Şimdi Ara

genpadan iphonu sıfırı ile değiştirme taktikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam ikinci el bi iphone3g 8gb aldım genpa garantili yaklasım on ay daha garnatisi var fakat kullandıktan sonra anladım ki şebekesi diğer telefonlara göre bir iki diş eksik çekiyor yani iki diş çeken başka telefonların yanında benim iphoneda servis yok yazısı çıkıyor.
    30 liralik emekter motorolada vodafon hattı takılı yeni iphonumdada ama iki diş eksik çekiyor 3 g kapalı ikiside.telefonun ekranında iki ölü piksel vardı onu bahane edip teknik servise verdim diğer sorunu zayıf şebeke ve tikresim motornunun sesli çalışması sorunlarından bahsetmedim ki darbe görmüş deyip kullanıcı hatası olarak bana dönmesinler diye çünkü
    çoğu forumda piksel arızasından direk yenisi veriyorlar diyorlardı ama mallesef benim ekranı değiştirip geri verdiler.şimdi tekrar şebeke sorunu için vereceğim ama ben sıfır olarak geri almak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim.yenisini alan arkadaşınların yorumlarını bekliyorum....

• Sen 3 kağıtçılık yollarını istiyorsun kimsenin yardım ediceğini sanmıyorum...
  • bozulan bi telefonun sıfırını istemek uçkağıtcılık değildir arkadaşım bundan önce kaç tane telefonum bozuldu hepsinde kullanıcı hatası diyip geri verdiler benim hiç bi sucum olmadan bunlardan ne koparırsan kardır
  • Genpa insanı enayi yerine koyan bir şirkettir. Böyle şirketler her türlü üçkağıdı haketmektedirler nokta
  • kullanıcı hatası denilen bir telefonum sizin hiç bir kusurunuz olmadan bozulduğunu nasıl ispatlaya bilir sınız?türk milleti artık uyanmaya sesini çıkar maya başladı.artık tamam benim hatam deyip kabul etmeyen hakkını sonuna kadar arayan insanlar çoğaldı.tüketici haklıdır.3_4 aylık maaşlarla aldığımız telefonlarla tabiki hakkımızı arayacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv
    Sen 3 kağıtçılık yollarını istiyorsun kimsenin yardım ediceğini sanmıyorum...

senin nick de guzelmus mudur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: batty
    kullanıcı hatası denilen bir telefonum sizin hiç bir kusurunuz olmadan bozulduğunu nasıl ispatlaya bilir sınız?türk milleti artık uyanmaya sesini çıkar maya başladı.artık tamam benim hatam deyip kabul etmeyen hakkını sonuna kadar arayan insanlar çoğaldı.tüketici haklıdır.3_4 aylık maaşlarla aldığımız telefonlarla tabiki hakkımızı arayacağız

3-4 aylık maaşi ile iPhone alan kisileri merak ediyorum.
  • mecazi anlamayan kişileride ben çok merak ediyorum
  • Abartanlarıda ben merak ediyorum,hadi bakalım.:)
  • İnsanın basına da hersey meraktan gelirmiş. Birsey daha da vardi ama unuttum.

:)))))
  • Konu yoldan çıkmış:)
  • aman dikkat bu konuyu genpa görmesin taktikler yanar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aretha
    quote:

Orijinalden alıntı: batty
    kullanıcı hatası denilen bir telefonum sizin hiç bir kusurunuz olmadan bozulduğunu nasıl ispatlaya bilir sınız?türk milleti artık uyanmaya sesini çıkar maya başladı.artık tamam benim hatam deyip kabul etmeyen hakkını sonuna kadar arayan insanlar çoğaldı.tüketici haklıdır.3_4 aylık maaşlarla aldığımız telefonlarla tabiki hakkımızı arayacağız

3-4 aylık maaşi ile iPhone alan kisileri merak ediyorum.

İnsanları parasından dolayı küçük görenlerin, aslında kendilerinin küçük olduğunu ne zaman anlayacaklar merak ediyorum.
  • telefonun sıfırnı genpadan bügün aldım yarım saat sonra geri verdim ekrana dokunmadan kafasına göre işlem yapıyor biri ellliyormus gibi tabiki yine geri verdim ve yarım saat sonra ikinci kez sıfını aldım yeni imei li.biraz kendini savunan biri gördüklerinde tornistan yapıyorlar sonuç kararlı duruş mantıklı hareket ve yeni cihaz:))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.