Şimdi Ara

General Mobile Q3 görüşleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
14.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar GM'nin yeni çıkan Q3 modelini almayı düşünüyorum, fiyatı da 220 tl civarı uygun gibi geldi bana, sarjının da 720 saat max. gittiğini belirtmiş kendi sitesinde, bu ürünü kullanan veya arkadaşında gören tavsiye edeniniz varmı??? (daha önceki generalmobile modelleriyle alaka kurmadan çünki yeni seri daha iyi düzgün bi teknik servis falan kuruldu deniliyor)

• SLM arkadaşım ben aldım gayet dedikleri gibi smarter phone telefon hem akıllı hem hesaplı ama 220 tl nerde acaba 279 tl ye ben aldım varsa bildiğin adres ordan arkadaşıma bir tane alıcam...Teknik servisini de telpa yapıyor telpanın teknik servisinide bilmeyen yoktur..
  • bende geçen gün teknosadan aldım 299 tl ye ama pişman oldum çünkü gprs ve vap özelliği war fakat türkiyedeki gsm operatörlerinde kayıtlı olmadığından ben kullanamıyorum. general mobile ye ulaşmaya çalıştım kımseyle muhatap olamadım.mail bırakdım dönende olmadı yani özellikler war fakat destekleyen yok. dolayısıyla olece elımde duruyo istersen sana satabilirim. 279 tl ye :D hatta 250 ye de verebilirim. pişmanım . 1 haftalık olmadı
  • çin mali alinmaz.
  • gm cın malı degılkı taamam cınde uretılıyor ama cın dıyıpte dıger uyduruklardan da degıl bu benım dusuncem sadece
  • parasini hic bir turlu haketmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefon ile internet deneyimi yaşayan varmı. Bahsettiğim Facebook yada Twitter gibi siteler değil. Mesela donanim habere girip rahatça görüntüleyip mesaj yazabilirmiyiz.
  • O para o telefonlara verilmez diye üdşünüyorum, biraz daha katıp daha iyi bişeyler alınabilir..
  • Telefon aslen HUAWEİ nin bir modeli. Malum adamlar birçok firmaya fason ürün veriyorlar. Kendi sitelerinde General Mobile in modelleri mevcut ama yabancı forumlarda bu modeli ( ve getirdiği diğer yeni modelleri ) hakkında olumlu yazılar var ama internet deneyimi hakkında pek bilgi yok. Benim tek korkum kalitesinden değil, internet işlemleri sırasında genelde başımıza gelen ön bellek yetersiz uyarısı ile işlerimin yarım kalması.
    Getirdikleri telefonun üretici sitesindeki açıklamalar bu linkte.

http://www.huaweidevice.com/worldwide/productFeatures.do?pinfoId=2674&directoryId=2045&treeId=45
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnmrt

SLM arkadaşım ben aldım gayet dedikleri gibi smarter phone telefon hem akıllı hem hesaplı ama 220 tl nerde acaba 279 tl ye ben aldım varsa bildiğin adres ordan arkadaşıma bir tane alıcam...Teknik servisini de telpa yapıyor telpanın teknik servisinide bilmeyen yoktur..

arkadaşlar bu telefon internete girmiyor mu bi yorum gördüm sanki öyle bide kullanılışı nasıl yani menü içerikleri falan nasıl özellikle mesajlaşmada raporlar mesaj olarak mı geliyor yoksa ayrı mı geliyor bunlara cevap arıyorum bende almayı düşünüyorum kız arkadaşıma :D
  • General Mobile çok az teknik servis hizmeti veren ve şahsi görüşümce o parayı hak etmeyen bir markadır o paraya daha temiz kullanabileceğin cihazlar alınabilir.
  • Bende Gm GQ Var Bn Hiçte Memnun Deilim Yere Fln Düştüğünde Çok Çiziliyo Beyaz Almayın Siyah Alın Gm Q3 Alırsanız Siyah Alınn
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

parasini hic bir turlu haketmiyor

Aynısını yazmak için girmiştim.
  • kötü alma bozulur kırılır çizilir çok kötü
  • quote:

çin mali alinmaz.

Çin de üretiliyo ama birebir türk sermayesi TÜRK lerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhoneMaster

quote:

çin mali alinmaz.

Yinede alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıradan Biri

quote:

quote:

çin mali alinmaz.

Yinede alınmaz

Sebep ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

çin mali alinmaz.

Yinede alınmaz

Sebep ?

Kalitesiz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

çin mali alinmaz.

Yinede alınmaz

Sebep ?

Kalitesiz.

Kalitesiz evet ama bu son serisi yani 2011 ve 2012 de çıkartılan telefonlar o kadarda kötü değil kimse abartmasın
    kaç kez kullandınız ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.