DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Geri Dönüşüm kutusu silindi!!! Pekiya şimdi!!!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
61
Cevap
1
Favori
363.479
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> Geri Dönüşüm kutusu silindi!!! Pekiya şimdi!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1849 Mesaj
      12 Ekim 2006 20:15:47 Konu Sahibi
      Ekranda hiç birşey kalmasın diye regedit ile geri dönüşüm kutusunu ayarlarını değiştirdim. Bu sayede geri dönüşüm kutusuna normal bir kalsör gibi hükmedebiliyordum ki silene kadar. Sağ tuşa tıkladım ve sildim. Şimdi geri getirmenin yolunuda bilmiyorum. Bu konu hakkında bir fikri olan varmı.
      Şimdiden teşekkür ederim.

INTEL Core i7-920 oc 4ghz günlük--FOXCONN Quantum Force X58 BloodRage-Geforce Galax Gtx 970 EX OC--Ddr3 1600 mhz ocz 7.7.7.21 6gb 3 kanal ram--Corsair 180 gb SSD--Creatıve X-Fi Titanium Fatal1ty Pro--Cosmos Rs 1100 Big Tower--A3x120mm Extreme Radyatör Su Soğutma-- Pioneer Vsx 329 Magnat Monitor Supreme 1100 set
    • Binbaşı
      1383 Mesaj
      12 Ekim 2006 22:26:48
      çalıştır>gpedit.msc yaz ordan yönetim şablonları>masaüstün den geri dönüşüm kutusu ile ilgili ayar bak bakalım.

Etkin ise devre dışı bırak.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Ekim 2006 04:59:26
      Masaüstü sağ tuş>Özellikler>Masaüstü>Masaüstünü Özelleştir>Masaüstü Simgeleri

Burada yok mu?

• Binbaşı
      1849 Mesaj
      13 Ekim 2006 15:43:24 Konu Sahibi
      Bildiğiniz delete yaptım abi.Sildim.Geri dönüşüm kutusunu geri dönüşüm kutusuna attım. Silindi.Yani görüntü olarak ortadan kaldırmadım.Geri dönüşüm kutusunuda çalıştır komutu ile açamıyorum yada akomutu yanlış yazıyorum. Tam olarak komutu bilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MEN@MEN -- 14 Ekim 2006; 1:55:48 >

INTEL Core i7-920 oc 4ghz günlük--FOXCONN Quantum Force X58 BloodRage-Geforce Galax Gtx 970 EX OC--Ddr3 1600 mhz ocz 7.7.7.21 6gb 3 kanal ram--Corsair 180 gb SSD--Creatıve X-Fi Titanium Fatal1ty Pro--Cosmos Rs 1100 Big Tower--A3x120mm Extreme Radyatör Su Soğutma-- Pioneer Vsx 329 Magnat Monitor Supreme 1100 set
    • Onbaşı
      37 Mesaj
      23 Şubat 2007 06:48:34
      aynı dertten bende muzdaribim.... geri dönüşümü bizim sarsuk arkadaş sağ tuşla silmiş... şimdi debeleniyoruz... yokmudur bi bilen gpeditte aktif değil... yaw hem geri dönüşüm nasıl geri dönüşüme atılır bak buda kafama takıldı şimdi:) neyse bi bilen varsa söyleyiversin ... sağ tuşla sıradan bi şekilde silinen geri dönüşüm kutusu nerdedir ve nasl eski yerine gelir...

___MaVeRaun_NeHiR___
    • Binbaşı
      1888 Mesaj
      23 Şubat 2007 08:56:04
      quote:

bizim sarsuk arkadaş sağ tuşla silmiş

Sen Tokatlımısın arkadaşım.

Aptallarla tartisma, çünkü digerleri aranizdaki farki anlamayabilir!!!
      HEP DESTEK TAM DESTEK!!!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Şubat 2007 09:10:54
      quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Burada yok mu?

+0.9 ben de silmiştim, bu şekilde geri getirebilmiştim...

• Binbaşı
      1121 Mesaj
      23 Şubat 2007 15:59:15
      Silinen dosyaları geri getiren programlarla geri getirmeyi deneyebilirsin.

Eraser yada tuneup olabilir.

