Şimdi Ara

General Mobile GM 8'i inceledik 'F/P odaklı, tek kamerayla Bokeh'li' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    GM sevmem ama diğer firmalarda aynı ne yazık ki

Kimse ucuz olsun kafasında değil

Kazancımı nasıl arttırırım derdinde
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    2014 yılında üst segment cihaz satıldı ama çok tutmadı

Sonrada bir daha bu olaya girmediler

GM 5+ iyi bir atılımdı ama ne arkası nede önünü gördük
  • yhackup kullanıcısına yanıt
    Daha çok pişman eder
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    GM5+
  • huseyincarnege kullanıcısına yanıt
    Discovery zamanına göre iyiydi ama yıl geçtikçe cihaz çöpe döndü

Şuan kullanılamaz halde

Üstüne para verseler alıp kullanılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: immistercool

Türkçe olarak söylenmemesi diye bir şey yok işte. Hangi dili konuşuyorsan ona göre tam okuyacaksın. Eğer küresel isimlerini okuyor isen tam olarak okuyacaksın. "Azıcık mantık" diye ağzına laf dolayıp mantıksız şeyler söyleyen insanlar yüzünden anlaşılması zor bir dil kullanıyoruz.

ve evet gerekirse de le ge ge altı diyeceksin.

Alıntıları Göster
    "System : AMD FX X8 8350 Soket..." Soket?

Rakam kısmını insanlar ilk intibasıyla okumayı tercih edebiliyor. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok. Sen de gerekirse "iphone sekiz" dersin. O tür telaffuzlar benim tercihim değil

• hayat bir liman bense bir gemi bir daha general mobile bulursam s.... beni. bu kadar çöp bir cihaz olamaz turkcell platinum ekibiyle kanka olduk cihazı alıp servise götürüp duruyorlardı ahh ulan ahh note fan aldım kafam rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Daha çok pişman eder
    z5 kullandın mı ?
  • Yeni nesil çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gm5+ kullanıcısıyım tekrar general mobile telefon almayı düşünüyorum.

• yhackup kullanıcısına yanıt
    Z5 kullanmadımda Z5'den geçilmez
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Xiaomi-CEOsu-soz-verdi-Kr-marjimiz-5i-gecerse-farkini-kullanicilarimiza-iade-edecegiz.htm

Bundan sonra boyleler.... Gerci suana kadarkinde de benzer yani asiri kar marjlari yoktu. Donanim/Fiyat orani yuksek tutmuslardir hep.
  • arkadaşlar kötü yorumlara baksaydım bu harika cihazı almayacaktım kötü yorum yazanlar bu cihazı kullanmayanlar bence eski bir nexus ve xiaomi kullanıcısı olaarak ben çok beğendim bu kadarını beklemiyordum ama kamerası daha iyi olabilirdi

• Google fotoğraflar da 16 mp ve 1080 p e kadar sınırsız diyor ama 260 mb video yüklüyorum indirmeye gelince 60 mb oluyor çok düşürüyor kaliteyi

• fatih1983 F kullanıcısına yanıt
    Ciddi misin ?

Xiaomi Mi A1 FULL HD ekran metal kasa incecik ...

GM8 plastik kasa metal boya gorunumune aldanma sen once eline al kiyasla ikisine de ...

General Mobile TELPA parca bilesenleri cok kalitesiz ...

Xiaomi Mi A1 de kizilotesi var.

Xiaomi Mi A1 de fastboot dosyalari var Kernel yayinlanmis custom rom lari bol ...

General Mobile de resmi fastboot dosyalari yok hic olmadi da ...

Xiaomi Mi A1 de beta programi var .... General Mobile de bu da yok ...

Nexus kac kullandin bilmem ama onlar eskidi elbette GM 8 ile arayuzu ve getirisindne oturu ovulecektir ama emin ol bende Pixel 2 XL Note8 Xiaomi Mi A1 Lumia 950 XL kameralarini da kiyaslayabiliyorum...

Google kamera uygulamasi yuklu degil Google Kamera uygulamasi ciddi optimize edilmistir yapay zeka cekerlen ve cekim sonrasi galeride analiz vs Pixel lerde vardir Note8 e de geldi Android 8.0 ile daha da gelisti.

General Mobile tek kamera Xiaomi Mi A1 cft kamera 2x zoom lu ...

General Mobile ozensiz fason uretilmistir oyle ki kasasindaki General Mobile yazisi cok kolay kazi kazan misali kolaycana cikmaktadir. Bu pratikte onemli degildir belki ama kalite iscilige ne kadar onem vermediklerinihakkinda bir kani olusturur daha dogrusu uretim yeri Cin olan fabrikadaki tasarim kalitesizligi Turkiye ye kakalamislar...

Portre modunda alakasiz yerleri de bulaniklastirmaktadir inceleme videosunda ve gorsellerde bu bariz belli ama incelemeyi yapan Burak kardes pek objektif ve net ifadeler kullanmamis yuvarlak olumsuz ifadeler ile yetinmis...

Birsuru donanimsal problemi de varmis videoda bahsediliyor ...

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Z5 kullanmadımda Z5'den geçilmez
    Kullanmadıysanız yorum yapmayın bence
  • general mobile bitmişdir o hatayı 1 kere yaparım. bak telefon hala elimde 4.4.2 de kaldı general mobile air telefonum. zateo telefonuda gienoo firması üretiyor bizimkiler biz yaptık ayağına kendi logolarını basıp atmışlardı.
    general mobile air - elif s5.1 tipik türk zihniyeti biz yaptık, he, he yaptın..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.