Şimdi Ara

GEVEY Sim - KULLANICI TECRÜBELERİ Konusu (Iphone 4 İçin Donanımsal Unlock) (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
8
Favori
445.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dncbrk

quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

Bende gevey ultra var 3g ile internette dolaştıktan sonra interneti kullanmayınca yada bağlantıları kapatınca hat gidiyor tekrar kabul et menüsü geliyor bu sorunla karşılaşan varmı.

bende de gevey ultra var ve ben aynı problemi yaşamıyorum geveyde bir problem olabilir mi acaba diye düşündüm ama ??

bende ole düşüyorum bir de bendeki geveyde açılışta 3 kere soruyor pin kodunu sonra sonra ucak modunu açıp kapatınca 2 defa felan soruyor yani 5 kere felan giriyorum toplamda.ebayde değişik fiyatlarda var 20 dolara var 50 dolara da var 5 dolarada var.biraz ararştırıp yeni bir geveyde alabilirim.

• 5.1 e update yapıp bb korunup gevey i kullanmaya devam edebiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QoS

5.1 e update yapıp bb korunup gevey i kullanmaya devam edebiliyormuyuz?

Bildiğim kadarıyla telefonu aktif etmek için jailbreak gerekli yada orjinal sim kart.Orjinal sim kart yoksa 5.1 için jb beklemek gerekiyor.
  • quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla telefonu aktif etmek için jailbreak gerekli yada orjinal sim kart.Orjinal sim kart yoksa 5.1 için jb beklemek gerekiyor.

5.1 jb var zaten
  • quote:

quote:

quote:

5.1 jb var zaten

En son baktığımda çıkmamıştı,bende oyle biliyordumç
  • quote:

quote:

quote:

Bende gevey ultra var 3g ile internette dolaştıktan sonra interneti kullanmayınca yada bağlantıları kapatınca hat gidiyor tekrar kabul et menüsü geliyor bu sorunla karşılaşan varmı.

bende de gevey ultra var ve ben aynı problemi yaşamıyorum geveyde bir problem olabilir mi acaba diye düşündüm ama ??

bende ole düşüyorum bir de bendeki geveyde açılışta 3 kere soruyor pin kodunu sonra sonra ucak modunu açıp kapatınca 2 defa felan soruyor yani 5 kere felan giriyorum toplamda.ebayde değişik fiyatlarda var 20 dolara var 50 dolara da var 5 dolarada var.biraz ararştırıp yeni bir geveyde alabilirim.

hocam bendeki pin kodunu 3 kez soruyor bir daha sormuyor zaten pin i 3 kez girince işlemini yapıyorsun açılıyor o zaman doğru şüpheleniyor olabiliriz büyük ihtimal gevey ile ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: Atila

Merhaba arkadaşlar,

Geveyli kullanımda rehberdeki numaraların isimleri ile görünmelerini en kısa ve sağlıklı olarak nasıl çözebiliriz? 350 nin üzerinde numara var ve tek tek +9 yapmak oldukça zaman alacak gibi görünüyor...

http://www.amasyablog.com/iphone-destek/gevey-sim-9-sorununa-cozum.html
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xapheon

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Geveyli kullanımda rehberdeki numaraların isimleri ile görünmelerini en kısa ve sağlıklı olarak nasıl çözebiliriz? 350 nin üzerinde numara var ve tek tek +9 yapmak oldukça zaman alacak gibi görünüyor...

http://www.amasyablog.com/iphone-destek/gevey-sim-9-sorununa-cozum.html

Yanıtınız için çok teşekkür ediyorum.

Bir sıkıntıda Facetime uygulamasında yaşadım. Facetime ile arama yapmak istediğimde bağlantı başarısız gibi bir mesaj alıyorum. Karşı taraf bana Facetime uygulaması yollamak istediğinde de Uygun değil mesajı alıyormuş. Çözümü nedir acaba?

Rica ederim.

Son yazdığınız için de linktekileri uygularsanız sorun çözülecektir.

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/33038-push_amp_facetime_sorunu_cozumu_sam_kesin_denenmistir.html

• Ultrasn0w CN 5.1 ile uyumlu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

Ultrasn0w CN 5.1 ile uyumlu mu?

Vallahi ben güncellemeye korkuyorum

Çünkü Ultrasnow CN bildiğin çölde su gibi. Sorunsuz kullanırken güncelleyip kutup ayısıyla karşılaşmak istemiyorum.
  • quote:

quote:

Çünkü Ultrasnow CN bildiğin çölde su gibi. Sorunsuz kullanırken güncelleyip kutup ayısıyla karşılaşmak istemiyorum.

vallahi ayın 11 den yani dünden itibaren hiç ziyaret etmedim ultrasn0w geliştiricilerinin sitesini ama sn0wbreeze ayın 10 unda çıktı ve ultrasn0w daha uyumlu değil diye bir paylaşı yapmıştı geliştiricilerden biri twitter da o yüzden kesin emin olmadan bence kalkışmayın ;) zaten yakında hem ultrasn0w uyumlu hale gelecektir hemde bir unteethered jb gelecektir diye umuyorum tabii a4 işlemcili cihazlara a5ler hakkında şuan net bi okuduğum haber yok bildiğim kadarıyla

