Şimdi Ara

Gerede-İstanbul Otoyolu HGS öncesi EDS Flash (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
53.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam 120 civarı giderken parlayan flaşla şoka girdim 😀... gözüm karardı ürktüm .. otobandan Samsun çıkışında tabela 120 yazıyor zaten.. ki ilersinde otoban tabelası bitiyor. .. normalde ceza gelmemesi lazım ama bakalım ne olacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uşak Banaz'da da EDS var. En son 90 Tabelasını görmüştüm ve hızım 82 idi. Flaş bana da patladı. 208TL ceza geldi ertesi gün. Meğer o yolda hız sınırı 70km. imiş. %10'dan %30'a kadar hız ihlalinden ceza yedik.
  • alfa-x kullanıcısına yanıt
    gerede bakım evi hızasında olan yer mi acaba burası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fertur

gerede bakım evi hızasında olan yer mi acaba burası?
    Bakım evi görmedim ama istanbul istikametine GEREDE girişinde otoban levhaları başladıktan sonra - gişelere gelmeden,tersi istikametde de İstanbul yolundan Samsuna çıkarken var gişelerden çıktıktan sonra.

Ceza gelmiyor.100 de patlıyor.
  • D100 yolunda bolu yonunde 85km/h hizla ilerlerken bana da bugun flash patladi.. o yoldan yilda bir kac kez geciyorum ve hep bu hizla geciyorum 50 ile 60 la o yolda gidilmez zaten..
    Her flasha ceza geliyor mu?

• BLUE MAnN B kullanıcısına yanıt
    bende aynı hızda yedim dostum itirazın bi işe yarayacağını düşünmüyorum
  • Emniyet kemeri ve sigara için rastgele kontrol amaçlı fotoğraf çektiğini söylüyorlar.
  • Aynı durum başıma geldi 103 ile 235 tl ceza kesilmiş.

Hız sınırı 110 araç voswogen caddy. Hız kontrol limiti 95 olarak işleme alınmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratteas

bu yukarıdaki levhalar, otoyol için uyarı aslında ama millet otoyol başlangıcı sanıyor, altında karşılıklı hız sınırı 50 kmh yazıyor, o yolda gişelere kadar otomobil hız sınırı 70 kmh'dir, senelerdir millet ceza yiyor. Çok sonraları geliyor adreslere.
    Üzerinden bayağı geçmiş ama dün akşam bana da patladı bu ışık.
    Diyorsunuz ki otoban girişinde 70'i geçersen ceza yersin. Peki çıkışta neden bu tabelalar var. Kocaman essek kadar 120 tabelası var. Neyi anlatıyor bu tabelalarbize otobanda bitmiş üstelik.
    otobandan gerede de çıktım samsun yönüne doğru gidiyorum. 120 yi görünce 122 ile falan geçtim. Işığı gözüme soktu. Gelsin gelmesin çok da umrumda değil açıkçası.
    Zaten artık karayolu ile yolculuk yapılamaz hale gelmiş. Sorsan bölünmüş yol 110 ama lanet yollarda bir kasaba bitiyor öbürü başlıyor hepsinde 50 hız limiti. İstanbul'dan hopaya tabela kontrolünden gidemiyorsun. Lanet olsun deyip 120'ye sabitledim. Gerçekten buna bir düzenleme gelmesi gerekli. Tuzla Beylikdüzü arasına arkadaşıma 1000 tl yapıştırdılar. Bu iki mesafe 80'le biter mi kurallar vatandaşı korumak içindir soymak için değil. E5'te 80 limit mi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Çumak

Aynı durum başıma geldi 103 ile 235 tl ceza kesilmiş.

