Şimdi Ara

GEVEY Sim - KULLANICI TECRÜBELERİ Konusu (Iphone 4 İçin Donanımsal Unlock) (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
8
Favori
445.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blade1978

Merhaba Arkadaşlar,

Acaba gevey in herhangi bir modeli İOS 5.0.1. ve base band 04.11.08 de çalışır mı ? Acil yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.

çalışmıyor ve bu daha önce 4512548512 kez sölendi azcık araştırın..
  • Arkadaşlar 4 5 sayfa geriye gittim ama çözüm bulamadım yardımcı olursanız ve ya link verebilirseniz sevinirim şuan kullandığım geveyin üzerinde pro yazıyor ve ben her seferinde 112 yi arıyorum. Netten araştırmadan gevey sarı paket ama peketin üzerinde ne yazdığını hatırlamıyorum sadece çipin üzerinde plus yazıyor telefonuma taktığımda geçersiz sim iletisi yazıyor ve başka hiç bişey yapamıyorum sürüm 5.0.1. baseband 02,10,04 yani baseband koruyorak yazılım yükselttim. şimdi ben yanlış gevey mı aldım yoksa 5.0.1. demi çalışmıyor eğer yanlış anldıysam benim herseferinde 112yi aramamak için almam gerekn gevey çeşidi nedir? Satıcı çalışmadı diye paramı iade edecek eğer çalıştırabilirsem sorun yok cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erchann

Arkadaşlar 4 5 sayfa geriye gittim ama çözüm bulamadım yardımcı olursanız ve ya link verebilirseniz sevinirim şuan kullandığım geveyin üzerinde pro yazıyor ve ben her seferinde 112 yi arıyorum. Netten araştırmadan gevey sarı paket ama peketin üzerinde ne yazdığını hatırlamıyorum sadece çipin üzerinde plus yazıyor telefonuma taktığımda geçersiz sim iletisi yazıyor ve başka hiç bişey yapamıyorum sürüm 5.0.1. baseband 02,10,04 yani baseband koruyorak yazılım yükselttim. şimdi ben yanlış gevey mı aldım yoksa 5.0.1. demi çalışmıyor eğer yanlış anldıysam benim herseferinde 112yi aramamak için almam gerekn gevey çeşidi nedir? Satıcı çalışmadı diye paramı iade edecek eğer çalıştırabilirsem sorun yok cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler

ios5 lerde tek sinyal barı çıkmıyor. Kart yokken yeniden başlatın. Bekleyin 1 dakika sonra kartı takın. Karşılama ekranı çıkarsa kabul edip 20 sn bekleyin. 112 çevirip kapatıp uçak moduna alın. Hata verince uçak modunu açın tamamdır.

Eğer karşılama ekranı gelmezse kart içindeyken kapatıp açın yine ekran gelmezse ayarlar telefon sim uygulamalarına girip çaıştırmayı deneyin.

Bunda da gelmezse gevey problemlidir yada sizin kart veya telefona uyumsuzdur denebilir..

• o ilk çıkan geveylerde arasıra sorun oluyo diyolar.işte bazen telefon simi görmüyomuş.ama gevey ultrada hiç sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

quote:

Orijinalden alıntı: erchann

Arkadaşlar 4 5 sayfa geriye gittim ama çözüm bulamadım yardımcı olursanız ve ya link verebilirseniz sevinirim şuan kullandığım geveyin üzerinde pro yazıyor ve ben her seferinde 112 yi arıyorum. Netten araştırmadan gevey sarı paket ama peketin üzerinde ne yazdığını hatırlamıyorum sadece çipin üzerinde plus yazıyor telefonuma taktığımda geçersiz sim iletisi yazıyor ve başka hiç bişey yapamıyorum sürüm 5.0.1. baseband 02,10,04 yani baseband koruyorak yazılım yükselttim. şimdi ben yanlış gevey mı aldım yoksa 5.0.1. demi çalışmıyor eğer yanlış anldıysam benim herseferinde 112yi aramamak için almam gerekn gevey çeşidi nedir? Satıcı çalışmadı diye paramı iade edecek eğer çalıştırabilirsem sorun yok cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler

ios5 lerde tek sinyal barı çıkmıyor. Kart yokken yeniden başlatın. Bekleyin 1 dakika sonra kartı takın. Karşılama ekranı çıkarsa kabul edip 20 sn bekleyin. 112 çevirip kapatıp uçak moduna alın. Hata verince uçak modunu açın tamamdır.

Eğer karşılama ekranı gelmezse kart içindeyken kapatıp açın yine ekran gelmezse ayarlar telefon sim uygulamalarına girip çaıştırmayı deneyin.

Bunda da gelmezse gevey problemlidir yada sizin kart veya telefona uyumsuzdur denebilir..

