Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
24
Favori
127.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar annemin gm8 gelen aramalar görünmüyor zil sesi çıkıyor ama adama ekranda görünmüyor sebep nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    5plusa iyilesdirme yamasi cikmis gm5e simdi aralik paketi cikdi.

Firma ekibi maalesef zayif gecikiyorlar hep.

• General mobile gün geçtikçe kendi ayağına sıkıyor güncel versiyondan ziyade güvenlik güncellemelerinde bile cortladı.
  • Android pie cikdi dediler. Var mi gelen giden ?

• Sizler GM8 için Android 9.0 PiE hayali kurarken ben daha 8.1'e geçmedim :) Aslında mecbur kaldığımdan korktuğumdan geçmedim diyelim, GM8'ler için Ekim ayında yayımlanan 8.1'i kurmuştum birkaç hafta sonra telefon bozuldu açma-kapama tuşu işlemedi falan bir türlü açılmadı kaldı elimde Teknik Servis'e verdik geldiğinden beri de Mart 2018 tarihli 8.0 ile devam ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 26 Ocak 2019; 14:36:36 >
  • GM yalanladı onu, daha güncelleme yayınlanmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NemesiS_81 kullanıcısına yanıt
    Ben kadar erken beklemiyordum gm den zaten. Yayinlasalar davul zurnayla yayinladim derlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 25 Ocak 2019; 15:22:41 >
  • Gm8 kullanıyorum 8.1 yüklü Instagram yada candy crus saga kurarken cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor

• Android 9.0 Pie güncellemesi yayınlandı

• İndiren falan var mı var mı bir sıkıntı

• ben indirdim güzel olmuş

• cem650 kullanıcısına yanıt
    google play 'in uygulamasını uygulama yöneticisinden bulup cache ini silmek gerekiyormuş. kendim sordum bari yanıt vereyim birinin daha işine yarar diye.
  • Hiç bir yeri silmeden otomatik olarak güncelleme geldi, indirip kurdum 9 u şimdilik fena değil pil tasarrufunda uygulama bazında özellikler gelmiş, ilk bu dikkatimi çekti.

• androıd 9 pie güncellemesinden sonra kamera durduruldu hatası alan varsa rahatsız etme modunu kapatsın düzelir.
  • Beyler Annemde gm 8 var .Cok ugrasmama ragmen göremedim yada bulamadım :) telefona ne ettiyse ... Telefonun saat kısmı en üst sagda normalde sarj simgesinin yanında .Annemin telde en sol ustte saat kısmı .Ve ses tusuna bastıgında cıkan ses ikonu ekranın asagısından baslıyor yanı ortasından değil bunu çözemedim yardımcı olucak olan varsa şimdiden teşekkürler
  • izzet07esmer İ kullanıcısına yanıt
    Pie güncellemesiyle görünüm o şekilde oldu hocam annen güncelleme yapmış. Ses kısma veya açma tuşuna basıldığında orada görünen kısım medyanın sesini kısıp açıyor. Zil sesi, ahize sesi vs gibi şeyler için altındaki ayar düğmesine basarak giriliyor. Ayrıca ses açma veya kısma tuşuna basınca üstte zil şekli gibi olan yere basarak telefonu titreşime veya sessize alabilirsin muhtemelen medya sesine daha çok müdahale edildiği için bu şekilde yaptılar benim için kullanışlı oldu şahsen zil sesine çok dokunan biri değilim tabi herkesin kullanış şekli farklı.
  • Güncellemeden sonra ekran ışığı yani parlaklığı çok düşük kaldı, dış ortamda %20 lerde kullanırken yeterli geliyordu şimdi %90 lara açıyorum ancak kurtarıyor, diğer yükleyenlerde de böylemi yorum yapabilirmisiniz.

• luckyexperia kullanıcısına yanıt
    Benimde dikkati mi çekti hocam. Ben otomatik ayarda kullanıyorum hep ama pie dan sonra otomatik ayar ekran ışığını çok düşürüyor.

• Merhaba arkadaşlar babama hediye olarak gm 8 siyah rengini almayi dusunuyorum fiyatlarda dustu peki hala alinirmi yada baska bir model varmi aklinizda 1000 tl yi gecmiyecek resmi garantili

• İso-06 İ kullanıcısına yanıt
    1bin tlye anca bunu alirsin al bence.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.