Şimdi Ara

Gennady Golovkin (GGG) vs Canelo Álvarez [16 Eylül 2017 TV8.5 Las Vegas'tan canlı yayın!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Gennady Golovkin (GGG) vs Canelo Álvarez [16 Eylül 2017 TV8.5 Las Vegas'tan canlı yayın!]

(En Son Oy Tarihi: 1.10.2017)
Giriş
  • Bu yılın bence en iyi 2. maçı olacak. 2017 senesi Boks için genel olarak iyi geçti diyebiliriz, Aralık ayına kadar da ağır siklette 1-2 üst düzey maç oynanırsa o zaman tadından yenmez.

Konu güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz2564225xyz -- 28 Ağustos 2017; 22:46:7 >

• Bu maça niye ilgi yok :D Maç yarın gece. Canlandıralım biraz buraları. Baya iyi maç olacak.
  • Saat kaçta söyleyebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu ben de uplayayım bu maç kaçmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana maç saat olarak kaçta başlar

Boşuna altmaçlarla zaman kaybetmeyelim

• Daniel dubois naptı öyle yav

• Arkadaşlar maç 3-3.30 civarı başlar büyük ihtimal. Alt kart maçları başlamış 11 gibi.
  • Bu maça ilgi olmaması üzücü. Bu arada Canelonun tek oyunu ben vermişim :D Bence Canelo alır bu maçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar maç 3-3.30 civarı başlar büyük ihtimal. Alt kart maçları başlamış 11 gibi.

Hayır alt kart 03:00te başladı. Asıl maçın tahmini başlama saati 05:50.
  • Sağlam maç oldu

Beraberlik doğru karar, canelo cidden çok teknik bir boksör

Golovkinin çenesi de aşırı sağlam ve yumrukları çok güçlü, ringi daraltıp sürekli press yapıcak kondisyon bulmasıda çabası

Cidden böyle maç izlemeyi özlemişim

• quote:

Orijinalden alıntı: Brian Damage

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar maç 3-3.30 civarı başlar büyük ihtimal. Alt kart maçları başlamış 11 gibi.

Hayır alt kart 03:00te başladı. Asıl maçın tahmini başlama saati 05:50.

Aynen hocam öyleymiş :D Maçı beklerken uyuyakalmışım tv de açıktı. Bi kalktım saat 6. Aha dedim mmaç kaçtı meğersem yeni başlıyormuş :D Maç güzeldi bu arada. Canelo son raundlarda gösterdiği performansı maçın ortalarında da gösterse alıyordu maçı
  • Ben izlerken beşer roundu iki tarafa da yakıştırmıştım. İki raunttan emin olamadım çok ortada geldi bana. Zaten boksu çok takip etmiyorum, MMAciyim :) Bir de arkadaş vardı onunla sohbet ederken maçı puan bazlı takip edemedik. Diğer iki raunt her iki tarafa da gidebilir gibi gelmişti ama baktım insanlar bayağı net GGG'nin hakkıydı diyor. Zaten bir hakemin 118-110 Canelo demesi skandalın önde gideni. ABD tvlerinde insanlar çıldırmış isyan halindeler :)

O kadın hakem MMA de de görev alıyormuş, Allah'a yakın dövüş maçlarına uzak olsun.

Boksta maalesef işler böyle yürüyor. Organizasyon boksörlerin menajerleri tarafından yapıldığı için puanlamalar hakemler falan tarafların birinin (kim ağır abi ise) etkisine çok açık. Etkileyen de menajeri para babası olan taraf oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.