Şimdi Ara

GEVEY Sim - KULLANICI TECRÜBELERİ Konusu (Iphone 4 İçin Donanımsal Unlock) (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
8
Favori
445.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muffig

ya babacanlar kusura bakmayın 43272364. kez soruluyodur bu kesin, ama bir sürü değişken var bi türlü anlayamadım bi deyiverin şimdi bende basebandı 04.11.08 olan ios 501 yüklü bir iphone 4 var. bugün jb yaptım, onda sıkıntı yok, unlock yapmak mümkün değil henüz bunun için değilmi, yapmak mümkün olduğunda nereden haberimiz olur bi takip adresi falan veriverinde ikidebir sıkboğaz etmeyim sizi.

bı oparatorun teknık servısı jb yaptıgında calısıyo dedı. senınkını denedın mı calısmadı mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: statistics264210

quote:

ya babacanlar kusura bakmayın 43272364. kez soruluyodur bu kesin, ama bir sürü değişken var bi türlü anlayamadım bi deyiverin şimdi bende basebandı 04.11.08 olan ios 501 yüklü bir iphone 4 var. bugün jb yaptım, onda sıkıntı yok, unlock yapmak mümkün değil henüz bunun için değilmi, yapmak mümkün olduğunda nereden haberimiz olur bi takip adresi falan veriverinde ikidebir sıkboğaz etmeyim sizi.

bı oparatorun teknık servısı jb yaptıgında calısıyo dedı. senınkını denedın mı calısmadı mı??

vala denemedim henüz çünkü henüz kayıt yaptırmadım, onu halledim denerim ama sanmıyorum olacağını

• quote:

quote:

quote:

vala denemedim henüz çünkü henüz kayıt yaptırmadım, onu halledim denerim ama sanmıyorum olacağını

cunku ben almanyadan almıstım telefonu oradakı musterı temsılcısını aradım konustum jb yap sorun ortadan kayboluyo dedı. ınanmadım buradakı musterı temsılcısını aradım buradakıde yasal olmayan bı yol tavsıye etmıyoruz ama evet geveye ıhtıyac kalmıyo dedıler. ıkı ayrı teknık servısten duyunca olabılecegını dusundum. bende yapmadım bı sorayım dedım. ondan sıze sordum. eger telefon 10 gun olmadıysa gelelı bı deneyebılırsınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

cunku ben almanyadan almıstım telefonu oradakı musterı temsılcısını aradım konustum jb yap sorun ortadan kayboluyo dedı. ınanmadım buradakı musterı temsılcısını aradım buradakıde yasal olmayan bı yol tavsıye etmıyoruz ama evet geveye ıhtıyac kalmıyo dedıler. ıkı ayrı teknık servısten duyunca olabılecegını dusundum. bende yapmadım bı sorayım dedım. ondan sıze sordum. eger telefon 10 gun olmadıysa gelelı bı deneyebılırsınız.

10 gün olması ile ne ilgisi var? telefon 4 gün önce geldi ama hattı takar takmaz 1 ay içerisinde kapanır eğer pasaport kaydı yapamazsam, yanlış mı biliyorum anlamadım ki şimdi. ayrıca şimdi hattı kestirmem gerekiyo oturması için şimdi olmaz falan o kartı tekrar sefil nokia c-3'üme nasıl takıcam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

10 gün olması ile ne ilgisi var? telefon 4 gün önce geldi ama hattı takar takmaz 1 ay içerisinde kapanır eğer pasaport kaydı yapamazsam, yanlış mı biliyorum anlamadım ki şimdi. ayrıca şimdi hattı kestirmem gerekiyo oturması için şimdi olmaz falan o kartı tekrar sefil nokia c-3'üme nasıl takıcam

bende suana kadar hep yurt dısından getırdım telefonlarımı. suan dedıgım gıbı oluyosa sım kartınızı takar kullanabılırınız. 10 15 gun ıcınde kapanır. kapandıktan sonrada kaydını yaptırırsanız tekrar acılır. mesela ben bundan oncekı telefonumu 15 gun kayıtsız kullandım. 15 ıncı gun kapattılar ertesı gun kayıt yaptırdım ve tekrar acıldı telefon. yurt dısından geldıysenız 30 gun ıcınde kayıt yaptırabılıyosunuz. 30 gunu gecerse pasaportu kabul etmıyolar bılgınız olsun. sım kartınızıda kestırıgınız zaman dıger kalan parcasını atmayın. kesılen yere tekrar koyup dıger telefonlarda kullanabılıyosunuz

• Arkadaslar
    İp4 iOS 4.3.3 modem base 04.10.01. Snowbreeze ile customfirmware (Basbeband koruma seçeneği ile) hazırladım. Cihazımı dfu mode alıp shift restore ile custom firmware i yüklemeye çalıştım sürekli 1600 hatası veriyor . Recovery moduna alıp denediğimde de 1604 hatası veriyor. Bir türlü 5.0.1 yapamadım ki ondan sonrada jb yapayım.

