Şimdi Ara

Geniş Aile (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.334
Cevap
5
Favori
158.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu hortladıkça üzülüyorum benim için 1 avrupa yakası 2 geniş aile
  • kim özlemediki keşke tekrar tekrar başlasa ama oyuncuları bir araya getirmek çok zor.

sadece zekai - müfit - mukaddes - nazan boşta.
  • Güzel diziydi bee.Hey gidi.
  • Geceleri Star da,Sabahları da Kanal D de tekrarları oluyor.İzlemek isteyenler kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IvIu®@†

Geceleri Star da,Sabahları da Kanal D de tekrarları oluyor.İzlemek isteyenler kaçırmasın.

hocam ikisininde tam saatini yazar mısın ?
  • zekai güzeldi be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

quote:

Geceleri Star da,Sabahları da Kanal D de tekrarları oluyor.İzlemek isteyenler kaçırmasın.

Star da sanırım 03.00 04.00 arası oynuyor ki hergün de değil malesef :( Yayın akışına baktığım zaman

03:40 Yerli Dizi - Tekrar diye yazıyor.Bunlar genelde eski diziler oluyor.Kendim rip yaptığım için bazı geceler sabaha kadar kayıt alıyorum

Kanal D de sabahları 09:00 11:10 arası oynuyor.Bunda da hergün degil.Mesela yarın sabah var

• quote:

quote:

quote:

Star da sanırım 03.00 04.00 arası oynuyor ki hergün de değil malesef :( Yayın akışına baktığım zaman

03:40 Yerli Dizi - Tekrar diye yazıyor.Bunlar genelde eski diziler oluyor.Kendim rip yaptığım için bazı geceler sabaha kadar kayıt alıyorum

Kanal D de sabahları 09:00 11:10 arası oynuyor.Bunda da hergün degil.Mesela yarın sabah var

Saati kurdum 09.00'a

• quote:

quote:

quote:

usta 7 numarayı yapsaydın ya ya

• teşekkürler hocam.

ama büyük ihtimal hafta sonları yok
  • @inexo

7 numara eski bir dizi yanlış hatırlamıyorsam Şimdi yeni diziler revaçta seksenler, suskunlar vs... onları ripliyorum.

@Mishakal

Hafta sonları da var.Cumartesi ve Pazar günleri (Kanal D) 12:45 - 15:00 arası oynuyor.
  • geniş aile zamanı .

şuan kanal d de
  • +1
  • Arkadaşlar bir sahne var arıyorum bulamadım. sadık izleyicileri iyi bilirler.

ulvi kuruyemiştedir ve sevime yazmaktadır

sevim sen banamı yazıyosun lan gibi bir şey sorar oda yazim mi der sevimde yaz ulan der ve ilişki başlar.

hemen hemen böyle bir tuzakla cevahir sevimi ulviye ayarlayarak koyu bilali iyice kızdırmak istiyordu. ama hangi bölümde geçiyor bulamadım bir turlu. var mı bilen?

• keşke geri başlasa ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan ~

keşke geri başlasa ya..

+1

Çok kaliteli bir yapımdı.
  • Ne gülerdim bu dizide, baştan çekilse seve seve izlerim.
  • ne zaman geniş aile tv de olsa oturur izlerim arkadaş.
  • geniş aile ekibini trt de vasat dizilerde görmek üzücü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.