Şimdi Ara

GEREKSİZ PİNG SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hız testinde 9 ping 20 de indirme hızı alıyorum. fakat cs go da pingim hep 90-100 arası bazen 500-600 e kadar çıkıyor. bunun sebebi nedir acaba ? bi ayar falan mı çekmemiz lazım nedir ? serverde herkesin pingi 70-80 iken benim hep cok yukseklerde.

• superonline mi benim superonline 1.5 aydır aynı sorun bendede var turknete basvuru yaptım bakalım hadı hayırlısı
    eskiden 45-60 arası en fazla pıng alırken sımdı 90-150 arası pıng alıyorum
    superonlıne adsl
    musterı hızmetlerı dunyadan haberı yok adamların tek bıldıgı dns degıstırmek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaYTo -- 19 Kasım 2016; 8:23:31 >
  • İnternetinde sıkıntı var. Speedetstte aldığın ping değeri pek bişey ifade etmiyor. Wifi kullanıyosan kabloyla bağlan. Arkada interneti kullanan başka kimse olmasın. 20mbit de bişey pek bişey ifade etmiyor ping için çünkü 3mbit bile yeterli cs için.

http://winmtr.net/ bu siteden programı indir bağlandığın servera(consolea status yazarak server ipsini alabilirsin) ya da yandexe felan ping at değerlere bak. Aynı binada oturanlarda sorun var mı bak mümkünse farklı bi modemle dene. Ping azalana kadar ip değiştirmeyi dene(modem resetlemek yerine modemin arayüzünden kullanıcı adını değiştir sonra düzelt). Gerçi ttnetin ne yaptığı da belli değil. Bugün 50 ping alırken yarın 80 ping alabiliyorum. TTNeti arayıp fastpath, port değiştirme felan da talep edebilirsin.

• Ayarlardan ping sınırlamasını 100 yaparsan, büyük ihtimal sorunun düzelmiş olur.
  • Bir anda fırlıyorsa altta açık torrent falan varsa kapat. Wifin açıksa kapat kimse bağlanmasın. Birde laptop ile oynuyorsan kabloyla bağla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.