Şimdi Ara

Getir, Getirbüyük, Getiryemek, Getirsu, Getirçarşı FIRSATLAR (ANAKONU) (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: çiğburger , çiğburger , blackwhite23 , blackwhite23 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü5 Mobil
5 sn
4.441
Cevap
425
Favori
547.623
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oradaki elemanların çok umurunda olacağını sanmıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dekareme kullanıcısına yanıt

İade ürünü getir'in ayağına,deposuna götüreceksek ne gerek var böyle uygulamalara.Ayrıca iadenin başlaması için genel merkez'in bilgi vermesi lazım.

Gereken yerlere şikayetimi yapıp uygulamayı sildim zaten.Tüm kayıt kişisel verilerimin silinmesi içinde mail attım.

Son konuşmam şöyle oldu:Siparişi gönderirken ve hazırlarken özeni iadede göstermeyip türlü yalanlara başvurdunuz.Siparişim 10 dakikada tarafıma teslim edebiliyorken iade malı 2gün 48saat içinde gelip teslim almadınız.Bu konuşma kaydediliyor demi diye sorup çok rezil firmasınız Allah bin belanızı versin dedikten sonra kapattım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süt ve sütaş kaşar eklenmiş listeye nays ile kombo yapıp alınabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Getir beceremedi bu işi hala hizmet verememektedir hatası var

• getirbüyük te 600 gr altınkılık kaşar 99 lira. kuponla uygun olabilir tadına bakan var mı acaba

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Kimse de cevap yazmamış. Ben de almayı düşünüyorum ama tadı nasıldır emin olamıyorum. İçim kaşar tüketiyoruz biz hep.

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

altınkılıç genelde beyaz peynir çeşitleri ve eski kaşar yapardı. bunu ilk kez gördüm açıkçası

• Gayet güzel,gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhtyrmtl -- 16 Temmuz 2023; 16:18:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nays ile çoğu ürün özellikle “getir büyük kaçmaz fiyatlar” avantajlı oluyor bence değerlendirin

• Getir Büyük'te 'seçili ürünler 50 TL' kampanyası var. 30'lu yumurta, 400 Gr içim Kaşar falan 50 TL idi aldım. En az 3 adet ürün almak lazım ki sepet tutarına ulaşılsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glory34 -- 18 Temmuz 2023; 11:8:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    2xYumurta + 400gr kaşar + 5x750gr tuz nays ile 140₺ geldi
    Teşekkürler 👍

• bytunga050 kullanıcısına yanıt
    CP orta boy 30'lu yumurta sipariş etmiştim, sanırım ellerinde olmadığı için 2 adet büyük boy15'liden yollamışlar. Haliyle yolladıkları daha pahalı ürünler. Umarım aradaki farkı stokları sisteme giren çalışandan çıkarmıyorlardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • içim kaşar + cp orta boy 30'lu yumurta + 3'lü sek süt = 164 tl tuttu, %20 nays iadesi ile 131 liraya geldi. haber veren arkadaşa teşekkürler.

• Beyler hepsiburada premium hesaplara markette 250/50 indirim var.

hepsiburada market kategorisi nays uygulamasında %10 indirimden faydalanabiliyor mu ?

• glory34 kullanıcısına yanıt
    Siparişim henüz sıra da bakalım neler gelecek 😁Stok karışıklığı ve fiyat farkı kaçınılmaz deginz gibi personelde cikmaz

• Arkadaşlar merhaba. Getir'de piliclerin gramaji uygulamada yazdığı gibi midir? 1 kg ise 1 kg mu gelir? Gramaj farkı oluyor mu?

• fellini kullanıcısına yanıt
    Olmaz mı hocam. Bulgur değilki bu tam o kiloda olsun. Artı eksi farkları oluyor. Ama genelde fazlası olur.

• Hocam teşekkür ederim.Tahmin ettim, Migrostan ta biliyorum. Diyelim ki eksik geldi, kampanya indirimi boşa gitmez değil mi? Sallıyorum 600 e 200 indirim var, garanti olsun diye bir miktar fazla mı yapmak lazım sepeti?

• Getir Çarşı’dan Torku Harmoni 1L’lik kolonya sipariş ettim gelen ürünün ÜT 05/06/2021. MH destek istiyorum işletmeye ulaşamıyorum diyor, e napacağız diyorum iade edin ücret iade sonrası işleme konur falan fıstık diyor. Bir de 20 lira indirim tutarı tanımlıyor. İndirimine ihtiyacım yok deyip iade işlemi sonrası Getir’i hayatımdan çıkaracağım. Gereksiz olmuş.

• tanerakinnn kullanıcısına yanıt

ÜT 06/2021 ise çok sıkıntı olmaz kolonya işinde. 7 yıl kullanılır denir bir çok kaynakta. Tabi ki tercih sizin :)

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.