Şimdi Ara

GG Teknosa SEG 48SC7600 48inç SMART TV (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
4
Favori
22.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat yine ayni. Gecen kampanyada almamistim, simdi almayi dusunuyorum anne-babam icin.

Kazananlar kulubune 1394 lira. 100 lira maxipuanla 1294e geliyor.

Bir de alanlar ne kadar kurulum ucreti odediler ogrenebilir miyim? Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu tv yi alacağım.2 tane tv si çocuk tarafından hiç edilmiş biri olarak fazla para vermeyeceğim..
  • Kurulum ücreti ile ilgili bilgisi olan varmi?

• Ben aldim , kargo henuz gelmedi, kurulum icin servis masaustu ise 50Tl duvara monte ise 60Tl istedi.

• hakan_80 kullanıcısına yanıt
    Panel samsung

• Bana gelen kutuda model olarak SCF7620 yaziyor, sc7600 siparis vermistik, arasinda fark varmi bilen varmi

• Şuan 1379 çıkıyor

GG Teknosa SEG 48SC7600 48inç SMART TV

• ebatlarını verebilecek var mı sehpaya olacak mı ona göre alacağım
  • Arkadaşlar kurulum ücreti vermeyin boş yere bunun mücadelesini çok verdim ücret ödemeden hallettim. Ille de servis kursun dersen mecbur para vereceksin ama ben hallederim diyebiliyorsan müşteri hizmetleriyle konuşun video ile kutu açılımı ve kurulum yapıyorsun köşelerden foto çekiyorsun garanti dışı kalmıyor. Ama önce görüşüp teyit ettirin...

• arkadaşlar örnek icin bi kac fotograf atan yokmu
    kipada 49"axen 43"axen ve 43"seg vardı seg in ekranı bi tık daha iyiydi ve 1300tl idi fiyatı ekranı iyiyse ben almak istiyorum bu cihazı
    pc baglayıp dizi izleme amaclı alıyorum. Axen 49 görüntüsü kötü geldi bana ...
  • Dün carrefoursa 55" seg 1799 TL idi smart ve dahili wifi vardı,güzel rakam değil mi?
  • 1610 TL 48" vestel fd300

GG / YKB ile

1500 TL ye maloluyor.

• reymor01 R kullanıcısına yanıt
    Çok uygunmuş. Nerde gördünüz hala varsa ben alabilirim. İnternet sitesinde 2199 TL su anda.
  • REGAL 48R6520F almıştım geçen ayın ortasında 1375 tl'ye. dahili wifi var smart tv. 3 yıl vestel garantisi kurulum da ücretsiz. tatmin etti beni fiyatına göre. fazla bütçe ayıramayanlara tavsiye ederim.
  • Şuan 1390

50tl world veriyor

Kombo yazın alalım sunu

• SEG' de garanti iki yıl, ücretsiz kurulum yok ve dahili wifi yok. Bunu almayı düşünen arkadaşlara regal veya vestele de bakmalarını tavsiye ederim.Çok fazla fiyat farkı olmuyor genelde. +1 yıl garanti, ücretsiz kurulum ve dahili wifi için 100-150 fark vermeye değer.
    Bende geçen sene seg bakıyordum, sonra 130 TL farkla vestel aldım ,memnunum tavsiye ederim.
  • Bana 1280₺ ye geliyor, iphone 8 de 3500 e geliyor. Teknosa iyi fiyat yapmış

• ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    nasıl oluyor hocam
    Size özel %7 ve +50tl world ile 1344 e geliyor siz almayacaksanız dönüş yaparmısınız ben almak istiyorum 1280 tl icin
  • Kazananlar kulubüne %8 indirim ve yapı kredicüzdandan katılanlara 100tl wp var bana 1279₺ ye geliyor ama ihtiyacım yok.

• Alıp kullananlar memnun mu? Anne ve babam için alayım diyorum. Tüplü tv den kurtulalım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.