Şimdi Ara

Gerçekten sınav son 1 ayda mı kazanılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
13.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tyt 70-80 Ayt 45-50 hedefim aslında diş hekimliğiydi fakat bu netlerle imkansız gibi. O yüzden 2. Tercihim mimarlık. Fakat diş hekimliği olması için elimden geleni yapacağım bu ay. Sınav son bir ayda kazanılır muhabbetleri dönüyor her yıl. Tabi ki sıfır olan bir insandan son ay tıp kazanmasını bekleyemeyiz ama netleri benim ki gibi olup gerçekten büyük fark atılabilir mi? Ve nasıl atılır? Eksik 2 konum kaldı çalışmadığım onları seri bir şekilde çalışıp tamamlamayı düşünüyorum ve sonrası için ne yapayım bilemedim. Konuyu çalışmışsın hâlâ nasıl tyt 70-80 ayt 45-50 demeyin bende farkındayım çünkü. Birşeyleri yapmışım ama eksik yapmışım... Sınav son ayda nasıl kazanılır? Kaç saat çalışarak,sb. Bitirerek mi? Seri deneme çözerek mi? Yardım edin beyler

• Bu bi birikim işi. Son 1 aya kadar düzenli çalışıp bir seviyede bilgi birikim elde ettiysen son 1 ay bunları iyice olgunlaştırıp, pekiştirip sınav için güçlü bi hale gelirsin son 1 ay bu yüzden önemli. Büyük fark atman da işte bu noktaya bağlı bence. Yani biliyorsun fakat pratiğin yoksa, ezberlemiş olup tam içselleştirmemişsen denemelerle öğrendiklerini iyice olgunlaştırıp yükselebilirsin.
  • Öncelikle herkes söylüyor son 1 ay diye çünkü konuların bitiyor kapanıp deneme çözüyorsun zaten sınavı kazandıran şey deneme çözmek o yüzden gerçekten kazanmak istiyorsan forumda zaman kaybetmeyi bırak deli gibi deneme çöz istediğin her yeri kazanırsın
  • up
  • Tecrübe sahibi kardeşlerim abilerim ablalarım el atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelbikonuscaz -- 1 Mayıs 2019; 12:8:38 >
  • mezunum ama geçen sene hocalarım hep "sınav son 3 ayda kazanılır" demişlerdi. havanın ısınmasıyla millet iyice boş veriyor gözlemlediğim kadarıyla. çoğu kişi şu an yoğun tempodan yoruldu ve ya sıkıldı doğal olarak. deneme ağırlıklı giderek yapılabilir bana göre.
  • Bu bi birikim işi. Son 1 aya kadar düzenli çalışıp bir seviyede bilgi birikim elde ettiysen son 1 ay bunları iyice olgunlaştırıp, pekiştirip sınav için güçlü bi hale gelirsin son 1 ay bu yüzden önemli. Büyük fark atman da işte bu noktaya bağlı bence. Yani biliyorsun fakat pratiğin yoksa, ezberlemiş olup tam içselleştirmemişsen denemelerle öğrendiklerini iyice olgunlaştırıp yükselebilirsin.
  • Benim konularım bitmedi daha :/
  • MirageDagger M kullanıcısına yanıt
    Onemli olan konulari cabuk degil anlayarak bitirmek
  • bu söz doğru ama eksik.
  • Up
  • yantry4 Y kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam çok aydınlatıcı oldu
  • Up
  • Dogru
  • Yüzde yüz doğru
  • son aya kadar çalıştıysan bir şeyler öğrendiysen evet

yattıysan hayır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.