Fikri olan yada yardımcı olabilecek arkadasım varsa teşekkür ederim.
  • Bir önceki mesajla ilgili yardım lütfen arkadaslar
  • yok mu arkadaslar bana yardımcı olacak
  • Arkadaslar 3 mesaj önceki sorununa ilgili olarak; ben simkart ve gebeye icinde iken custom yüklemeye çalışıyormuşum herhalde ondan yada bu kez ireb ile dfu moduna aldım bellimde ondan ama su an için 5.0.1 fmüştüm firmware i yüklemeyi başardım 16** lü hatalar almaksızın .
    Şimdi yedekleme mı kullanarak geri yukleme yapıyorum. Birde jb yapabilirsem hepinize teşekkür edeceğim
  • iPad klavyesinin ve sözlüğünün kurbanı oldum mesajım çok bozuk oldu özür dilerim okuyanlardan
  • B - İngiltere ve İrlanda (O2 Sağlayıcı: bloke)
    C - Kanada (Fido & Rogers: bloke)
    CZ - Çek Cumhuriyeti (O2, T-Mobile, Vodafone: kilitsiz)
    DN - Avusturya, Almanya, Hollanda, (T-Mobile: bloke)
    EE - Estonya (EMT: bloke)
    E - Meksika (Telcel: bloke)
    FD - Avusturya, Liechtenstein, İsviçre (Bir, Orange, Swisscom: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkündür)
    GR - Yunanistan (Vodafone: kilitsiz)
    HN - Hindistan (Airtel, Vodafone: bloke)
    J - Japonya (SoftBank: bloke)
    CN - Danimarka, Norveç (Telia, NetcCom:bloke)
    KS - Finlandiya, İsveç (Telia, Sonera: bloke)
    LA - Honduras, Guatemala, Kolombiya, Peru, Ekvator (Comcel, Claro, Movistar, Porta, TM SAC: bloke. Etkinleştirme) bir ücret vs mümkündür
    LE - Arjantin (Claro, Movistar: bloke. Etkinleştirme) bir ücret vs mümkündür
    LL - ABD (AT & T: bloke)
    LZ - Paraguay, Şili, Uruguay (CTI movil, Claro, Movistar TMC: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkün)
    MG - Macaristan (T-Mobile: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkündür)
    NF - Belçika, Fransa (Mobistar, Turuncu: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkün)
    PL - Polonya (Era, Turuncu: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkün)
    PO - Portekiz (Optimus, Vodafone: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkün)
    PP - Filipinler (Globe: bloke)
    RO - Romanya (Turuncu: bloke)
    RS - Rusya (VimpelCom, MegaFon, MTS: kilitsiz)
    SL - Slovakya (Orange, T-Mobile: bloke)
    T - İtalya (TİM, Vodafone: kilitsiz)
    TU - TÜRKİYE (kilitsiz)
    X - Avustralya (Optus, Vodafone: kilitt. Gg etkinleştirme ücreti mümkündür)
    X - Yeni Zelanda (Vodafone: kilitsiz)
    Y - İspanya (Movistar: bloke)
    ZA - Singapur (SingTel: kilitsiz)
    ZP - Hong Kong, Macao (Üç: kilitsiz)

• Videoda Operator ismi gozukmuyor sanirimm. İyice corbaya dondu bu unlock olayi..
  • Merhaba,

ebayden Mavi gevey aldım. bozuk çıktı. tekrar gönderdiler. Bu çalışıyor fakat her açtığımda 112 yi tekrarlamam gerekiyor.

