Şimdi Ara

Generals Zero Hour Contra 007 yaması (Denemelisiniz)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
14.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Generals Zerodan Sıkıldıysanız yenilik istiyorsanız Bu yamayı mutlaka denemelisiniz! Oyun baştan yaratılmış sanki harika görsel efektler yeni üniteler yeni binalar tam anlamıyla arayacağınız bütün zevkler var oyunda Çok uzatmadan linki veriyorum tamamen kendi uploadımdır.

İndirme Linki =http://hotfile.com/dl/114188680/e76cec6/contra007_gnrszro.rar.html

Ayrıca bu yamayı kurmak için Güncellemenin yüklenmesi gerekmektedir Güncellemeniz yüklü değilse Buyrun burdan yükleyin

Güncelleme Linki =http://hotfile.com/dl/114193096/af520c3/GeneralsZH-104-english.rar.html

• Zero Hour'daki en iyi mod bu.halen pcmde durur.teşekkürler...
  • rica ederim gerçekten güzel mod :)
  • En sevdiğim RTS oyunlarından birisidir hâlâ da bilgisayarımda yüklü fırsat buldukça oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 4 Mayıs 2011; 17:36:47 >
  • Beyler bilgisayarım son sistem olmasına rağmen.Patchları yüklemeden önce 1 donuyorsa şimdi 1000 donuyor.Yani bu benim kendi test edişimin sonucu.Çok kasıyor oyunu.
  • Ben bir ara Rusların modunu denemiştim. Rise of the Reds mi ne öyle birşeydi o da güzeldi. Şimdi bunu deniyim bakıyım nasıl birşey

Birde Generals'e diplmasi ekleyen mod varmı? Mesela istediğimiz zaman istediğimizle savaşa girceğimiz veya istediğimizle barış yapabilceğimiz bir mod?
  • Şu an itibariyle denedim cidden grafikler baya güzel ve yeni unitlerin eklenmesi çok hoşuma gitti İşin en sevdiğim kısmı ise kapışmanın gerçekten çok uzun sürmesi. 8 kişilik haritada yaklaşık 2 saat oynadım ve hala tek bir ülke bile devrilmedi. Normal halini oynamış olsam şimdiye 2 oyun bitirmiştim. Savunma sistemleri çok iyi ve yapay zeka geliştirilmiş. Tam istediğim türden birşey olmuş düşmanı kolay olarak açsan bile yıkması uzun sürüyor. Oyuna birde rank sistemi getirilmiş. Belli bir rank'a gelmeden bazı yapıları yapamıyor ve bazı unitleri çıkaramıyorsun. Yani önüne gelen superweapon yapıp seni haritadan silemiyor.
    Modu herkese öneriyorum Zero Hour'u olan herkes oynamalı

• güzel
  • Gördüğüm en iyi mod diyebilirim
  • öncelikle slm arkadaşlar
    yaw allah için bana biri yardım etsin bu contra yüzünden kafayı yedim ne yaptıysam olmuyor kac sefer oyunu silip bastan kurdum ama olmuyor 1.4 patch da yaptım ama olmuyor lütfen yardım edin yardım eden herkeze şimdiden teşekkürler

• düz "Zero" oynamak varken ne gerek var şu modlara ya!!!!!! hepsi hatalı...allayıp pullayıp kandırıyorlar milleti.
  • tamamdır sorunu cözdüm yinede teşekkürler herkeze sorun 1.4 crack deymiş ben normal crack kullanmışım ondan olmuyormuş
  • Merhaba internette çok aradım ama sorunun çözümünü bulamadım ben conta 007 modunu kurdum mod daki bütün silahlar falan herşey sorunsuz çalışıyor ama ben PC ye karşı oynuyorum en zora aldığım halde rakip kendini hiç geliştirmiyor sadece 2 piyade gönderip saldırı yapıyor yada 2 zırhlı araç savunma binaları kurup bırakıyor yani yapay zeka hiç çalışmıyor sebebi nedir yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadircan2103

Merhaba internette çok aradım ama sorunun çözümünü bulamadım ben conta 007 modunu kurdum mod daki bütün silahlar falan herşey sorunsuz çalışıyor ama ben PC ye karşı oynuyorum en zora aldığım halde rakip kendini hiç geliştirmiyor sadece 2 piyade gönderip saldırı yapıyor yada 2 zırhlı araç savunma binaları kurup bırakıyor yani yapay zeka hiç çalışmıyor sebebi nedir yardımcı olur musunuz?

5 sene sonra konuyu hortlatmışsın !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 9 Eylül 2018; 17:27:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: Kadircan2103

Merhaba internette çok aradım ama sorunun çözümünü bulamadım ben conta 007 modunu kurdum mod daki bütün silahlar falan herşey sorunsuz çalışıyor ama ben PC ye karşı oynuyorum en zora aldığım halde rakip kendini hiç geliştirmiyor sadece 2 piyade gönderip saldırı yapıyor yada 2 zırhlı araç savunma binaları kurup bırakıyor yani yapay zeka hiç çalışmıyor sebebi nedir yardımcı olur musunuz?

5 sene sonra konuyu hortlatmışsın !

Alıntıları Göster
    Kur nedeniyle generalsa kadar düştü millet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.