Şimdi Ara

Genleşme kapı kapağından su atma normal mi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
46.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam bundan istedim ısrarla beyazı verdi parçacı sorun yaşarsan gel bunun parasını iade etcem dedi. Aldım taktım mecbur.

Sanki atla deve sattı iade etcem diyor. 7.5 liraya aldım.
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    Kapağı değiştirdim hocam kaynamadı su şimdilik :)
  • Dostum 100 derecede kaynamaması gerek, antifrizini kontrol ettir, o kapak normalde kaynama olursa dışarı hava basar. Sanayiye uğra antifriz eklemesi yapsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Su genleşme kabı kapağını değiştirin. Mümkünse genleşme kabını da değiştirin garanti olsun. Conta ile ilgili bir sorun yok.
    Aynen katiliyorum kapaktan
  • Kapağı değiştirdim. 2-3 gündür test ediyorum aracı kapaktan su atma ve kaynatma kesildi. Aracı sıkıştırınca da fan açmaya başladı. Şuanlık hiç bir sorun kalmadı.

Bütün cevaplar için teşekkürler abiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Material-Engineer -- 15 Ağustos 2018; 13:57:35 >
  • Bende de su tasma kivamina geliyodu,ayrica kontagi lapadiktan sonra fan acip susmuyodu.Siyah kapaktan alcaktim ama fazla basinci neresinden tahliye ediyo anlamadim.Dumduz bi kapak sanki.Asiri basincta hava cikisi neresinden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elk_91

Bende de su tasma kivamina geliyodu,ayrica kontagi lapadiktan sonra fan acip susmuyodu.Siyah kapaktan alcaktim ama fazla basinci neresinden tahliye ediyo anlamadim.Dumduz bi kapak sanki.Asiri basincta hava cikisi neresinden acaba?
    Kapağın içinde yay var, belli bir basınçtan sonra o yay yukarı bastırıp fazla basıncı tahliye eder.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.