Şimdi Ara

GETİR 30TL UCRETSİZ KUPON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
7.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siparişi verirken bu kampanyayı seçin.
    Sipariş daha teslim edilmeden bir kupon tanımlanır hızlıca.
    O kuponla alt limitsiz 30 tl yemekte indirim kazanın bu kadar. GETİR 30TL UCRETSİZ KUPON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertZubeyir01 -- 23 Haziran 2021; 17:4:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 20 TL sipariş sonrası 30 TL altlimitsiz kupon demek daha doğru olur. Başlık bu şekildeyken koşulsuz 30 TL gibi algılanıyor. Ayrıca dün de oldu, sıkıntı şu ki her restoranda olmuyor ve genelde halihazırda indirimli restoranlarda listelenebiliyor indirim. Çevresinde çok restoran olan için iyi.

• 20 TL sipariş sonrası 30 TL altlimitsiz kupon demek daha doğru olur. Başlık bu şekildeyken koşulsuz 30 TL gibi algılanıyor. Ayrıca dün de oldu, sıkıntı şu ki her restoranda olmuyor ve genelde halihazırda indirimli restoranlarda listelenebiliyor indirim. Çevresinde çok restoran olan için iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 23 Haziran 2021; 16:14:19 >
  • Nasıl ücretsiz oluyor şimdi bu ? Konusu da açılmış ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50/20

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

Nasıl ücretsiz oluyor şimdi bu ? Konusu da açılmış ayrıca

Getir Yemek Bugüne Özel Kampanyası Bu. Gündüz Siparişini Ver Sonra 30 TL Kupon Kazan Tekrar Sipariş Ver.

• faydalanmıştım, güzel bir uygulama.

• Akşam ne yapsam derdinden kurtuldum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Her restoranda geçerli mi 30 tl yoksa seçili restoranlarda mı? Bilgisi olan, deneyimleyen var mı?

• Başlığın clickbait olduğunu biliyorsun ama yinede giriyorsun ya sende hoşgeldin kardeşim

• Bugün geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: latornavida

Her restoranda geçerli mi 30 tl yoksa seçili restoranlarda mı? Bilgisi olan, deneyimleyen var mı?
    Benim denediğim bütün restorantlarda geçti hocam restorant listele gibi bir yeri yok heryerde geçerli büyük ihtimalle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tatlı söyledim yarım kilo 35 TL kupon verdi onla bida tatlı söyledim yarım kilo 2,50 lira illa yemek söylemenize gerek yok

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, ben de denemiştim artık cevap gelmeyince. Teşekkürler cevabınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi latornavida -- 23 Haziran 2021; 18:17:55 >
  • 20 tl alt limit yazmıyordu getirin kupon başlığında. bugün ikinci siparişinize 30 tl indirim diyordu

• latornavida L kullanıcısına yanıt

Her restoranda geçerli değil maalesef

• victor66 kullanıcısına yanıt
    Düzelttim hocam mesajı, benim denediğim tüm restoranlarda geçti kupon, dünkü gibi seçili restoran durumu yok. Fakat her restoranda da geçmiyormuş demek ki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.