Şimdi Ara

Generals Zero Hour Multiplayer Oynayın (Resimli Anlatım) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
4
Favori
31.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Shinku_

Anılarım depreşti tekrar başlasam mı ne...

buyurun.
  • Oyunu cd takmadan çalıştıramıyorum defalarca crack yaptım olmuyor neden acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

Oyunu cd takmadan çalıştıramıyorum defalarca crack yaptım olmuyor neden acaba.

Burayı harfi harfine oku,sorunun çözülecek: TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 23 Eylül 2013; 2:02:02 >
  • ben generals oynamak ıstıorum bana bırısı hamachıden nasıl oynandığını ögretıcekmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: papandreutomato

ben generals oynamak ıstıorum bana bırısı hamachıden nasıl oynandığını ögretıcekmı

Önce zerodayız hamachi ağına gir ve burayı oku: TIKLA
  • konumuz günceldir..duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

konumuz günceldir..duyurulur.

Geldim,süper
  • Merhabalar,

Oyuna hamachiden 4 kişi bağlanmak istiyoruz, lobby oluyoruz seçimlerimizi yapıp oyunu başlatıyoruz fakat 4 kişi girerken 1 kişi veya 2 kişi donuyor yükleme yapmıyor oyun. Ama 2-2 oynarken o giremeyen arkadaşlar girebiliyor acaba sorun nedir?

Teşekkürler, iyi oyunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Zbeedy

Merhabalar,

Oyuna hamachiden 4 kişi bağlanmak istiyoruz, lobby oluyoruz seçimlerimizi yapıp oyunu başlatıyoruz fakat 4 kişi girerken 1 kişi veya 2 kişi donuyor yükleme yapmıyor oyun. Ama 2-2 oynarken o giremeyen arkadaşlar girebiliyor acaba sorun nedir?

Teşekkürler, iyi oyunlar...

Slm....bağlantı hızını artırmak,kasma ve donma yaşamamak için aşağıda yazacaklarımı dikkatli oku ve uygula

a) 4 kişi oynayacaksanız hamachide kendinize ayrı ağ kurun ve orda toplanın (ücretsiz sürümde 5 kişilik ağ kurabilirsin.) böylece donmanın önüne geçebilirsin.

b) 4 kişi sadece o ağda online olacak,diğer tüm ağlardan ayrılacak veya offline olacak.

c) (2-2) takım olmayı kastediyorsan o bir fark yaratmaz...ha takım olarak 4 kişi,ha normal 4 kişi.

d) 4 oyuncunun da güvenlik duvarı ve antivirüsleri mutlaka kapalı olacak....msn,skype,facebook,tarayıcı,chat programları ve ilave hiç bir program açık olmayacak...sadece oyun ve hamachi açık olacak.

e) internetini komşu ile paylaşan veya "wireless modem" üzerinden oynayan kişi donma yaratır ve genel oyunu kastırır...bu kişiyi bulun ve ethernet kablo ile modeme direk bağlanmasını sağlayın...bağlantısı yüksek kişilerle oyun oynamanız tüm sorunları çözer..iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 20 Aralık 2013; 0:11:31 >

• konu günceldir.
  • zero hour v104 atan arkadaşlar hala mevcut mu ?

akşamları çevirelim ?
  • Hamachi çok oldu öleli gamerangerdan oynuyoruz sağlam biliyorum diyenler varsa pm atsınlar oynayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Hamachi çok oldu öleli gamerangerdan oynuyoruz sağlam biliyorum diyenler varsa pm atsınlar oynayalım.

Hamachi ölü falan değil,zerodayız ağına girersen göreceksin...buradaki oyuncuları gameranger'a çekmeye uğraşma,bunun yeri burası değil,ayrı konu açar reklamını yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Hamachi çok oldu öleli gamerangerdan oynuyoruz sağlam biliyorum diyenler varsa pm atsınlar oynayalım.

Hamachi ölü falan değil,zerodayız ağına girersen göreceksin...buradaki oyuncuları gameranger'a çekmeye uğraşma,bunun yeri burası değil,ayrı konu açar reklamını yaparsın.

sanki para kazanıyorum bu işten gameranger çok daha pratik biz de zamanında hamachide oynadık çok fazla hata veriyor bıktırıyor insanı sıkıldım hamachinin derdinden açıkçası. Gameranger hem ücretsiz hem oldukça pratik. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

• sefer33 kullanıcısına yanıt
    zerodayız hala varmı ya :D hemen geliyorum bi ara takılırız
  • 1Ceko kullanıcısına yanıt
  • Bu arada ağ dolu gözüküyor hocam ?
  • Bu ne yahu haberdar ediyorsun ben de bir şey var zannettim. Üstüne bir de flood yapmış. Büyüklere saygılı olun biraz çoluk çocuk doldu iyice.
  • varmı oynayan ?
  • multiplayer için gördüğüm en iyi strateji oyunuydu bu oyun,

biri dümdüz edip 2-3 yapısını bırakıp diğerine geçmiştim onla uğraşırken dümdüz ettiğim geriden gelip hepimizi silmişti haritadan

3000+ age of serileri maçım vardır bu oyundaki değişen dengeyi başka oyunda görmedim henüz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.