Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
24
Favori
127.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mi a2litedede oyle. Android 9da boyleymis demekki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil de güzel gidiyor yeni sürümde

• ★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7" - 720p Ekran ★★

• Arkadaşlar GCam (Google Camera) deneyen oldu mu? Çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamiryov

Arkadaşlar GCam (Google Camera) deneyen oldu mu? Çalışıyor mu?
    Bu öğe cihazınızla uyumlu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aikido_oreo

Bu öğe cihazınızla uyumlu değil.

Alıntıları Göster
    Google Play'den değil hocam modifiye edilmiş GCam uygulamasını sormuştum

• İşyerimden arkadaşımın GM 8 yeni gelen güncellemden sonra kamerası sapıtmış durumda rahatsız etme modu açtıktan sonrada kamera açılıyor fakat videoya aldığınızda 6 sn kadar karanlık ekran beklettikten sonra direk video çekerek açılıyor video modu durdurduğunuzda kapanıp fotoğraf moduna geçiyor.
  • Bana henüz gelmedi güncelleme. Beklemeden güncellemek için yapılacak bir şey var mı?

• BoltAction kullanıcısına yanıt
    Sunucuda sorun mu ne olmus duzelicekmis.

• bende gm8 duo var güncellemeyi verdikleri ilk gün geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İso-06

Merhaba arkadaşlar babama hediye olarak gm 8 siyah rengini almayi dusunuyorum fiyatlarda dustu peki hala alinirmi yada baska bir model varmi aklinizda 1000 tl yi gecmiyecek resmi garantili
    9 pro desen belki de, bunu alma bence...300-400 TL daha kat, başka bir şey al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 15 Şubat 2019; 12:54:47 >
  • Geri çekilmiş feedbacklerden dolayı, düzeltilip tekrar yayınlanacakmış. Süre belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 15 Şubat 2019; 18:7:51 >
  • Yeni fiyatıyla birlikte alınır mı sizce ne dersiniz kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.Telefonda oyun oynanmayacak,sosyal medya kullanımı sadece facebook ile sınırlı.Yani çok ama çok temel kullanım için iyi bir tercih midir sizce?
    Aklımı çelen yanları stabil bir işlemci,sade arayüz,hızlı şarj,resmi TR garantisi

• Pie güncellemesinde aşagıdaki kontrol tuşları niye eskisi gibi kaldı diye düşünüyordum. Rastlantı eseri yeni tipe geçmeyi buldum. 'Ayarlar - sistem - hareketler - ana sayfa düğmesini yukarı doğru kaydırın - açık" yoluyla pixel telefonlardaki gibi ana sayfa düğmesi çizgi halinde oluyor. Alışmak zaman alabilir ama denemek lazım.

Meraklısı faydalanır diye paylaşmak istedim. İyi günler.

• Pie guncellemesi alip camera2 api acikmi degilmi diye kontrol eden varmi

• Merhaba arkadaşlar arama yapıldığı zaman karşı taraf yanıtlayinca titreşim açılıyor bu ayarı nasıl kapatabilirim acaba

• Benim GM8'de (5 Mart 2018 tarihli) Android 8.0.0 kurulu duruyor, güncelleme kontrolünde (Eylül 2018 tarihli) 8.1.0 gösteriyor ama kurmadım bekletiyorum; zamanında kurmuştum (1-2 hafta sonra) telefon bir anda açılmadı tuşları bile işlemiyordu teknik servise vermiştim tekrar böyle yapar açılmaz elimde kalır diye korkuyorum.

Böylesi tüm sistemi etkileyen yüklemeler yeni Android (8.1'den 9.0'a geçerken gibi) güncellemeler için ne önerirsiniz? Acaba diyorum gelen 8.1 güncellemesini indirmeden telefonu "fab. ayarlarına geri döndür" yapsam sıfırlasam sonra Android 8.1 ve ardından Pie 9.0 geçişlerini yapsam daha mı stabil sorunsuz olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 26 Şubat 2019; 13:24:53 >
  • Pie güncellemesi geri mi çekildi, güncelleme gözükmüyor?

• Merhaba arkadaşlar ben internet üzerinden bu telefonu aldım ancak sim kartı görmüyor. Vodafone hattımı takıyorum pin kodunu vs. istiyor ancak Servis Yok yazıyor Türk Telekom hattını takınca da Servis Yok-Avea yazıyor. Bir de bu sorunun çözümü için fabrika ayarlarına döndürün vs. demişler onu yaptık ancak şu an telefonun IMEI'sı *#06# yapınca boş gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim
  • Güncelleme ne alemde bilen var mi ?

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.