Hız sınırı 110 araç voswogen caddy. Hız kontrol limiti 95 olarak işleme alınmış.
    Caddy icin hiz siniri 100km diyor.
    https://www.kgm.gov.tr/Sayfalar/KGM/SiteTr/Trafik/HizSinirlari.aspx
  • 15 gün önce aynı yolda bana da flash patladı. İleride trafik ekipleri vardı, hem kar topu oynamak hem de sormak amaçlı durdum. Kamyonlara göre ayarlı o yüzden kamyonların hız sınırının üzerinde patlıyor, ceza gelmez merak etmeyin dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

15 gün önce aynı yolda bana da flash patladı. İleride trafik ekipleri vardı, hem kar topu oynamak hem de sormak amaçlı durdum. Kamyonlara göre ayarlı o yüzden kamyonların hız sınırının üzerinde patlıyor, ceza gelmez merak etmeyin dediler.
    Çok iyi çokta güzel iyi oldu bu haber, teşekkürler
  • enginkoto E kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi akşamlar. Bu sabah aynı yerde bende aynı flaşa maruz kaldım. ceza geldi mi size? tabelada 120 yazıyor gerede gişe çıkışında bende 115 felan gidiyordum flaş bir patladı ben şok oldum. morel felan kalmadı.
    Gerede gişe çıkışı samsun istikameti. EDS
    Ceza gelir mi?
  • Yok hocam herhangi birşey gelmedi ve gibde de görünmüyor.
    Sıkıntı olmaz inşallah.

• Konuyu hortlatayım. Gerede otoban giriş öncesi ve sonrası yolda eds ışıkları limitlerde olsan da bazen yanıyor ama ceza için değil. Defalarca tecrübe ettim. Çerkeş teki hız koridoruna dikkat ama! 2 hafta önce 91 km ile ceza yedim.

• Geçen cumartesi akşam bu namı diğer eds nin önünden hız tabelası 110 olmasına rağmen bende 108 ile giderken flaş patlamasıyla ürktüm bu neyin nesi dedim oraya yazmış 110 diye araç peugeot partner

İnş ceza filan gelmez.

Ama bu resmen sahtekarlık ceza gelirse kesinlikle itiraz edeceğim...

• Gerede gişelerden geçtim samsun istikametine gidiyorum yol zifiri karanlık 1 allahın kulu yok sadece şeritler gözüküyor 3-5 km sonra tam önümde pat turuncu flaş ama sanki arabanın içinde çaktı o flaşı gözüme çok fena sövdüm yapımda emeği geçenlerin yedi sülalesine... cezaysa ceza lan Allahın belaları 2 kuruş daha fazla vatandaşı yolucam diye imilllete kaza yaptıracaksınız. Ceza gelirse sulh ceza hakimliğine itiraz edicem öldüreceklerdi beni

• venomvenom kullanıcısına yanıt

Tebligat gelmişmiydi?Yoksa e devletten görüp mü ödediniz?Tebligat geldiyse ceza kesilmesinden ne kadar süre sonra geldi?Ve istikamet samsuna doğrumuydu yoksa istanbul istikametindemiydiniz?Teşekkürler geçmiş olsun

• tda 1562q kullanıcısına yanıt

Gelmiş mi kontrol ettiniz mi?Bana samsun istikametine doğru temmuz 2020 de sanıyorum bahsi geçen eds ydi gişeden az önce veya az sonra arac doblo 100-120 arasi seyrederken patladi bişey çıkmadi şu ana kadar.Ama ekim 2020 istanbul yönünde gişeden önce bir ceza gelme durumu söz konusu e devlette görünüyor tebligat vs daha ulaşmadı,%10 aşım yapılmış diyor cezada ama eds vs bişey görmedim yani ya sabit bir gizli radar vardı yada gezici eds vs vardı jandarma,polis fark etmedim.Hızımda geçen ters istikamette flaş patladıgindan sebeb 100-110 kmydi en fazla.Karisik işler müsait yola niye radar koyarsın ki?Koydun baaari koridor koy niye insanları uğraştırıyorsun

• Bende gerede istanbul istikametinde, araçlar için 120 tabelası belirtilen yerde 112 ile geçtim kırmızı flaş patladı. Gelene kadar kurallara azami uydum fakat orada eğer ceza yazarlarsa hakkımı helal etmiyorum. Milletin parasına yasal yoldan hırsızlık yapıyolar ama haksızlıkla.
    İnşallah ceza gelmez ya

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.