Şimdi Ara

Gerçek bi olay[SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba beyler. Geçen akşam evde teleskopla uzayın derinliklerine dalıyordum. Ama tabi hiç bi b*k göremiyordum çünkü lanet olası evin ve mahallenin ışıkları ışık kirliliği yapıyordu. Her neyse odamın ışıklarını kapattım aya odaklanmaya başladım. Bilen bilir teleskopla çıplak gözle aya bakarken ay gözünüzü alır ve acıtır. Her neyse artık aya bakmaktan gözlerim ağrımıştı ve gözümü dinlendirmek için bi adım geriye attım ve teleskopun diğer tarafında tanımlayamadığım bir varlık gördüm. Sadece gözleri ve kaşları parlıyordu. Kaşları bir kıl kadar inceydi ve fosforlu beyaz gibiydi ama gözleri.. ay gibiydi. Koskocaman ve sade bir beyazlık. Çok güzel parlıyordu gözleri lakin ağzı, burnu, saçı yani yüzünün geri kalanı ve vücudu gözükmüyordu. 1 dk boyunca bakıştık. Sanırım yaşadığım şoku atlatmamı bekledi ve gözlerini açıp kapadı(Ya da bana öyle yapmış gibi geldi). Sonra birden gözlerim onun gözlerine kilitlendi. Gözlerimi hareket ettiremiyordum. Ama kısıtlı bi şekilde hareket edebiliyordum. Sadece onun gözlerinin ve benim gözlerimin temas etmesi gerekiyordu hareket edebilmem için. Bu yüzden kaçamıyordum. Ve aniden şimşek hızında benimle konuşmaya başladı. Nasıl insanlar sesle, böcekler anten ile haberleşiyorsa bizde gözden göze iletişim kuruyorduk. Bana o an anlamsız gelen sözler 1 sn içinde mantıklı oldu ve sözleri beynimde hakikat olarak çalkalanmaya başladım. Ve bayıldım. Ayıldığımda olduğu yerdeydi ve benim ayağa kalkmamı bekledi tekrardan iletişim kurabilmek için. İletişim kanalı yeniden sağlandığında benden 2 şey istedi:Kendisinin sağ gözünü ama sadece sağ gözünü çekmemi istedi ve bende sağ gözüne zoom yaptım ve odaklanmaya çalıştım ama kameranın telefonu uyduruk olduğundan odakta sorun yaşadım. Fotoğrafı çektikten sonra sıra 2. isteği öğrenmek için gözleri birleştirmemiz gerekti. 2. isteği de öğrendim. Ve yine bayıldım. Fotoğrafı aşağıda paylaşıyorum.

Gerçek bi olay[SS'li]

Lakin 2. isteği öğrenmeme rağmen çözümleyemedim ve kalktığımda hemen bi kağıda yazdım. Umarım aşağıdaki cümleyi ya da şifreyi çözebilirsiniz:

"Nes adarub alpokselet ayazu nusroyıkab. Tellim adıraşıd ınıtayah royışay. Koç midnermi netkeçreg.

Religves,
    İnabez"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sondan okumak zaman kazandırır güzel düşünülmüş

• kürttür korkma 50 kuruş istemiş gece balkonuna koy alıp gitsin
  • Okuyun zebani yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonu güzeldi

• Ahahahahahahah gerçekten çok güzel..

• gremlin sülalesi bu konuyu görmesin
  • Beyler bi el atın da şifreyi çözelim.

• Ups

• OKUMAYIN EŞCİNSEL ZEBOŞŞ
  • bu sefer sondan okumayın tersten okuyun
  • UP

• Okumayın İNABEZ.

• nıyamuko.

• Tersten konuşan zebani okumayın

• Mr. Punk kullanıcısına yanıt
    Var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonu olmasa korkmuştum aha dedim gece uyuyamayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

Okuyun zebani yok

Okumayın

İnabez

• Gececiler şu olayı bi yorumlayın yav.

• Nice try

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.