Şimdi Ara

GEVEY Sim - KULLANICI TECRÜBELERİ Konusu (Iphone 4 İçin Donanımsal Unlock) (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.701
Cevap
8
Favori
445.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xapheon

O şikayetçiler mezarcı diye tanımladığımız boş mezara girecek insanlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: erchann

quote:

Orijinalden alıntı: muratakarsu44

o ilk çıkan geveylerde arasıra sorun oluyo diyolar.işte bazen telefon simi görmüyomuş.ama gevey ultrada hiç sorun yok

gevey ultra benim cihazda çalışırmı diyosun hocam

tabi çalışır.gevey ultra benim telefonda çalışıyor furuious mod da yükledim 112 yi aramam gereğide kalmadı.tertemiz:)))))baban üretiyo gibi konuştum sanki
  • arkadaşlar iphone 4 ios 5 geveyli kullanıcıyım facetime ve imessage kullanamıyor muyuz geveyli olunca yapamadım bir türlü :S
  • gevey kullanan arkadaşlara bir sorum olacak;
    telefonu sim kartsız kullanıyordum. fabrika ayarlarına dön dedim ve telefon kitlendi.

ilk başta telefon açılıyor, dil ve ülke seçiyorum. sonrasında sim kart unlock istiyor ve uygun sim kartım yok sonrasında bu hatayı alıyorum.

there is no sim card installed in the iphone you are attempting to activate

gevey sim kart aldığımda, bu hatayı geçip telefonumu normal açıp, istediğim operatör ile kullanabilir miyim ?

tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum
    (iphone 4s)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 333

gevey kullanan arkadaşlara bir sorum olacak;
    telefonu sim kartsız kullanıyordum. fabrika ayarlarına dön dedim ve telefon kitlendi.

ilk başta telefon açılıyor, dil ve ülke seçiyorum. sonrasında sim kart unlock istiyor ve uygun sim kartım yok sonrasında bu hatayı alıyorum.

there is no sim card installed in the iphone you are attempting to activate

gevey sim kart aldığımda, bu hatayı geçip telefonumu normal açıp, istediğim operatör ile kullanabilir miyim ?

tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum
    (iphone 4s)

Evet rebelle geciyorsunuz

Geveyle degil
  • gevey ile rebel farklı parçalar mı ?
    yani rebel ile o sayfayı geçiyorum ve sonrasında gevey ile tüm hatlarla kullanıyorum.
    nedir bu rebel nerden alabiliriz ?
  • Fırsatçılara para kaptırmayın ebay de 12 dolar civarı size satmaya çalıştıkları geveyler. gevey 5.0.1 diye aratın ebayde çıkar. bu sitede de var aynısı

http://www.totobay.com/gevey-rsim-card-for-unlock-iphone-4s-on-ios-501-support-all-country-operator_p32063.html

size satmaya çalıştıklarıda bu aynısı yani. bunlarda buralardan alıyor millete 60-70 dolardan çakmaya çalışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ree

Fırsatçılara para kaptırmayın ebay de 12 dolar civarı size satmaya çalıştıkları geveyler. gevey 5.0.1 diye aratın ebayde çıkar. bu sitede de var aynısı

http://www.totobay.com/gevey-rsim-card-for-unlock-iphone-4s-on-ios-501-support-all-country-operator_p32063.html

size satmaya çalıştıklarıda bu aynısı yani. bunlarda buralardan alıyor millete 60-70 dolardan çakmaya çalışıyorlar.

Ebay.com 'da cok fazla rebel var fakat kullanilabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ree

Fırsatçılara para kaptırmayın ebay de 12 dolar civarı size satmaya çalıştıkları geveyler. gevey 5.0.1 diye aratın ebayde çıkar. bu sitede de var aynısı

Haklisin kim kime ne yapistirisa suan fiyatlar
    Ama 25 liraya alip calismama suprizide var
    Ben 100 lira verdim ama hemen oracikta uygulattim cihaza

Tabi 1 ay gibi beklenirse bu rebel de piyasada 30-40 liraya cok rahat bulunur

Tamamen sabriniza kalmis .

• Gevey kullanimi pil oranini etkiler mi beyler iphone 4 de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildiğiniz üzere ios5.1 çıktı. iphone 4 geveyli kullanıyorum 5.1 e yükseltmek için ne yapmam gerekiyor bildiğim kadarıyla baseband korumak vs gerekiyormuş ?? bilgilendirirseniz sevinirim .
  • Arkadaşlar teknik forumlar altında alım satım ilanları verilmesi yasaktır ve uyarı/ceza sebebidir. Bu kuralı ihlal eden kişileri bizlere bildirmenizi rica eder, sizlerinde bu konuya özen göstermenizi öneririm.

