Şimdi Ara

GEVEY Sim - KULLANICI TECRÜBELERİ Konusu (Iphone 4 İçin Donanımsal Unlock) (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
8
Favori
445.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben Türkiyede vodafone ile gevey kullanarak normal bir şekilde telefonumu kullanıyordum. Şu anda İsveç'e geldim ve burada yine vodafone hattımla telefonumu kullanabiliyorum. Fakat buradan aldığım comviq diye bir operatörün hattını aldım ve kestirdim. Geveye yerleşmesi için ucunu biraz da ben kestim. Gevey olmadan bu hattı telefona takınca tek diş geliyor. Yani hatta bir sorun yok, çalışıyor. Fakat bu hattımı geveyle beraber takınca hiç diş felan gelmeden direk olarak sim yok yazıyor. Yani daha gevey menüsüne bile gelemiyorum. Bir fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim bu durum hakkında.

Teşekkürler.
  • merhaba arkadaslar

arkadasım amerikadan ıphone 4s almış basebandı 1.0.14 ve kutunun içinden gevey ultra cıktı yanına sıkıştırmışlar :) deniyoruz telefonda operatörü bulmuyor servis yok diyor simdi bu telefon simkilitilimi bir turlu olmadı heralde arkadası amerikada kazıklamışlar :)
  • sanırım çıktı yeni gevey
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriyy

merhaba arkadaslar

arkadasım amerikadan ıphone 4s almış basebandı 1.0.14 ve kutunun içinden gevey ultra cıktı yanına sıkıştırmışlar :) deniyoruz telefonda operatörü bulmuyor servis yok diyor simdi bu telefon simkilitilimi bir turlu olmadı heralde arkadası amerikada kazıklamışlar :)

4s de gevey çalışmaz. 4s genelde sim kilitli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindearth

quote:

Orijinalden alıntı: kutri

Arkadaşlar merhaba,

telefonum iphone 4 ve basebandı 04.10.01. Geveyi bir türlü çalıştıramadım. Yani Geveyi takınca sim kart takıldı felan demiyor. Hiç bir belirti yok.

Daha önce birçok defa gevey kullandım. Acaba geveyler mi bozuk?

Elimde 3 tane yeni gevey var ULTRA olan. 3ünü de denedim ama olmadı. Sim trayde sorun mu var diye düşündüm ama sim tray ile çipsiz şekilde telefona takınca şebeke aramaya çalışıyor.
    Ancak çipi de takınca hiç bir hareketlilik yok.

Ne yapmalıyım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Gevey Ultranın çalışması için telefonun JB yapılması gerekir. Ayrıca Cydia dan furiousmod kurulmalı. Bunların hepsi tam mı? yaptınız mı?

http://www.caseswill.com/new-gevey-ultra-pro-unlock-turbo-sim-iphone-4g-4-3-5-all-versions-blue_p1733.html

Hocam soylediginiz sitede yukaridaki urun degil mi? Bunu alirsak telefonu kapatsak bile hat gitmeyecek degil mi?

IOS 5.0.1 ve 2.10 BB kapatip acarsak hat kendi gelir degil mi?

• @ xbreakx

PM attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrkN.06

Merhaba arkadaşlar,

Ben Türkiyede vodafone ile gevey kullanarak normal bir şekilde telefonumu kullanıyordum. Şu anda İsveç'e geldim ve burada yine vodafone hattımla telefonumu kullanabiliyorum. Fakat buradan aldığım comviq diye bir operatörün hattını aldım ve kestirdim. Geveye yerleşmesi için ucunu biraz da ben kestim. Gevey olmadan bu hattı telefona takınca tek diş geliyor. Yani hatta bir sorun yok, çalışıyor. Fakat bu hattımı geveyle beraber takınca hiç diş felan gelmeden direk olarak sim yok yazıyor. Yani daha gevey menüsüne bile gelemiyorum. Bir fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim bu durum hakkında.

Teşekkürler.

Arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu ?
  • s.a arkadaşlar iphone 4 4.1 b.b 02 1014 gevey ultra ile bu sabaha kadar hiç sorunzuz kullanmaktaydım.
    bu sabah cydia 2 adet güncelleme vardı onları biri activator ve gevey furiousmod güncellemesi yaptıktan sonra servis yok hatası veriyor ne yapmalıyım arkadaşa yardımcı olursanız cok sevinirim telefon suz kaldım cok acil......
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayicen

s.a arkadaşlar iphone 4 4.1 b.b 02 1014 gevey ultra ile bu sabaha kadar hiç sorunzuz kullanmaktaydım.
    bu sabah cydia 2 adet güncelleme vardı onları biri activator ve gevey furiousmod güncellemesi yaptıktan sonra servis yok hatası veriyor ne yapmalıyım arkadaşa yardımcı olursanız cok sevinirim telefon suz kaldım cok acil......