Bir şeyi yanlış mı yapıyorum acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allroad

Merhaba,

ebayden Mavi gevey aldım. bozuk çıktı. tekrar gönderdiler. Bu çalışıyor fakat her açtığımda 112 yi tekrarlamam gerekiyor.

ayarlar/telefon/sim uygulamalarından automatik moda aldınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaBeRgE

quote:

Merhaba,

Sim applications da oyle bir seçenek yok..Farklı biryerde mi acaba?
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Merhaba benimde mavi gevey im var . İlk versiyonundan sonra bunuda satın aldım ki her açtığımda 112 aramayım diye . Ama sizinle aynı sorunu yasıyorum . Bazan kendiliğinden servis yok yazısı çıkıyor ve tekrar çalıştırmak İcin uğraşıyorum ? Bir çözümü varsa bende öğrenmek isterim

• quote:

quote:

quote:

Merhaba,

ben sim applications'dan auto mod alıp kapatıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: demir63

B - İngiltere ve İrlanda (O2 Sağlayıcı: bloke)
    C - Kanada (Fido & Rogers: bloke)
    CZ - Çek Cumhuriyeti (O2, T-Mobile, Vodafone: kilitsiz)
    DN - Avusturya, Almanya, Hollanda, (T-Mobile: bloke)
    EE - Estonya (EMT: bloke)
    E - Meksika (Telcel: bloke)
    FD - Avusturya, Liechtenstein, İsviçre (Bir, Orange, Swisscom: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkündür)
    GR - Yunanistan (Vodafone: kilitsiz)
    HN - Hindistan (Airtel, Vodafone: bloke)
    J - Japonya (SoftBank: bloke)
    CN - Danimarka, Norveç (Telia, NetcCom:bloke)
    KS - Finlandiya, İsveç (Telia, Sonera: bloke)
    LA - Honduras, Guatemala, Kolombiya, Peru, Ekvator (Comcel, Claro, Movistar, Porta, TM SAC: bloke. Etkinleştirme) bir ücret vs mümkündür
    LE - Arjantin (Claro, Movistar: bloke. Etkinleştirme) bir ücret vs mümkündür
    LL - ABD (AT & T: bloke)
    LZ - Paraguay, Şili, Uruguay (CTI movil, Claro, Movistar TMC: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkün)
    MG - Macaristan (T-Mobile: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkündür)
    NF - Belçika, Fransa (Mobistar, Turuncu: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkün)
    PL - Polonya (Era, Turuncu: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkün)
    PO - Portekiz (Optimus, Vodafone: bloke. Gg etkinleştirme ücreti mümkün)
    PP - Filipinler (Globe: bloke)
    RO - Romanya (Turuncu: bloke)
    RS - Rusya (VimpelCom, MegaFon, MTS: kilitsiz)
    SL - Slovakya (Orange, T-Mobile: bloke)
    T - İtalya (TİM, Vodafone: kilitsiz)
    TU - TÜRKİYE (kilitsiz)
    X - Avustralya (Optus, Vodafone: kilitt. Gg etkinleştirme ücreti mümkündür)
    X - Yeni Zelanda (Vodafone: kilitsiz)
    Y - İspanya (Movistar: bloke)
    ZA - Singapur (SingTel: kilitsiz)
    ZP - Hong Kong, Macao (Üç: kilitsiz)

Bndeki MC603B bloke yazıyo listeede factory unlock damı olmuyor acaba ?

• yaklaşık 15gün önce mavi gevey aldım supreme diye geldi geveyde ultra yazıyor herneyse telefonu gün içinde sorunsuz kullanıyorum fakat öğlen sularında illa 1 kez servis yok hatası verecek vermesse rahat etmiyor bende hergün 112li işlemi yapıyorum bu hergün olunca can sıkıcı bir hal alıyor hattım turkcell telefon iphone4 32gb aynı sorunu yaşayan varmı acaba ben mi yanlış bişey yapıyorum denilenleri aynen yapıyorum fakat sorun aynı ürünü alırken işlemi 1 kez yapınca bir daha yapmaya gerek yok diyorlardı ben hergün yapıyorum lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosquito

yaklaşık 15gün önce mavi gevey aldım supreme diye geldi geveyde ultra yazıyor herneyse telefonu gün içinde sorunsuz kullanıyorum fakat öğlen sularında illa 1 kez servis yok hatası verecek vermesse rahat etmiyor bende hergün 112li işlemi yapıyorum bu hergün olunca can sıkıcı bir hal alıyor hattım turkcell telefon iphone4 32gb aynı sorunu yaşayan varmı acaba ben mi yanlış bişey yapıyorum denilenleri aynen yapıyorum fakat sorun aynı ürünü alırken işlemi 1 kez yapınca bir daha yapmaya gerek yok diyorlardı ben hergün yapıyorum lütfen yardım

Ultra yazıyorsa Cydia'dan FuriousMod kurman gerekir otomatik olması için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.