Şimdi Ara

getir 25/20 vermiş kontrol edin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
4.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Notrinova

Getir 30/20 gelmiş. Haftada bir vermeye başladı :)

Sipariş teslim olduktan sonra bir de 40'a 20 verdi  

Yer neresi ilk siparismi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul, sipariş sayım 40-50 arasıdır herhalde.

• kullanmayan bana verebilir :)

• her hesaba 30/20 tanımlamış ancak fiyatlar o kadar şaçma ki neredeyse indirim göremiyorsunuz.

getirde aynı ürünü getirbüyüke göre %10-20 pahalı satıyor. zaten getirbüyük piyasaya göre pahalı.

ayrıca getirme ücreti de ekleyince indirimin bir kısmı zaten kayboluyor.

indirim oranı %60 gibi gözükürken reelde %15-20ye düşüyor. tosla kampanyası olmasa, sipariş verilecek düzeyde değiller.

• Suanda siradiki siparise diye banada 25/20 verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FOCUSSTYLE -- 21 Ekim 2020; 14:11:4 >
  • Sume kullanıcısına yanıt

Valla Tadım Günkurusu, Bahçeden Kuru Kayısı, Activia Orman Meyveleri aldım 13 lira ödedim. Normalde bu fiyata bu ürünlerden bir tanesini anca alıyorsunuz.

• Şurası 5 Tl getir 25/20 vermiş kontrol edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Notrinova

Valla Tadım Günkurusu, Bahçeden Kuru Kayısı, Activia Orman Meyveleri aldım 13 lira ödedim. Normalde bu fiyata bu ürünlerden bir tanesini anca alıyorsunuz.

hocam işte alınabilecek şeyler paketli ürünler veya abur cubur. ki onlarda bile aslında ürünü daha uyguna alabiliyoruz çünkü tadım veya bahçeden o ürünleri normal fiyatının 2-3 katına satıyor. Örneğin günkurusu normalde 35-40 tl/kg iken getirde paketi 90 tl/kg oluyor. Bu ürünü 35-40 tl/kg aldığımızda kar elde etmiş gibi hissediyoruz. Şuan getirden günlük taze meyve sebze siparişi falan vermek imkansız. Piyasaya göre kopmuş durumdalar.

ürünü satmak için 30/20, 95/35 yöntemini bulmuşlar. Aslında piyasaya göre indirimli almıyoruz, indirim koduyla ancak normal fiyatları yakalayabiliyoruz.

• Bana surekli 30/20 veriyor.Getirin yeri bana 2 km mesafe de sanirim bundan oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Anafikre katılıyorum ama benim şu üçünü değil 13 tl ye 25 tl ye alabileceğim ülke sınırlarında hiç bir market gösteremezsiniz. 30/20 kuponu çoğu zaman karlıdır. 40/20 çöptür orası ayrı.

• Getirrestoranda komagene 23 tl diyor hersey eksiksiz 19.50 tl ye dusmuyor

hocam deterjanların çoğu markettekilerle aynı fiyatta, bi göz gezdirin derim

• yeke92 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bilgi icin.

Deterjan ve temizlik urunlerjnde en onemli avantaj orjinal urun aldigimiza emjn olmamiz.

Getire ne kadar kizsamda bazi kartlarla avantaji oluyor. Pep kart 200 tl harcamaya 100 tl iade ediyor. 250/50 indirimiyle kullanilabilir.

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• Kullandıkça 30/20 geliyor, herhangi bir bug olabilir mi? Başımıza bir iş gelmesin.

getir 25/20 vermiş kontrol edin

• 30 -20 vardı silindi

• quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Kullandıkça 30/20 geliyor, herhangi bir bug olabilir mi? Başımıza bir iş gelmesin.

Bana da birşey var gibi geliyor ama sanırım düzeltmişler yada benimkinin süresi geçmiş. Geçen gün 30’a 20 tl vardı dün akşam 30’a 25 vardı ama silinmiş harcamadan. Getir çoştu sanırım😁

• Bu getir 35/30 25/20 icin bi alt üst sınır varmi bana bazi 0 hesaplara hic gelmedi

• Dün gece hesapta 95/35 vardı, Tosla'da para olmadığı için sabah alırım dedim ama uçmuş. Teşekkürler Getir!

• 6 sipariş olan hesabıma gelmiş. Geçen vardı gitmişti kullanamadan. Şimdi yine aktif. Son dakikayı beklemeyin gidebiliyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.