@ cayicen

Son kurduğunuz o iki programı silip sadece furiousmod eski versiyonunu kurmayı deneyin. Activator neyi aktive eden bir program bilemiyorum ama bence gereksiz. Furiousmod ise sanırım IOS 5.0.1 için olan versiyonu kurdu cydia tabi IOS 4.1 kullandığınız için de olmuyor. Dediğim gibi silip sadece furiousmod eski versiyonu kurun. 1.0.1 olan. Ben de IOS 4.2.1 bb 02.10.04 kullanıyorum aylardır, hiçbir sorun yok.
  • İlginize çok teşekkürederim sizden ricam 1.0.1 versiyonu repo dan nasıl indirebilirim
  • merhaba arkadaşlar. bugün avustralya dan aylardır beklediğim iphone 4 geldi.. büyük bir hevesle turkcel bayiye gidip pasaporta kaydettirdim. aktivasyon yapalım mı dediler tamam dedim heyecanla bekliyorum adam bi geldi simlock var dedi. bir telefoncuya gidip hallediyim dedim.. gittim gösterdim adam servise gönderelim dedi. gevey yaparak halledebiliriz belki dedi. telefon sım takmadan da açılmıyor çünkü menü falan gelmiyor... moralim çok bozuldu... olmama ihtimali varmış elimde patlayacak telefon sanırım.. bilgisi olan varsa yardım edebilir mi sizce olur mu açılır mı teleefon gevey ile ?? ve açılırsa yazılımsal olarak bir problem oluyor mu yavaşlama vs gibi ?? geveyin dez avantajları nelerdir bilgilendirirseniz çok sevinirim.. teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayicen

İlginize çok teşekkürederim sizden ricam 1.0.1 versiyonu repo dan nasıl indirebilirim

Önce kurduğunuz programları silin ve daha sonra da cydia yı açın. search e gelip furiousmod yazın 1.0.1 olan versiyonu kurun. Bu kadar.
  • malesef aratıyorum hiç birşey bulamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: |ı N3SRi ı|

sanırım çıktı yeni gevey

çıktı mı?
    yani ios5 i çalıştıran?
  • merhabalar,

Arkadaslar biliyorum alakasız bir konu ama madur durumdayım sormak zorundayım.

Iphone a itunesdan fotograf atarken klasoru secip sync dedim ve eszamanlanıyor yazdı. 54 foto vardı islem biraz uzun sürdü anlamadım ve bi süre sonra uyarı geldi bazı fotograflar aktarılamıyor pc de yer kalmadı diye bir baktım pc dolmus c de yer yok . Zaten cok az yerim vardı 4-5 gb gibi o da doldu. Ben bunları nerden bulup nasıl silicem?
    Lütfen yardım edin :( pc doldu :(
  • arkadaşlar sürümü 5.0.1 olan ve basebandı 04.10.01 olan iphone lar için gevey ultra sıkıntısız çalışıyor ayrıca furuios mod yükleyerekde 112 veya 118i aramanıza hiç gerek kalmıyo.simi direk takın kullanın yani.bi sorusu olan mail de atabilir murat.akarsu44@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratakarsu44

arkadaşlar sürümü 5.0.1 olan ve basebandı 04.10.01 olan iphone lar için gevey ultra sıkıntısız çalışıyor ayrıca furuios mod yükleyerekde 112 veya 118i aramanıza hiç gerek kalmıyo.simi direk takın kullanın yani.bi sorusu olan mail de atabilir murat.akarsu44@hotmail.com

İlk çıkan kırmızı seri geveyler de aynı şekilde 04.10.01 IOS 5.0.1 ile çalışıyor
  • Merhaba Arkadaşlar,

Acaba gevey in herhangi bir modeli İOS 5.0.1. ve base band 04.11.08 de çalışır mı ? Acil yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.
  • arkadaşalar iphone 4 02.10.14 base band 4.1 den ios 5.0.1 yükseltim base bandı koruyarak jb .şekilde fakat gevey ultra kullanıyorum her şey yolunda fakat şebeke barları bir kutucuk gösteriyor ama kopma veya arayamama gibi bir problem yok ne yapmalıyım ? sizce normalmi yok sa bir sorun varmı ? yardımlarınız için şimdien çok tekşekkür ederim
  • Bb eski oldugu icin ama sebeken oldugu gibi cekiyordur yani bi sikinti yasamazsin goruntuden ibaret o. Ultrasnow 5.01 icin cikmis ise yukle sarjini icer ama sikintiyida cozer. Bu sekilde kalmasida dedigim gibi goruntuden baska sorun teskil etmez
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.