Şimdi Ara

Gerçek otomobillerin aynısı ölçekli model araçlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar foruma çok giremiyorum,sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz..Fiyatlarda pazarlık söz konusudur,adet ve modelle orantılı olarak tabi..

Resimler Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odisseus -- 8 Mart 2015; 20:44:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: odisseus

Arkadaşlar foruma çok giremiyorum,sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz..Fiyatlarda pazarlık söz konusudur,adet ve modelle orantılı olarak tabi..

Resimler Burada

Fiyatlar üzerinde yazan fiyatlar sanırım. Ölçek olarak biraz Küçükler ancak kaliteli modeller.
    Bir de 2009-2012 Fiesta göremedim mevcut mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzelmiş .. inceleyip bir tane almak istiyorum. ödemeyi nereye nasıl yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 10 Mart 2015; 14:25:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonwhite

quote:

Orijinalden alıntı: odisseus

Arkadaşlar foruma çok giremiyorum,sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz..Fiyatlarda pazarlık söz konusudur,adet ve modelle orantılı olarak tabi..

Resimler Burada

Fiyatlar üzerinde yazan fiyatlar sanırım. Ölçek olarak biraz Küçükler ancak kaliteli modeller.
    Bir de 2009-2012 Fiesta göremedim mevcut mu acaba ?

Hocam fiyatları icabında revize ediyorum..2009-2012 beyaz ve gri vardı satıldı.Onlar fazla durmayan cinxsten modeller..Evet 1:43 ölçeğin üst segmentinden araçlar hemen hemen hepsi,fiyatları makul emsallerine göre,internettede görebilirsiniz.Şu an bol miktarda 2001-2005 fiesta var bir tanede 1996..Minichamps

• quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen

güzelmiş .. inceleyip bir tane almak istiyorum. ödemeyi nereye nasıl yapıyoruz.

İş o noktaya gelince halledriz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.