Şimdi Ara

Geri dönmelimiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2007-2008 senesinde sro oynuyordum ancak 10 senedir hiç girmedim ve oynamadım acaba sro ya yeniden başlamaya değermi ?

• Değmez. Şu an inanılmaz kötü bir durumda.

Bir süre sonra Silkroad'un Steam'e gelme olasılığı var. İstiyorsanız onu bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ne gibi kötü mesela ? ve steame gelirse ne değişecek ?
  • Oyunda her şey para. Level kasmak zor. Job level kasmak zor. Job item dizmek zor. Server'lar aktif değil. Say say bitmez. Oynamamak için bir sürü neden var.

Steam'deki Silkroad'da olması muhtemel sistem daha iyi. Alchemy sistemi, job sistemi falan eskisi gibi olacak. En azından şu anki tablo bu şekilde.

• oyunu indirdim bi bakayım diye tam 1.30 saat servere girmek için bekledim neyse girdim sonuc karakterim yok şok oldum. oyun tüm eski karakterleri sildimi ?
  • Hangi server'a girebilmek için 1.5 saat beklediniz? Aeolus server'ından başka full olan server yok. O da 24 Ocak 2017'de açılmış bir server zaten.
  • aynen o avrupa bayrağı olan server diğerleri kore bayraklıydı. ya ondan ziyade karakterim yok olmuş oyunmu sildi onu anlamış değilim :/
  • Dostum, siz hangi server'da oynuyordunuz? Server'lar 3 kez birleşti ve adları değişti. Aeolus 5 aylık bir server. Orada char'ınızın olduğunu düşünüyorsunuz bir de.

• hocam dediğim gibi en son 10 sene önce oynadım ve persia serverindeydim. ben charımı hangi serverde bulabilirim ? 10 senedir silkroad ile ilgili hiç bilgim olmadığından biraz uzağım bu konuya kusura bakmayın
  • 2012 yılında Persia ve Alexander server'ları birleşti, Centaurus oldu.

2014 yılında Centaurus ve Pavo birleşti, Dionysus oldu.

2017 yılında Dionysus ve Artemis birleşti, Bellona oldu.

Yani şu anda Bellona server'ına giriş yapmalısınız.

• Hocam eyvallah verdiğin bilgi için. Girdim şimdi Bellona serverine karekterim duruyor eskisi gibi anılarım geri geldi :D ancak şunu fark ettim server bomboş eskiden çok doluyu ve karekterimde hiçbirşey kalmamış tüm itemlerim goldlarım güçlerim hatta skinlerim sıfırlanmış bu normalmi yoksa hacklendim mi :D
  • Kasanızdaki item'lar gittiyse normal, skill sıfırlanması da normal. Çantanızdaki ve üzerinizdeki item'ların gitmesi ise normal değil.

Oyunda bot kullanımı yasak. Bu yüzden server'lar bomboş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 21 Mayıs 2017; 23:43:18 >
  • Kasamdaki itemlerde gitmiş üzerimdeki itemlerde gitmiş. sadece çantamda köpeğim ve booster ler kalmış.bot kullanımı yasaklanması bence güzel olmuş herkes emeğinin hakkıyla boostlasın çarını. peki silkroad steame gelirse neler değişecek ?
  • Server'larda çoğu kişi 130 oldu zaten. Bu saatten sonra bot'un olup olmaması bir şeyi değiştirmiyor.

Eskiden item'lara nasıl artı basıyorduk? Yalnızca elixir ve lucky powder ile, değil mi? D12 ve üstü item'larda +1 bile basarken silk ile proof stone almak gerekiyor. D12'yi +7 yapıyorsun, D13 oluyor. D13'ü +7 yapıyorsun, D14 oluyor. D14'ü +7 yapıyorsun, D15 oluyor. D15 giysiler, takılar ve kalkan maksimum +12 oluyor, silahlar ise maksimum +15 oluyor. Silahlarda +12'den sonra, elixir da silk ile alınıyor. İşte SteamSRO'da bu sistem olmayacak.

Kendi level'ımızı kasıyorduk o kadar. Artık bir de job level var. Job level kastın diyelim, bir de job item dizmek var. Job item'a artı basmak, blue basmak... Job sistemi de eskisi gibi olacak SteamSRO'da.

