Şimdi Ara

GERÇEKÇİ MÜHENDİS MAAŞLARI 2024 (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (6 Mobil) - 10 Masaüstü6 Mobil
5 sn
5.346
Cevap
204
Favori
1.265.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam BİLGEM ne yapsın? Düşük kalmayı geçtim adamlar brüt maaş alıyorlar.

Millet yöneticilerine laf etmediği sürece çok bekler o zammı. Ben insanlara diyorum da kovuluruz diyorlar. Peki diyorum yani, herkes razı olduktan sonra Temel Kotil der ki sen beğenmiyorsan istifanı ver kapı orada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akasha_Ether kullanıcısına yanıt

Hocam benzer bir süreçten geçiyorum. Fatura kesmeyip kaçak çalışmanın riski çok mu sizce?

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten hiç bilmiyorum ne desem yalan olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TOFAŞ Satın alma departmanı hakkında bilgisi olan var mı

• Selam arkadaşlar, iş analistliği veri bilimi veya fabrikada çalışılan bölümlerde endüstri mühendisi olarak almanca bilmenin maaş olarak yararı var mıdır?

• -xenon kullanıcısına yanıt

Yazılımla ilgili bölümler dışında endüstride para yok gibi, en iyi fmcg veya danışmanlık firmalarına girmedikçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falsoluserttop -- 19 Şubat 2023; 12:24:30 >
  • bilgemde yeni mezun ortalama 20 alıyor

• Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt

biyomedikal için ortalama para, çok işsiz ve hocam. nereden mezunsun? ytü diye tahmin ediyorum.

• İstanbulTrafiği kullanıcısına yanıt

nerden mezunsunuz

• Ritalin06 kullanıcısına yanıt

Bu rakamı 0.7 ile çarpınca 21840 tlyapıyor. 13 maaş aliyorlarsa 23660 tl yapar net. Yani 30klari bulmuyor

• Şimdi güç elektroniği üzerinden bir muhabbet dönmüş :) Ekleme yapayım arkadaşlar mühendislik de üniversiteden temel bilgileri iyi bir şekilde öğrenip mezun olduktan sonra iş karakteriniz iyiyse bence her alanda iyi para kazanıp yükselirsiniz. Bugün kıdemli bir güç elektroniği mühendisi de 40 50 bin arası alıyor, kıdemli bir elektronik kart tasarımcısı da, kıdemli bir yazılımcı da bu civarda alıyor. Junior olanlarda piyasa karmaşık kim kime ne tutturursa. Yazılımcıyım 100K maaş alıyorum diyen adam ya yalan söylüyordur ya da çok kalifiyeli ve önemli birisidir ki aynı durum her meslekte olabiliyor.

• Aylık yemek masrafım kıdemli bir mühendisin maaşından fazla olabiliyor. (130 kiloyum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cinali1 C kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yanlış anladınız ya da yanlış aktardım brüt maaş 30 40 k bandında ise 0.7 ile çarparak neti bulabilirsınız 40 50k brütte ise 0.67 ile çarparsınız çünkü vergi diliminiz artar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tusaş'ta bir personelin istihdamı için ortalama geçen süre nedir? Yaklaşık 4 aydır durumum "onay sürecinde" görünüyor ve hala bir dönüş alamadım :(

• balbazar0660 B kullanıcısına yanıt

Hangi pozisyona başvuru yaptınız hocam? Bende savunma sanayisinde çalışmak istiyorum. Bilgisayar mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Staj yeri arıyorum. İnanın şuanda tek istediğim mesleğimi öğrenmek para sonra da kazanılır. Savunma sanayisi okuğun üniversiteye göre adam eliyor diye duydum. Staj için başvuru yaptım ama hiç umudurm yok. Sektör birçoğumuzu ister istemez backend frontend mobil kısmına itiyor. Savunma sanayisinde tecrübe sahibi abilerimden tavsiye istiyorum.

• Hilal Bıyıklı Bozkurt kullanıcısına yanıt

Baykarın staj programına başvur, geçen sene tanıdığım iyi kötü herkes kabul almıştı. Sonrasında da part time çalışmaya başlayanlar oldu.

• Vodafone inhouse için 3 yıl tecrübeye 32k net istedim uygun diyip teknik mülakata çağırdılar kaç deseydim sizce

• turtle_peak9 kullanıcısına yanıt

Aralık vermek daha uygun olurdu maaş konusunda. Ya da topu onlara bırakacaktın mevcut koşullar, şirketinizin maaş politikasi vs diyerek. 35-45 arası teklifleri düşünebilirim deseydin.

• filojistoN kullanıcısına yanıt

Doğru diyosun hocam sıkıntı yok ya teklifi ilettiklerinde bu şekilde söyler çok çok reddederim

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.