Şimdi Ara

Geographical Norway Marka Mont Almak İsteyen 2 Kişi Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Geographical Norway Marka Mont Almak İsteyen 2 Kişi Lazım

Geographical Norway Marka Mont Almak İsteyen 2 Kişi Lazım

http://www.new-fashion-italy.eu/shop/giaccone-invernale-uomo-2in1-bianco-alaska-con-felpa-pile-calda-p-2981.html?language=en&cPath=165

Arkadaşlar İzmir Agora Mudo mağazasında Geographical Norway marka montlar var. Yukarıda resimleri ekledim birebir aynısı mı tam emin değilim ama baktıklarım aynı yukarıdakiler gibiydi sanırsam fazla vaktim yoktu çok inceleyemedim sadece giydim baktım oldukça hoşuma gitti.

Siyah,Beyaz,Kırmızı,Mavi renkleri var ve fiyatları 245 TL. 345TL olanlarıda var onlar biraz daha kalın sanırım fakat ben beyaz rengi beğendim ve onu alacağım fiyatı 245 TL.

Geleyim konuyu açma sebebime, Mudo da 3 al 2 öde şeklinde bir kampanya var. Ben yarın bunu almayı düşünüyorum. Eğer 2 kişi daha almak isterse 3 adet ürün için 245x2= 490TL böl 3'e 163,33 TL yapıyor yani 245TL yerine adam başı 163TL ödeyeceğiz.

Almayı düşünen varsa haberleşelim lütfen.

• yukarı
  • Öncelikle selam dostum . Bu gün optimum-mudoda aynı monttan bende gördüm ve çok beğendim.Etiketide 249tl idi.Bende almak istiyorum bu montu fakat konu güncel mi değil mi emin olamadım. Eğer güncel ise ve Geographical Norway montlarımıza 3. yü bulursak şayet ; beraber alabiliriz.İyi geceler.
  • Sefo kardes su an %50 ye varan indirim var. Fiyatlar 119 ve 159 tl seklinde haberin olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 245 olan 119tl, 345 olan da 159 tl

• Arkadaşlar, en son durum nedir? beyaz olanı bende beğendim ayrıca içinde poları da var sanırım. Fiyatı da uygunmuş bayağ.
  • Evet polari var 119 ve daha kalini kapsonu tuylu olan ise 159 tl. Ben su an balcova mudo da gordum yalniz diger mazagazalarda var mi bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FenerLand -- 24 Ocak 2013; 17:15:39 >
  • Tamam o zaman , işlemi nasıl yapıcaz peki ? +Alıcağımız yerde size'ı var mı ki ? "Fenerland" ; dostum senin baktığın mağaza hangisiydi : Balçova - Agora mı ? Bide %50 ye varan yazmışsın , aldın mı yoksa sen ? :)
  • Almadim vazgectim deri almistim kendime ama fiyati uygun gorunce alayim mi diye dusunuyoruMm su an

• Uzun süre cevap alamayınca bende 3d LED monitör almayı düşündüm fakat dediğin gibi bu mont benimde hâlen aklımda.İkilemdeyim şu anda...
  • Ben senin mesajini yeni gordum acikcasi o yuzden cevap yazamamistim

• Sen şu anda mağaza civarındasın sanırım , mesajların mobil olarak gözüküyor.Rica etsem L veya XL var mı bir bakar mısın ? Beyaz ve Kırmızı olanının ...
  • Magazada degilim fakat beyaz da l ve xl var kirmizi da bilmiyorum 2 tane vardi kirmizi bu arada forum bornova magazasinda da varmis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.