Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
24
Favori
127.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oskurrr

Cıksın bi bekleyip görmek lazım. Şubatta fuara 2 adet cihazla katılacaklar asısl iddalı cihazları orada tanıtacaklarını söylediler. Gerçi onların söylediklerinin tuttugunu görmedik daha ama :)

bi GM savunan sen vardın sende gerçekleri gördü
    ben gerçekleri discoveriden sonra gördüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varol7 -- 19 Aralık 2017; 23:31:49 >
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    BEnim tek derdim güncelleme onu yapamayınca ben de ipler koptu ..
  • ★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7" - 720p Ekran ★★

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7" - 720p Ekran ★★

• Alacaklara simdiden tavsiye androidon olayina pek kanmayin artık beceremiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk resimlere göre gayet güzel gözüküyor tasarım tek derdim donanım inş orta seviye olur ve kaliteli malzeme kullanırlar.

• Şİmdilik görebildiğimiz MEtal kasa ( arka kapakta ) - arkada parmak izi okuyucu tek kamera ve sd işlemci ile gelecek olması. ses tusları solda açma kapama sağda bildiğimiz bunlar
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Bence güzel olmuş en azından ekran kasa oranı yüksek yani yeni moda ya ayak uydurmuş diyebiliriz, birde orada 2 tane cihaz gözüküyor ikisinde aynımı yoksa farklı mı tam gözükmüyor resimden.
    Edit : şimdi gördüm biri beyazı biri siyah rengiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NemesiS_81 -- 20 Aralık 2017; 16:54:2 >
  • VAlla gm5 plus larda fotolarda böyleydi gerçeği cıkınca ekran la çerçeve arasında siyah bir şerit ortaya cıktı :) Umarız resimde görüldüğü gibidr
    İslemci sd435 32gb hafiza 4gb ram ve 1400 TL fiyat olur.

• HLLBN kullanıcısına yanıt
    sd410 ayarında plastik kasa cihazı 1100 tl den atıyorlarsa 435 li 4 gb ramli metal kasalı cihazı 1500 altına satmazlar tahminim :)
    O zaman da hiç satamaz ki insanlar gider Nokia 6 alır nede olsa aynı işlemci var, yani fiyat politikasını iyi dengelemeleri gerekiyor.

Bir diğer güzel noktada cihazda sanal tuş yok

• 4gb ram in zaten bir esprisi yok işe yaramayan bir özelliği koyup fiyatı şişrmek mantıklı değil bugün gm5 plus 1300 tl iken metal gövde parmak izi 4gb ram 1500 den aşağı olmaz çok net 1300 den cıkartırsan diğerlerinin fiyatını düşürmen gerekiyor ha ne olur 1000 gm6 1100 gm5 1300 bunu cıkartırsan eyvallah
    Bunlarda taksit avantajı da var birazda ona güveniyorlar
    bari 4 gb Ram'in hakkını veen bir işlemci koysalar...
  • Sd660 64gb hafıza 6gb ram 2200TL, eskiyi getirene 200TL indirim+200TL peşin alıyorlar 1800TL/5 taksit ayda 360TL.
  • O kadar yaşadığım sorunlardan sonra hayatta almayacağım bir marka. Almadan önce 10 kere düşünmenizi tavsiye ederim. Vestel bile daha iyidir bundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HLLBN

Sd660 64gb hafıza 6gb ram 2200TL, eskiyi getirene 200TL indirim+200TL peşin alıyorlar 1800TL/5 taksit ayda 360TL.

Gm nin cihazına 2000 TL para isterlerse bence elde patlar 5 plus a bile 1200 TL fazlaydı. 2 bin TL verdikten sonra gm cihaz almak mantıksız . Gm discovery, gm discovery 2 mini kullanmış ve şu anda gm 4g kullanan ve değiştirmek için cihaz arayan biri olarak söylüyorum o söylenen rakamlara gm cihaz almam. Özelikleri ortaya çıksın 1100-1200 civarlarından daha fazla fiyata piyasaya çıkarsa almayı düşünmem.

• Bu cihazin boyutlari ne durumda bilgisi olan varmi ne zaman tanitiliyor

• Ocak ayında çıkacak cihaz bu ay değil

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

gm4 g cıkan ilk android one telefondu tüm güncellemeleri catır catır aldı. Betalara katıldı. VE Gm4 g den sonra birşeyler değişti belliki...

Gm5 plus tüm güncellemeleri geç aldı 7.1.1 i tam almadı
    7.1.2 almayacak denildi
    Gm5 mayıs güvenlik güncellemesini almadı
    Gm4 g mayıs güvenlik güncellemesini almadı

Güncelleme konusunda sıkıntılı bir durum var belliki. Gm4 g den sonra android one Yalan olmuş gibi grünüyor....

4G'yi çıkardıklarında ellerinde başka telefon yoktu Andriod One Projesinde o yüzden gelen güncellemeleri rahatlıkla verebildiler.Zaten bu adamların Andriod One a geçme nedenleri yazılım işini beceremeyip Discovery e verdikleri 4.4'den sakın güncellemeyin demelerinden belliydi ya batacaklardı ya da çıkacak onlarda Google ile anlaşma yapıp bu seriye geçtiler Sonuç olarak Andriod One sayılı cihaz artınca yine gelen güncellemeleri sıraya koyamayıp ellerine yüzlerine bulaştırdılar.4G varken tek cihazla uğraşıyorken şimdi 2-3 cihazla uğraşamayan bir GM ekibi ile karşı karşıyayız Tarih tekerrürden ibarettir.Çabuk unutmayın yeni gelecek cihazların güncelleme yönünden garantisi yok firma olarak kendilerinde ne kalite yönetimi ne pazarlama stratejisi ne de koordinasyon bulunmakta. Profilo AVM'deki evlere şenlik satış danışmanlarını saymıyorum bile bir insan bu kadar mı vizyonsuz ve vasıfsız olabilir adab-ı muaşeret kuralı vardır biriyle konuşurken yüzüne bakarsın ve belli kalıplarda hitap edersin beyfendi - hanımefendi gibi cümlelerin lütfenle başlar lütfen biter. Pazarcılık yapıyorlar (Pazarcılara buradan bir küçük görme gibi bir durum yoktur sadece kendimi pazara gittiğimi hissediyorum orada ) gibi abicim bak cihaza sıvı teması olmuş anlıyor musun git nereye gidersen git şikayet et düşmüş bu cihaz gibi müşterilerle olan diyalogları ne denli kurumsal ve müşteri odaklı şirket olduklarınıda gösteriyor ve birbirinden haberi olmayan cihaz kabul/teslim görevlileri sanırım bir Aile şirketi o yüzden bu kadar rahatlar.Genel olarak GM böyle bir şirket böyle bir şirketinde sözüne güvenenlere selam olsun.Şimdide çıkıp GM 5 için sürpriz yapacağız diyorlar lütfediyoruz aslında verilmeyecektide diyorlar nasıl bir ziynette oldukları buradan belli Zaten vermek zorundasın bu cihaz 7.0 ile çıktı 8'de vereceksin o lütfettigin bir durum değil Öyle arkadaşlar saygılar sevgiler

3 yıldır 4G kullanıcısıyım 2 yıl daha kullanırım yeni model alır mıyım asla almam. İkinci el SAR değeri düşük bir telefonla devam edebilirim.

Andriod One'ın taçsız kralı 4G ve Kullanıcılarına selam olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 21 Aralık 2017; 12:4:44 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.