 3d özellikli tv lerini sırf ucuz diye tercih etmeyin.. bu benim şahsi düşüncemdir.. ben bu markaları almayın demiyorum ama boş modellerini tercih edin daha uzun ömürlü dayanıklı oluyor..

misal vatandan aldığım 48 inc axen tv kullanıyorum hiçbir özelliği yok sadece FHD DLED monitör olarak geçiyor 800 liraya aldım.. amacım maks. 1000 tl bütçe ile ucuz büyük ekran bir tv-monitör almaktı.. evde boşa çıkmış hdmi bide uydu alıcı bağladım sorunsuz bi şekilde kullanıyorum..

smart 3d 4K oled vs vs özellikler bekliyorsanız LG samsung gibi markaları tercih edin derim..

Sebebini de soylesen, bizde bilsek

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    1279 a bu tv çok iyi okadar diyorum sesi lg samsung gibi iyi değil ama görüntüssü iyi malzeme kalitesi orta. Fiyatına göre iyi tv ben 1395 e aldım.1279 a kadar banka puanları ile alanlar oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

1279 a bu tv çok iyi okadar diyorum sesi lg samsung gibi iyi değil ama görüntüssü iyi malzeme kalitesi orta. Fiyatına göre iyi tv ben 1395 e aldım.1279 a kadar banka puanları ile alanlar oldu.

Bana da 1279 a gelecek şuan alsam ama arkadaşa kendim n11 den 48 vestel 4k aldım kendime sonra alırım demiştim şimdi bin pişmanım :) neyse onun smart özelliği baya iyi idi, puhu tv vs birşeyler vardı vs. Bunun smart özelliği nasıldır hocam acaba. Bi de bilgisayar monitörü olarak kullanabilir miyim hocam aparat vs ile

Smart tv de çok bir beklentin olmasın tv de. Keza smart lg Samsung'un 3000 - 4000 tl lik tv lerin bile kullanışlı değil. En iyisi tv ye Hdmi ile Laptop bağlamak Kablosuz klavye mouse ile kullanmak veya Android Tv Box almak.

Android Tv Box siparişi verdim mesela aliexpress den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 19 Eylül 2017; 17:35:13 >
  • quote:

Smart tv de çok bir beklentin olmasın tv de. Keza smart lg Samsung'un 3000 - 4000 tl lik tv lerin bile kullanışlı değil. En iyisi tv ye Hdmi ile Laptop bağlamak Kablosuz klavye mouse ile kullanmak veya Android Tv Box almak.

Android Tv Box siparişi verdim mesela aliexpress den.

Peki hocam smart olmayan tv ye bu Android tv box takılınca smart gibi oluyor mu. Ya da smart olmayanlara takılıyor mu bu cihaz onu sorayım önce. Smart olmayanı işlevsel hale getiriyorsa smart tv nin bi manası kalmaz sanırım

Tv lerde bulunan smart kullanışlı değil. Tv Box her. Tv de kullanılabilir. Hdmi ile bağlanır tv ye. Tv de hdmi girişi varsa olur yani. Bildiğin Android telefon gibi yapıyor. Uygulama yükleniyor google play mağazasından. Youtube Android Tv Box yazıp videoları görebilirsin nasıl diye.

• quote:

Tv lerde bulunan smart kullanışlı değil. Tv Box her. Tv de kullanılabilir. Hdmi ile bağlanır tv ye. Tv de hdmi girişi varsa olur yani. Bildiğin Android telefon gibi yapıyor. Uygulama yükleniyor google play mağazasından. Youtube Android Tv Box yazıp videoları görebilirsin nasıl diye.

İyimiş ya ben smart özellikleri için istemiştim. O zaman normal bi tv alıp Android box alıp takayım smart gibi olsun, ki Android olunca daha iyi olur sanırım smarttan. Çok iyi oldu teşekkür ederim. Peki çinden hangi cihazı aldın muhakkak epey araştırma vs yapmış ona göre almışsındır. Linkini verebilir misin ben de alırım

Z28 Android 7.1 TV Kutusu RK3328 Quad Core 64Bit 2G 16G/1G 8G H.265 UHD 4 K VP9 HDR 3D Mini PC WiFi AB/ABD fiş

http://s.aliexpress.com/6RzAziYv

(from AliExpress Android)

Ben english klavyeli şeklinde 2G/16gb olanı almıştım. Siz normal 2g/16gb alabilirsiniz.1g/8gb olanı almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 19 Eylül 2017; 18:34:12 >
  • quote:

Z28 Android 7.1 TV Kutusu RK3328 Quad Core 64Bit 2G 16G/1G 8G H.265 UHD 4 K VP9 HDR 3D Mini PC WiFi AB/ABD fiş

http://s.aliexpress.com/6RzAziYv

(from AliExpress Android)

Ben english klavyeli şeklinde 2G/16gb olanı almıştım. Siz normal 2g/16gb alabilirsiniz.1g/8gb olanı almayın

Tamam hocam çok teşekkür ederim. Smart tv almayacağım öğrendiğim iyi oldu bunları. 48 çok büyük, 43 ekran düz bi tv alacağım daha uygun fiyata. Kolay gelsin.

• ellekem kullanıcısına yanıt
    36 dolar gümrüğe takılmadan geceçek mi 30 dolar üst limit diye biliyorum

• canciger C kullanıcısına yanıt
    Ben aldığımda 30.9 dolara aldım satıcı düşük fiyat yazarsa sıkıntı olmazn ama normal yazarsa gümrükte nolur 0.9 dolar geçiyor. Sınırı geçen 0.9 doların vergisini mi vereceğim yoksa toplam fiyatı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 19 Eylül 2017; 21:59:59 >
  • Tekrar düşse de alsak bir tane

• canciger C kullanıcısına yanıt
    Bu arada sınır 30 dolar değil 30 euro. O yüzden sıkıntı olmaz

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Gelince haberdar edersen sevinirim menmun kalırsan bende almak istiyorum.

Ne %8 ne de axess im var. Bu tv yi en uygun hangi fiyata bulabilirim acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazy

Ne %8 ne de axess im var. Bu tv yi en uygun hangi fiyata bulabilirim acaba?

Hocam ben de biraz pişman oldum almadığıma :)

Şuan visa kart kaydına 50 tl indirim yapıyor sanırım. Başka da bilmiyorum.

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    Ne zaman aldınız acaba şimdi o fiyatlara varmı öyle televizyon lar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.