"Aptallarla tartışma, önce seni kendi seviyelerine çekerler, sonra da tecrübeleriyle yenerler."
    • Onbaşı
      37 Mesaj
      23 Şubat 2007 23:46:57
      bu tweak denen programla denedim olmadı ... gpeditte de aktif görünüyor... şimdi oradan önce disable edip sonra tekrar enable edicem.. bakalım düzelecekmi... başka fikri olan yani aslında bu işi bilen yokmu ? ( he bide tokatlı değilim ):)gkkt

___MaVeRaun_NeHiR___
    • Er
      4 Mesaj
      06 Ağustos 2007 15:15:57
      Arkadaşlar buyrun geri dönüşüm kutunuz geldi..

Buradan indirin

Dosyayı çift tıklayarak evet deyin..Masaüstünüzde geri dönüşüm kutusunu göreceksiniz..Selametle

• Onbaşı
      17 Mesaj
      16 Ağustos 2007 03:29:04
      Teşekkürler mfg41 !

• Yüzbaşı
      697 Mesaj
      30 Eylül 2007 14:53:55
      Allah razı olsun mfg41

sadece sanat)
    • Yüzbaşı
      331 Mesaj
      30 Eylül 2007 17:12:08
      valla çok sağol

• Er
      2 Mesaj
      24 Ekim 2007 22:49:22
      merhaba.ben biraz önce geri dönüşüm kutusunu sildim.vista var.dediğin yeri indirdim.karşıdan yüklenenlere indi.fakat acılmıyor.acaba bu bilgisayarda indirme problemimi var.flas get vardı.bir işlem için dün akşam sildim.onu tekrar kurabilirim.fakat sanki o da indirme problemi var galiba.ben indirdiklerimi acamıyorum.teşekkür ederim.

• Er
      2 Mesaj
      24 Ekim 2007 23:19:58
      buldum kardeş
      önce sağ tuş boş bi yere
      sonra kişiselleştirme
      sonra solda masaüstü simgelerini değiştir yazıyo
      ona tıkla
      ordanda geri dönüşüm kutusuna tıkla
      tamam de oluyo
      (Sadece vistada)

http://www.hardwaremani...im-82460.html#post754309
      arkadaşa teşekkür ediyorum.

• Yüzbaşı
      339 Mesaj
      29 Kasım 2007 03:14:28
      eyw. kardesim

• Teğmen
      247 Mesaj
      29 Kasım 2007 16:07:59
      arkadaslar sıstem gerı yukleme yapsaydınız keske daha kolay

• Onbaşı
      35 Mesaj
      30 Ocak 2008 22:24:32
      quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Burada yok mu?

bu sekilde oluyor eger vista ise yine sağ tıkla-kişileştirme-acılansayfada solda sşmgeleri değiştir yazıyor oraya tıkladıgında görüceksin.geri dönüşüm kutusu nu işaretle ve tamm

The Soul Of BMW.
      >< a \/\/ u z, Acer Aspire 5920 derneği üyesidir.

2012 polo 1.4 dsg fan edition
    • Yüzbaşı
      358 Mesaj
      31 Ocak 2008 12:24:42
      Böyle durumlarda olaylara KARADENİZLİLER gibi ters açıdan bakmak lazım. Bu bakışı TRABZON'lu dostlarımdan öğrendim. Sanılanın aksine çok keskin zekalıdır Karadenizli dostlarımız... En pratik cevabı ben vereyim:

1- Herhangi bir klasördeyken ARAÇLAR->KLASÖR SEÇENEKLERİ'ne gir dostum. Klasör görünüm ayarlarına girip GİZLİ DOSYA VE KLASÖRLERİ GÖSTER'i seç. Sonra da KORUNAN İŞLETİM SİSTEMİ DOSYALARI GİZLE'yi kapat.

2- Sonra da c:\$Recycle.Bin klasörüne gir. Silmiş olduğun klasör şeklindeki GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU'nu seç ve geriye kurtar.

Yani GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU'nu GERİ DÖNÜŞÜMDEN kurtar...

- Kaf-Sin-Kaf taraftarları burayaaa -
    • Yarbay
      3826 Mesaj
      01 Şubat 2008 00:59:08
      Geri dönüşüm kutusunu niye siliyorsunuz ki? Avantajı nedir?

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.