cevap için teşekkür ederim hocam defalarca denememe rağmen geçersiz sim iletisi geliyo galiba simi hiç okumuyor acaba furious mod tarzı programmı yüklemek gerekir diye şüpheleniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: muratakarsu44

o ilk çıkan geveylerde arasıra sorun oluyo diyolar.işte bazen telefon simi görmüyomuş.ama gevey ultrada hiç sorun yok

gevey ultra benim cihazda çalışırmı diyosun hocam
  • Arkadaşlar iOS 4.2.1 kurulu olan cihazıma iOS 5.0.1 kurmak istiyorum ancak bb 02.10.04 yani 4.1 bb'i. sn0wbreeze v2.9.1 ile bb koruyarak geçiş yaparsam tek bar sorunu ile karşılaşacağım sanırım, bu sorunu aşmak için ultrasnow kurmak istemiyorum çünkü bataryayı çok çabuk tükettiği söyleniyor. Shift+restore yöntemi ile direk iTunes'tan bb KORUMADAN iOS 4.3.3'e yükseltip daha sonra sn0wbreeze ile 4.3.3'ün bb'ini koruyarak 5.0.1'e geçiş yapsam telefonumu kullanabilir miyim? İlk çıkan geveyim var. Teşekkürler...
  • Baseband korumadan 4.3.3 restore yapman mümkün değil. 4.3.3 için SHSH kaydı kullanman gerek. SHSH kaydı kullanarak restore edersen baseband yükselmez. İstersen orijinal firmware kullan sonuc aynıdır.
    Tabii deneyerek te kendin görebilirsin.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Baseband korumadan 4.3.3 restore yapman mümkün değil. 4.3.3 için SHSH kaydı kullanman gerek. SHSH kaydı kullanarak restore edersen baseband yükselmez. İstersen orijinal firmware kullan sonuc aynıdır.
    Tabii deneyerek te kendin görebilirsin.

İyi forumlar.

iTunes'tan orjinal 4.3.3 fw'si kullanarak shift+restore yapıcam dolayısıyla bb 04.10.01'e yükselecek, sonra sn0wbreeze ile custom fw oluşturarak yani 4.3.3'ün bb'ini koruyarak 5.0.1'e geçeceğim ve ilk gevey ile sorunsuz telefonumu kullanabilirim. Doğru anlıyorum değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StarzL -- 4 Şubat 2012; 16:46:36 >
  • Daha açık yazayım.
    Cihazın basebandi ya 02.10 ya da 04.11 olabilir. Başka seçenek yok.

Tabii 04.11 yaparsan iPod:(

Bu yüzden 04.11 basebandi önermem:)
  • Yani aradaki bi baseband'e gecme yolu yok kisaca. Ben bunu bilmiyordum iyi ki sormusum yoksa ilk 4.3.3'e gececektim bb yukselterek sonra 5.0.1 kuracaktim snowbreeze ile. Peki tek bar olucak onun icin bir yol var mi bataryayi yormayan?
  • Ultrasnow var. Baskada çözüm yok. Tabii pili iciyor.
  • 5.0.1 02.10.04 her seferinde 112 derdiyle uğraşmamam için geveyin hangisini almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarzL

Arkadaşlar iOS 4.2.1 kurulu olan cihazıma iOS 5.0.1 kurmak istiyorum ancak bb 02.10.04 yani 4.1 bb'i. sn0wbreeze v2.9.1 ile bb koruyarak geçiş yaparsam tek bar sorunu ile karşılaşacağım sanırım, bu sorunu aşmak için ultrasnow kurmak istemiyorum çünkü bataryayı çok çabuk tükettiği söyleniyor. Shift+restore yöntemi ile direk iTunes'tan bb KORUMADAN iOS 4.3.3'e yükseltip daha sonra sn0wbreeze ile 4.3.3'ün bb'ini koruyarak 5.0.1'e geçiş yapsam telefonumu kullanabilir miyim? İlk çıkan geveyim var. Teşekkürler...

Dostum 1hafta once bende bende 4.2.1 deydim. Bb koruyarak 5.0.1 gectim. Geveyli bar sorunum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssanol

quote:

Orijinalden alıntı: StarzL

Arkadaşlar iOS 4.2.1 kurulu olan cihazıma iOS 5.0.1 kurmak istiyorum ancak bb 02.10.04 yani 4.1 bb'i. sn0wbreeze v2.9.1 ile bb koruyarak geçiş yaparsam tek bar sorunu ile karşılaşacağım sanırım, bu sorunu aşmak için ultrasnow kurmak istemiyorum çünkü bataryayı çok çabuk tükettiği söyleniyor. Shift+restore yöntemi ile direk iTunes'tan bb KORUMADAN iOS 4.3.3'e yükseltip daha sonra sn0wbreeze ile 4.3.3'ün bb'ini koruyarak 5.0.1'e geçiş yapsam telefonumu kullanabilir miyim? İlk çıkan geveyim var. Teşekkürler...

Dostum 1hafta once bende bende 4.2.1 deydim. Bb koruyarak 5.0.1 gectim. Geveyli bar sorunum yok.

Sizin bb nedir su an? Benimki 02.10.04 ve bunu koruyarak gecersem tek bar sikintisi olacak diye biliyorum.

• 04.10.01 bb her versyonun shsh kaydi var. Zamaninda 4.3.5 gecip sonra 4.2.1 donmustum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssanol

04.10.01 bb her versyonun shsh kaydi var. Zamaninda 4.3.5 gecip sonra 4.2.1 donmustum.

Bende o bb'ye gecip sonra 5.0.1 kurmak istiyorum ama imkani yokmus yeni ogrendigime gore.
  • bb 02.10.04

sürüm 4.1

Arkadaşlar telefonuma bb yükseltmeden(oluyorsa) ios 5 yüklersem hattım gidermi ?
  • Snowbreeze ya da redsnow cFW ile baseband yükseltmeden iOS 5.0.1 restore yaparsan telefon olarak kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 5 Şubat 2012; 20:15:01 >
  • gevey kullanmak için pinkodunu kaldırmak mı gerekiyor?
    Bu arada şöyle bir sorun ile karşı karşıyayım ilgilenirseniz sevinirim;
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=57520006
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.