Şimdi Ara

Getir 1 Alana 1 Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
9.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal getirde 1+1 kampanyası var arkadaşlar.

• Arkadaşlar fiyatları yanlış anlamışlar sanırım. Görünen fiyatlar 2 adet toplam fiyat ve bunun üzerinden yüzde 50 indirim yapılıyor. Örneğin 2 adet 1 lt süt 24,60 TL ve bunun üzerinden yüzde 50 indirim yaptığında 12,30 TL yapıyor. Tanesi 6,15 TL'ye geliyor. Bu indirimi beğenmeyen aynı ürünü daha uyguna alabiliyorsa göstersin de biz de alalım.

Her satılan ürün çok avantajı demiyorum ama bazıları epey uyguna geliyor. 290 TL'lik sepet yaptım 145 TL ödedim. Aynı ürünlerin Migros fiyatı yaklaşık 250 TL tutuyor

Buyurun bu da kanıtı. (2 üründe aynısı stokta olmadığı için yakın fiyatlı farklı ürün ekledim)

Son 20 yılda;

1) Gıda tüm dünyada ucuzladı, malum katkılar ve tarım ilaçları ile ömür uzatma sayesinde. geliştirlen sentetik balı kve tavuk yemlerini saynmıyorum bile.

2) Tüm dünyada bilgisayarlar ve sistemler ucuzladı, ( son 1-2 yıldır chip problemi istisna) tüm işletmeler bu sayede maliyetlerini düşürdü hem hammade hem yarı mamül hem bitmiş ürün.

3) Çin dünyaya açıldı bu sayede Hammade ve üretim ataç gereçler ucuzladı.

4) Plastik teknolojisi inanılmaz ilerledi. ( bu son 50 yılda)

5) bu esnada Türkiyenin elinde çok miktarda kamu malı vardı, bunlar satıldı veya uzun dönem kiralandı,

hem yük olmaktan cıktı hem de dehşet miktarda sıcak para girdi kasalara.

şu 5 madde ile bile Uçuyor olmalıydık.

ki bu maddelerde kendi çabamızla yapılmış birşey yok, hepsi hazır tepsiydi.. tepsiyi döktük.

ah be KAraoğlan, sol diyerek özerKleştirme diyerek bu işlerin hepsinin kaymağını sömürmesini "şunlara" bıraktın ya..

daha mı iyi oldu şimdi..

Daha kampanya sayfasına girmemiş adamlar boş beleş konuşuyor.

Yazan fiyatlar evet şişirilmiş ama o fiyat yarıya iniyor sepette.

6 liraya 1 lt laktozsuz süt

4,5 liraya teksüt üçgen peynir alabiliyor musunuz dışarda?

getirme ücreti de yok 280 liralık sepeti 140 lira + 50 kuruş poşet ücreti ile 140,5 liraya aldım

Aldıklarım

Solo 32li tuvalet kağıdı

4 kutu teksüt üçgen peynir

2 paket namet daha jambon

2 adet solo ıslak temizleme mendili

2 adet bahçıvan labne

2 adet krem peynir

• Fiyatları uçuk kaçık hocam dış macunu 198 lira sensodyne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirim yok aynı fiyata 4 ürün aldırtıyorlar

• Bu kadar yalan bir kampanya daha önce görmemiştim. Bırakın herhangi 1 ürünü indirimli almayı normal fiyatına bile alınamıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Firma adını müşteriyi götür olarak değişsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kampanya kurgusunda bir yanlışlık yapmışlar galiba bu nasıl 1+1

2+2 yapmışlar ve fiyatlar uçuk

• 1x2 ürünü sepete atınca fiyat düşmüyor 2 tane 1x2 atınca yine düşmüyor ama 2x2 ve 1x2 atınca sepet tutarı yarıya düşüyor kafalar karışık

• Gayet süper bir kampanya teşekkürler paylaşım için.

• Arkadaşlar fiyatları yanlış anlamışlar sanırım. Görünen fiyatlar 2 adet toplam fiyat ve bunun üzerinden yüzde 50 indirim yapılıyor. Örneğin 2 adet 1 lt süt 24,60 TL ve bunun üzerinden yüzde 50 indirim yaptığında 12,30 TL yapıyor. Tanesi 6,15 TL'ye geliyor. Bu indirimi beğenmeyen aynı ürünü daha uyguna alabiliyorsa göstersin de biz de alalım.

Her satılan ürün çok avantajı demiyorum ama bazıları epey uyguna geliyor. 290 TL'lik sepet yaptım 145 TL ödedim. Aynı ürünlerin Migros fiyatı yaklaşık 250 TL tutuyor

Buyurun bu da kanıtı. (2 üründe aynısı stokta olmadığı için yakın fiyatlı farklı ürün ekledim)

Getir 1 Alana 1 Bedava
    Getir 1 Alana 1 Bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mag13 -- 20 Şubat 2022; 10:27:25 >
  • yumruyen kullanıcısına yanıt

edit.: kampanya sonunda %50 indirim veriyor yine olumsuz yorum silindi. ama hala çözemedim. her ürün 2 li satılıyor sepete 2 tane 2 li ürün atınca 4 tane ürünü 2 tane fiyatina almis oluyoruz sanki.

• mag13 kullanıcısına yanıt

aynen hocam 1lt içim laktozsuz süt 6.15e geliyordu ben de alttaki gibi sipariş verdim. Orada gözüken tutarı 4e bölün arkadaşlar. mesela 2x 45gr canga 7.20 diyor ama tanesi 1.80 işte öyle hesaplayın.

Getir 1 Alana 1 Bedava
  • Getirde sanırım kampanyalar birleşmiyo? ve ben daha ilk sipariş kampanyamı değerlendirmedim 1 alana bir bedava kampanayasını kullanırsam ilk 40'a 30 indiirm yanar mı?

• tosla yada farklı bır kart kombosu var mı acaba?

• Tosla 100 TL'ye kadar %10 var. 100 TL siparişe 10 TL geri geldi. Hiç yoktan iyidir.

• yumruyen kullanıcısına yanıt

Sepete 2 tane ürün eklemenize gerek yok hocam 1 adet ekleyince 2 adet gelecek zaten. Yüzde 50 indirim ödeme kısmında düşecek

• Usturlap kullanıcısına yanıt

Kampanyalar birleşmez hocam ilk siparişinizi 1+1 kampanyasını kullanarak verirseniz muhtemelen 40'a 30 yanar. İlk olarak indiriminizi kullanın sonraki alışverişinizde 1+1 yaparsınız

• barikat2005 kullanıcısına yanıt
    Getir 'market' harcaması olarak gorunuyor. Haliyle kartların market kampanyalarıyla kombo olur.

• Bazı ürünlerde fiyatlar gerçekten iyi mesela laktozsuz sütün tanesi 6 liraya geliyor harika fiyat

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.