• Arkadaşlar merhabalar, gevey sim pro kullanıyorum, Telefonun sürümü 4.3.2 ve yükseltmek istiyorum çünkü bazı hatalar vermeye başladı telefonum. Acaba yükseltebilir miyim? Çalışır mı yeni sürüm ile?
    Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
    Modem Firmware: 04.10.01
  • quote:

quote:

Hocam dun yaptim cok guzel calisiyor. Konusunu actim fakat silmis adminler. Soyle yaptim:

repo.insalelyi.com'dan Ultrasn0w CN indir,
    IOS 5 varsa 1.6b5 IOS 4 varsa 1.5 surumunu kur,
    Reboot edecek sonra telefon acilsin springboarda kurulmus olan programa gir,
    Registere 12 haneli birsey salla, register sucess yazacak,
    Tekrar reboot et ve 2-3 dk bekle. Sorunsuz oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bendeki pin kodunu 3 kez soruyor bir daha sormuyor zaten pin i 3 kez girince işlemini yapıyorsun açılıyor o zaman doğru şüpheleniyor olabiliriz büyük ihtimal gevey ile ilgili

Arkadaşım hattını değiştirmiş,ondaki gevey yeni hattıyla çalışmadığı için o oda yeni gevey almış.Bende ondaki eski geveyi aldım ve cumartesinden beri internetten sonra hiç gitmedi şebeke.Ama Bugün SbSettings Kurdum(daha önce sbsettings dolayı oluyordur diye şüphelenip silmiştim).Sbsettings ile birlikte kullanınca hat yine gidiyor ama arkadaşımdan aldığım gevey normalde sorunsuz çalıştırıyor benim telefonu.Ama bende ki geveyde her iki şekilde de gidiyordu şebeke...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşım hattını değiştirmiş,ondaki gevey yeni hattıyla çalışmadığı için o oda yeni gevey almış.Bende ondaki eski geveyi aldım ve cumartesinden beri internetten sonra hiç gitmedi şebeke.Ama Bugün SbSettings Kurdum(daha önce sbsettings dolayı oluyordur diye şüphelenip silmiştim).Sbsettings ile birlikte kullanınca hat yine gidiyor ama arkadaşımdan aldığım gevey normalde sorunsuz çalıştırıyor benim telefonu.Ama bende ki geveyde her iki şekilde de gidiyordu şebeke...

demekki geveyde de varmış bi problem doğru şüphelenmişiz edindiğin bilgileri paylaşıp bizleride aydınlattığın için çok teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar,

IOS 5.0.1 Gevey li kullanımda bildirimlerin düşmesini nasıl sağlıyoruz? Whatsapp, Facebook vs. gibi...
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

IOS 5.0.1 Gevey li kullanımda bildirimlerin düşmesini nasıl sağlıyoruz? Whatsapp, Facebook vs. gibi...

Önceden verdiğim linkteki aşamaları düzgün yaparsanız çalışacaktır.
  • Arkadaşlar herkese merhaba,

Telefonumda şu an IOS 4.2.1 yüklü ve bb 02.10.04 Baseband koruyarak IOS 5.0.1 e geçmek istiyorum ama 3 seferdir düzgün bir şekilde dfu moduna almama rağmen itunes 3194 hatası veriyor. Nette biraz araştırdım bazısı windows klasöründeki hosts dosyasına satır eklemiş bazısı da bu satırı sildirmiş. Deniyorum yine olmuyor. Bazısı da ara sürüme geçmeye çalıştığınız için olmuyordur demiş. Telefonumun shsh kaydını şimdiye kadar hiç almadım. Şimdi ben IOS 5.0.1 e bb koruyarak geçemeyecek miyim? bunun bir yolu var mıdır? Bu arada Redsnow programını kullanıyorum hem JB hem de custom firmware oluşturduğu için snowbreeze kullanmaya gerek duymadım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindearth

Arkadaşlar herkese merhaba,

Telefonumda şu an IOS 4.2.1 yüklü ve bb 02.10.04 Baseband koruyarak IOS 5.0.1 e geçmek istiyorum ama 3 seferdir düzgün bir şekilde dfu moduna almama rağmen itunes 3194 hatası veriyor. Nette biraz araştırdım bazısı windows klasöründeki hosts dosyasına satır eklemiş bazısı da bu satırı sildirmiş. Deniyorum yine olmuyor. Bazısı da ara sürüme geçmeye çalıştığınız için olmuyordur demiş. Telefonumun shsh kaydını şimdiye kadar hiç almadım. Şimdi ben IOS 5.0.1 e bb koruyarak geçemeyecek miyim? bunun bir yolu var mıdır? Bu arada Redsnow programını kullanıyorum hem JB hem de custom firmware oluşturduğu için snowbreeze kullanmaya gerek duymadım. Teşekkürler.

Apple imzalamayı durdurduğu için Shsh kaydın olmadığı için geçemiyeceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

quote:

Orijinalden alıntı: blindearth

Arkadaşlar herkese merhaba,

Apple imzalamayı durdurduğu için Shsh kaydın olmadığı için geçemiyeceksin.

Cevap için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak. Telefonum JB'li ve nette okuduğuma göre Cydia IOS sürümlerinin shsh kayıtlarını otomatik olarak alıyormuş. Zaten Cydia'ya girdiğimde en üstte shsh ve IOS 5.0.1 ibaresi görünüyor. Yani şimdi benim shsh kaydım alınmış mı demek oluyor? Alındıysa bu aşamadan sonra IOS 5.0.1 nasıl yüklerim?

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.