Silk ile blue basma taşı satılıyor. Bir item'a birden fazla str, birden fazla int falan basılabiliyor.

Daha sayayım mı? Şu anki Silkroad Online tamamen bir bok çukuru. Sonunda bunu da söyletti bu oyun bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Server'larda çoğu kişi 130 oldu zaten. Bu saatten sonra bot'un olup olmaması bir şeyi değiştirmiyor.

Eskiden item'lara nasıl artı basıyorduk? Yalnızca elixir ve lucky powder ile, değil mi? D12 ve üstü item'larda +1 bile basarken silk ile proof stone almak gerekiyor. D12'yi +7 yapıyorsun, D13 oluyor. D13'ü +7 yapıyorsun, D14 oluyor. D14'ü +7 yapıyorsun, D15 oluyor. D15 giysiler, takılar ve kalkan maksimum +12 oluyor, silahlar ise maksimum +15 oluyor. Silahlarda +12'den sonra, elixir da silk ile alınıyor. İşte SteamSRO'da bu sistem olmayacak.

Kendi level'ımızı kasıyorduk o kadar. Artık bir de job level var. Job level kastın diyelim, bir de job item dizmek var. Job item'a artı basmak, blue basmak... Job sistemi de eskisi gibi olacak SteamSRO'da.

Silk ile blue basma taşı satılıyor. Bir item'a birden fazla str, birden fazla int falan basılabiliyor.

Daha sayayım mı? Şu anki Silkroad Online tamamen bir bok çukuru. Sonunda bunu da söyletti bu oyun bana.

ozaman dört gözle sro nun steame gelmesini bekliyoruz

• Umut dünyası...
  • quote:

Oyunda her şey para. Level kasmak zor. Job level kasmak zor. Job item dizmek zor. Server'lar aktif değil. Say say bitmez. Oynamamak için bir sürü neden var.

Steam'deki Silkroad'da olması muhtemel sistem daha iyi. Alchemy sistemi, job sistemi falan eskisi gibi olacak. En azından şu anki tablo bu şekilde.

Kardeş sen Silkroad ile ilgili çok yararlı bilgiler veriyorsun. Silkroad ile alakalı herşeye hakimsin. Aralıksız oynayanların unuttuğu bilgiler bile sende var :)
    Soruma gelecek olursam ; Silkroad'ın Steam'e gelme ihtimalinden ve Steam'deki Silkroad'ın durumundan bahsetmişsin.Aslında bir dönem Silkraod oynayanların dört gözle beklediği bir durumdur bence.Eski Silkroad..
    Fakat Steam'e gelmesiyle alakalı kesin bir şey varmıdır ? Duyum olsa bile yeterli o bile bir işarettir..
    Steam'deki Silkroad'ın bu şekilde olacağından emin misin? yada nasıl emin olabiliyorsun?

• Sro roll back veya eski baslangic duzeni yapmadigi surece zor tutar.bi nevi vakit kaybi.

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar1412

quote:

Oyunda her şey para. Level kasmak zor. Job level kasmak zor. Job item dizmek zor. Server'lar aktif değil. Say say bitmez. Oynamamak için bir sürü neden var.

Kardeş sen Silkroad ile ilgili çok yararlı bilgiler veriyorsun. Silkroad ile alakalı herşeye hakimsin. Aralıksız oynayanların unuttuğu bilgiler bile sende var :)
    Soruma gelecek olursam ; Silkroad'ın Steam'e gelme ihtimalinden ve Steam'deki Silkroad'ın durumundan bahsetmişsin.Aslında bir dönem Silkraod oynayanların dört gözle beklediği bir durumdur bence.Eski Silkroad..
    Fakat Steam'e gelmesiyle alakalı kesin bir şey varmıdır ? Duyum olsa bile yeterli o bile bir işarettir..
    Steam'deki Silkroad'ın bu şekilde olacağından emin misin? yada nasıl emin olabiliyorsun?

Şu anda durumlar değişti. Silkroad Online'ın Steam'e gelme olasılığını %0.1 görebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 0.1 ihtimali bile guzel..

Ah ulan gaymax..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.