İyi forumlar.
  • Bende gevey ultra var 3g ile internette dolaştıktan sonra interneti kullanmayınca yada bağlantıları kapatınca hat gidiyor tekrar kabul et menüsü geliyor bu sorunla karşılaşan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

Bende gevey ultra var 3g ile internette dolaştıktan sonra interneti kullanmayınca yada bağlantıları kapatınca hat gidiyor tekrar kabul et menüsü geliyor bu sorunla karşılaşan varmı.

bende de gevey ultra var ve ben aynı problemi yaşamıyorum geveyde bir problem olabilir mi acaba diye düşündüm ama ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shekillsiz

bildiğiniz üzere ios5.1 çıktı. iphone 4 geveyli kullanıyorum 5.1 e yükseltmek için ne yapmam gerekiyor bildiğim kadarıyla baseband korumak vs gerekiyormuş ?? bilgilendirirseniz sevinirim .

evet baseband korumadan güncellemeye kalkarsanız maalesef iphonu nuz bir ipod a dönüşecektir yeni gevey çıkana kadar bazı haber sitelerine göre ve forumda araştırma yapan arkadaşların edinmiş olduğu ve de bize verdiği bilgilere göre yeni gevey 04.11.08 baseband ini kıracak ve çok yakında piyasaya çıkacaktı aslında geçtiğimiz ay içerisinde çıkması beklenen bir geveydi bu fakat neticede çalışmaları devam ediyorsa ki yabancı sağlam haber kaynaklarında devam ediyor diyor çıkacaktır fakat ios 5.1 in gelmesiyle 04.11.08 basebandi tekrar güncellendi o yüzden son ios 4 sürümü olan 4.3.5 in basebandi 04.10.01 veya daha altı bir basebande sahip değilseniz geveyiniz çalışmayacaktır.

ben ios 5 e baseband koruyarak 04.10.01 baseband ile ve sn0wbreeze kullanarak geçtim ve başarılı sonuçlar aldım. (sadece baseband korudum jb yapmadım ama isteğine göre veya active sim kartın yani alındığı ülkenin operatörüne ait bir sim kartın yoksa jb yapmalısın) Fakat şuan itibari ile sn0wbreeze en son ios 5.0.1 i destekliyor yeni sürüm hala daha yayınlanmadı. Forumda ios 5.1 i teethered jb yapan redsn0w duyurulmuş fakat bunu daha önce kullanmadığım için baseband koruma durumunu kullanan bilen arkadaşların yardımıyla öğrenebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Peterez

Gevey kullanimi pil oranini etkiler mi beyler iphone 4 de?

valla inan geveyi olmayan arkadaşlarımdan daha uzun gidiyor şarjım ama tabi ben ios 5.0 kullanıyorum şuanda onlar ios 5.0.1 bilindiği üzere 5.0.1 de şarj problemi mevcut ama ios 4 kullanırkende biz ben çok eksisini görmüyordum benimde arkadaşlarımınkide 2 gün gidiyordu
  • Birde arkadaşlar şuan itibari ile No_BB yani içerisinde basebandi olmayan bir sürüm hazırladım ama redsn0w ile ios 5.1 için denemeye korkuyorum ya gevey çalışmazsa diye daha önce hiç redsn0w kullanmadım güncellemelerimde sadece sn0wbreeze kullanmıştım var mı çalıştırabilen ios 5.1 ile geveyini baseband koruyarak??
  • Arkadaslar çok büyük bir müjdem var yarın cinden kilitli 4s Ler için tak calistir gevey geliyor

112 yok falan filan yok TAK CALİSTİR yani

Fiyat belli değil ortalama 100 lira filan olur diyorlar

Yarın bu isin pesinde olucam haber aldıkca paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dncbrk

quote:

valla inan geveyi olmayan arkadaşlarımdan daha uzun gidiyor şarjım ama tabi ben ios 5.0 kullanıyorum şuanda onlar ios 5.0.1 bilindiği üzere 5.0.1 de şarj problemi mevcut ama ios 4 kullanırkende biz ben çok eksisini görmüyordum benimde arkadaşlarımınkide 2 gün gidiyordu

Herkes %10 %20 etkiler diyor boyle bise gercekse cok kotu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dncbrk

quote:

Herkes %10 %20 etkiler diyor boyle bise gercekse cok kotu

etkiliyorsa bile ki inan şuana kadar hiç hissetmedim bu oran %10-20 leri bulmaz yani bulmaması lazım çünkü şuan ios 5 ile cihazımı hücresel veri ve 3g kapalı iken rahat gece gündüz açık 3 gün kullanabiliyorum internetim açık olduğu günlerde ise 2 gün gidiyor geveyim de gevey ultra olan modelden bu arada

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.